0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: Samsung
- Код товару: 10100
- Наявність: Немає в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
Розширити свої можливості за допомогою Samsung Vision AI
Відчуйте всю силу штучного інтелекту в 4K
Процесор NQ4 AI GEN2
Цей процесор використовує можливості 20 нейронних мереж штучного інтелекту для оптимізації якості зображення та звуку. Це забезпечує виняткову виставу, незалежно від того, чи транслюєте ви послуги OTT, граєте в улюблені відеоігри чи дивитесь спортивні трансляції в ефірі.
Перекладіть своє шоу та фільми у дозвіл 4K
Збільшення 4K ai
Дивіться улюблений вміст, насолоджуючись більш чіткими деталями. Наш процесор штучного інтелекту аналізує ваш зміст та покращує його перед вирішенням 4K, використовуючи 20 нейронних мереж штучного інтелекту, зберігаючи при цьому чітку та плавну якість зображення.
Отримайте чіткий і точний контраст
Технологія квантової матриці струнка
Розрізняють найменші деталі завдяки технології квантової матричної матриці, яка точно керує кожним міні-світлом. Інноваційна технологія освітлення, яка забезпечує чіткий та точний контраст.
Гладкі рухи для ваших ігор:
До 144 Гц!
Рух Xcelerator 144 Гц
Насолоджуйтесь плавним зображенням з неймовірно високою швидкістю. Унікальна технологія динамічного оновлення Samsung забезпечує безперебійну роботу під час переміщення в іграх VR з частотою до 4K 144 Гц.
Підключіть пристрої розумного будинку та контролюйте їх зі свого телевізора
Розумні
Завдяки побудованому інтелектуальному концентратору, телевізор підключає та контролює ваші інтелектуальні пристрої, навіть ті, які потребують сумісності з речовиною та HCA. Ви також можете отримувати сповіщення на своїх пристроях безпосередньо з екрану, включаючи 3D -карту, яка негайно показує всю вашу розумну домашню систему.
Більш елегантний і тонкий, ніж будь -коли
Авіаційний
Елегантний і тонкий дизайн, який ідеально вписується у вашу стіну.
Дистанційне управління Slarcell
Завдяки сонячній панелі на задній панелі, наш пульт дистанційного керування Slarcell заряджається під час освітлення: одноразові акумулятори більше не потрібні. І завдяки своїм інтелектуальним функціям, таким як вбудований мікрофон та голосовий помічник, цей пульт дистанційного керування є інноваційним багато в чому, ніж один.
| Виробник | Samsung |
| Екран | 75" Neo QLED, 3840x2160 (16:9), 59 ppi |
| Матриця | Mini LED підсвічування |
| Зображення | HDR10, Hybrid Log Gamma |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Кут огляду | по горизонталі 178°, по вертикалі 178° |
| Оснащення | |
| Операційна система | Tizen |
| Процесор | NQ4 AI Gen2 Processor |
| Цифрові тюнери | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Звук | 20 Вт стерео |
| Цифрові інтерфейси | 4x HDMI, 2x USB 2.0, Ethernet, CI+ 1.4 |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 5.3 |
| Функції | Smart TV, 4K Upscaling, телегід, телетекст |
| Функції Smart TV | керування голосом, Bixby |
| Додатково | підтримка AirPlay 2 |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium |
| Інше | |
| Модельний рік | 2025 |
| Споживана потужність | 82 Вт, в режимі очікування 0.5 Вт |
| Кріплення | VESA 400x400 мм, ніжки |
| Розміри (ШхВхГ) | 1678x1016x332 мм |
| Колір | чорний |
| Вага | 30.9 кг |
| Товар на сайті виробника | |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.