0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: Samsung
- Код товару: 10272
- Наявність: Є в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
Кінематографічні враження від OLED-телевізора
Короткий огляд основних функцій
Наш найрозумніший процесор NQ4 AI Gen3 4K, найкраще масштабування
Відчуйте наші найдосконаліші розважальні функції 4K AI. Насолоджуйтесь розширеним масштабуванням, яке використовує 128 нейронних мереж для оптимізації зображення та звуку. Дивіться трансляції та спортивні змагання з покращеною яскравістю, глибиною, контрастністю, рухом, звуком і роздільною здатністю - для виняткової якості 4K.
Порівняно з OLED-телевізорами 4K 2025 із процесором NQ4 AI Gen2
Надзвичайна чіткість і деталізація 4K
4K AI Upscaling Pro
Від новин до класики, наш найпотужніший процесор 4K перетворює будь-який вміст у приголомшливу якість 4K Ultra HD, незалежно від джерела. Завдяки штучному інтелекту та 128 нейронним мережам наш телевізор розумно аналізує зображення та ретельно реконструює кожну деталь, піксель за пікселем, для отримання приголомшливої якості зображення.
Режим AI
Насолоджуйтеся меню швидкого доступу з інтелектуальними налаштуваннями, які оптимізують зображення та звук відповідно до ваших уподобань. Розглядайте деталі чітко за допомогою інтелектуальної адаптивної яскравості, яка автоматично підлаштовується під освітлення у вашій кімнаті, або попередньо виберіть параметри перегляду за допомогою режиму налаштування AI.
Якість зображення OLED HDR
Насолоджуйтесь приголомшливою деталізацією OLED-екрану. Завдяки високим рівням яскравості OLED-дисплеїв, які підтримують HDR, ви насолоджуєтеся яскравими відблисками, бездоганним чорним і неймовірною глибиною. Кожна сцена виглядатиме живою з неймовірною чіткістю та точністю.
Дізнайтеся більше про якість зображення
Наша найплавніша поїздка
AI Motion Enhancer Pro
Розглядайте деталі об’єктів, що швидко рухаються, за допомогою технології AI, яка розпізнає об’єкти та текст на екрані та згладжує рух. Слідкуйте за польотом м’яча в кожній великій спортивній грі, спостерігайте за польотом супергероїв в останніх літніх блокбастерах і дивіться все, що рухається, у великих деталях.
Звук
Звук, як у кіно, Dolby Atmos
Уявіть, що важливі моменти у фільмі звучать ще важливіше. Технологія Dolby Atmos забезпечує звук, який відчувається, ніби він навколо вас. Ви почуєте тривимірний об’ємний звук, який слідує за рухами на екрані завдяки нашому неймовірному каналу віртуальної висоти.
Елегантний мінімалізм
Дизайн LaserSlim
Створіть мінімалістичний вигляд за допомогою ультратонкого, ультрастильного телевізора. Завдяки екрану від краю до краю та надтонкому дизайну телевізор Samsung S91F ідеально впишеться у ваш дім.
Пульт дистанційного керування SolarCell
Універсальний пульт заряджається від внутрішнього освітлення та зберігає заряд завдяки збору радіочастотної енергії, тому вам не потрібні одноразові батареї.
Ігри зі швидкістю до 4K 144 Гц
Motion Xcelerator 144 Гц
Насолоджуйтесь надзвичайно плавним ігровим процесом на Xbox, PS5 та всіх ваших улюблених консолях наступного покоління та комп’ютерних іграх за допомогою технології Motion Xcelerator. Насолоджуйтесь іграми без затримок із надшвидким часом відгуку, що ідеально підходить для швидких ігор на телевізорі з чітким і чітким зображенням. 7
Персоналізовані рекомендації з ваших улюблених програм
Smart TV на базі ОС Tizen
Витрачайте менше часу на пошук і більше на перегляд. Завдяки BBC iPlayer, Netflix, Disney, YouTube, Xbox і іншим ви отримаєте персоналізовані рекомендації та миттєвий доступ до найновіших шоу та фільмів із найкращих потокових програм. Крім того, із Samsung TV Plus ви отримаєте доступ до тисяч додаткових телевізійних шоу та фільмів — і все це безкоштовно.
Розумний будинок
Одне місце. Усі ваші розумні пристрої.
SmartThings
Підключайте та керуйте всіма своїми розумними пристроями за допомогою телевізора та телефону. Програмуйте розумну систему опалення, налаштуйте розумну пральну машину, отримуйте повідомлення про готовність страв, стежте за відеодомофоном! Додаток SmartThings спрощує керування всіма вашими розумними пристроями
Звільніть руки
Універсальні жести
Перетворіть зап'ястя на пульт дистанційного керування. Універсальні жести дозволяють керувати телевізором простими жестами на Galaxy Watch. Незалежно від того, працюєте ви, готуєте чи виконуєте багатозадачність, ви можете легко керувати телевізором за допомогою інтуїтивно зрозумілих жестів.
| Виробник | Samsung |
| Екран | 83" OLED, 3840x2160 (16:9) |
| Зображення | HDR10, Hybrid Log Gamma |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Кут огляду | по горизонталі 178°, по вертикалі 178° |
| Оснащення | |
| Операційна система | Tizen |
| Процесор | NQ4 AI Gen3 Processor |
| Цифрові тюнери | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Звук | 70 Вт стерео, Dolby Atmos |
| Цифрові інтерфейси | 4x HDMI 2.1, 3x USB 2.0, USB Type-C, Ethernet, CI+ 1.4, S/PDIF |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 802.11ac, Miracast, Bluetooth 5.3 |
| Функції | Smart TV, 4K Upscaling, HDMI-CEC, телегід, телетекст |
| Функції Smart TV | керування голосом, Amazon Alexa, Bixby, Google Assistant |
| Додатково | підтримка AirPlay 2 |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium Pro |
| Інше | |
| Модельний рік | 2025 |
| Споживана потужність | 163 Вт, в режимі очікування 0.5 Вт |
| Кріплення | VESA 400x400 мм, ніжки |
| Розміри (ШхВхГ) | 1844x1123x304 мм |
| Колір | чорний |
| Вага | 51.9 кг |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.