0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: Samsung
- Код товару: 1078
- Наявність: Немає в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
Samsung QE75Q950TS
Майбутнє без кордонів у 8К якості
Безмежний екран
Безмежний екран
Отримайте максимум перегляду на екрані з практично невидимими рамками. Чорні краї екрану зведені до мінімуму, а ультратонка рамка завтовшки всього кілька міліметрів дозволяє не відволікатися на деталі та повністю поринути у перегляд улюбленого контенту.
Новий вимір реалістичності зображення
Реальна роздільна здатність 8K
Відчуйте силу кожної сцени з неймовірною роздільною здатністю 33 мільйони пікселів, приголомшливою чіткістю зображення та роздільною здатністю в 4 рази вище, ніж UHD 4К. Процесор Quantum 8K здатний покращувати зображення низької якості до роздільної здатності 8К.
Абсолютна реалістичність завдяки штучному інтелекту
Процесор Quantum 8K
Потужний інтелектуальний процесор Samsung у поєднанні з 8K AI масштабуванням та адаптованим режимом зображення забезпечує найкращі умови для перегляду контенту. Цей процесор дозволяє повною мірою використовувати всі переваги роздільної здатності 8K.
Звук, що йде за об'єктом на екрані
Технологія Object Tracking Sound+
З технологією Object Tracking Sound+ звук переміщається екраном, слідуючи за об'єктом у кожній сцені. А вбудовані додаткові динаміки створюють по-справжньому імерсивне тривимірне звучання, занурюючи вас у епіцентр подій.
Оптимізована контрастність підкреслює глибину та деталізацію зображення
Технологія Direct Full Array 32x
Велика кількість світлодіодних зон зворотного підсвічування з автоматичним контролем яскравості екрану дозволяє глядачеві розрізнити найдрібніші деталі в темних і світлих ділянках кожної сцени на екрані. Оцініть виняткову реалістичність та деталізацію зображення, зумовлену оптимально обраною контрастністю.
ТБ та смартфон на одному екрані
Режим Multi View
Режим Multi View ділить екран ТБ на дві частини, в одну з яких містить контент, який ви дивитеся в даний момент на ТБ, а в іншій поміщає контент з вашого смартфона. Це означає, що вам не потрібно більше відволікатися від екрана ТБ, щоб переглянути контент на екрані телефону.
Розумний будинок за допомогою QLED-ТВ
Програма SmartThings
Всі підключені пристрої тепер на одному екрані. Просто встановіть програму SmartThings на вашому QLED, отримуйте сповіщення та керуйте іншими пристроями, підключеними до системи розумного будинку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Тип телевізора | Qled |
| Діагональ екрану | 75 дюйм |
| Формат екрану | 16:9 |
| Роздільна здатність екрану | 7680×4320 |
| Підтримка HDTV | Так |
| HD-формат | 2160p |
| LED-підсвічування | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кріплення на стіну | Так |
| споживана потужність | 389 Вт |
| Вигнутий екран | Ні |
| Стан | Нове |
| Модельний рік | 2020 |
| Зображення | |
| Яскравість | 4000 кд/м² |
| Частота розгортки | 120 Гц |
| Кут огляду | 178 місто. |
| Підтримка 3D | Ні |
| Процесор | Квантовий процесор 4K |
| Розширений динамічний діапазон (High Dynamic Range) | HDR 10, HDR 10+, HLG, Quantum HDR 16x |
| PQI (Показник якості зображення) | 4700 |
| Технологія Ultra Black | + |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка телевізійних стандартів | NTSC, PAL, SECAM |
| Підтримка стандартів | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Телетекст | Так |
| Звук | |
| Кількість динаміків | 6 |
| Вбудований сабвуфер | Так |
| Сумарна потужність звуку | 70 Вт |
| Dolby Digital | Так |
| Тип динаміків | 4.2 канали |
| Функції | |
| Підтримувані формати | JPEG, MP3, WMA, AVI, MKV |
| Підтримка DLNA | Так |
| Мова меню | Російський український |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 3 |
| Вихід на навушники | Ні |
| Бездротові інтерфейси, що підтримуються | Bluetooth, Wi-Fi |
| Розміри | |
| Ширина | 1655 мм |
| Висота | 1010 мм |
| Глибина | 307 мм |
| Вага | 44 кг |
| VESA | 400 x 400 мм |
| Характеристики | |
| Вхід вихід | Компонентний, композитний, Ethernet (LAN), оптичний, CI Slot, Anynet+ |
| Тип LED підсвічування | Прямий світлодіод (локальне затемнення повного масиву) |
| Тип матриці | І |
| Колір | Чорнене срібло |
| Країна виробник | Словаччина, Угорщина |
| Тип покриття екрану | Глянцевий (антибліковий) |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.