0
0

Телевізор Samsung QE65Q80B QLED 4K (2022)

Розпродано
Відгуки:
(0)
 • Виробник: Samsung
 • Код товару: 4421
 • Наявність: Немає в наявності
0 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Діагональ: 65
Тип телевізора: QLED
Модельний рік: 2022
Гарантія: 12 міс від магазину
 • Огляд товару
 • Характеристики
 • Інформація
 • Відгуків (0)
 • Питання (0)

Samsung Q80B

Безпрецедентна глибина контрасту та звуку

Екран Q80B відображає деталізовану змішану графіку, що демонструє стійкість кольору завдяки технології Quantum Dot.

Фактичний продукт може відрізнятись від представленого на зображенні. Запрошуємо вас ознайомитись з нашою галереєю продукції.

Найбільш важливі функції

Пряме зональне підсвічування. Q80BATXXH

Пряме зональне підсвічування 

Dolby Atmos®. Q80BATXXH

Dolby  Atmos®

Безрамний дизайн. Q80BATXXH

Безкаркасний дизайн (Трьохсторонній безрамковий дизайн) 

Quantum HDR 1500. Q80BATXXH

Quantum HDR 1500 (для 50-дюймових моделей Quantum HDR 1000) 

Глибокий чорний та чистий білий колір завдяки зональному підсвічуванню світлодіодної матриці.

Пряме зональне підсвічування 

 

Переконайтеся, як працює підсвічування Direct Zone, і здивуйтеся насиченості кольорів та чіткості деталей. Перевірте, чи щільно сконцентровані зони підсвічування світлодіодної матриці показують чистий білий і глибокий чорний колір, і завдяки цьому кожна сцена добре налаштовується.

QLED-телевізор показує плаваючу черепаху з точним світлодіодним підсвічуванням, що відображає глибокі чорні та чисті білі кольори. Q80BATXXH

Вражаючий об'ємний звук

Dolby  Atmos®

 

Технологія Dolby Atmos®  і  багатоканальні динаміки перенесуть вас прямо в центр дії фільму. Відкрийте для себе звуковий досвід так само, як у кінотеатрі!

Потрібне джерело звуку Dolby Atmos®  .
Модель 50" має динаміки віртуальної висоти. 

На QLED-телевізорі зображено дитину, яка грає під дощем. Звукові хвилі Dolby Atmos розповсюджуються від телевізора, заповнюючи кімнату. Q80BATXXH

Масштабування до 4K завдяки штучному інтелекту

Процесор AI Quantum 4K 

 

Нехай сучасні технології подбають про ваш комфорт. Завдяки процесору AI ви можете насолоджуватися оптимізованим та покращеним контентом. Технологія інтелектуального масштабування дасть вам роздільну здатність, близьку до 4K.

Якість відображення може відрізнятися залежно від типу та формату вмісту. Масштабування AI (завдяки штучному інтелекту) майже до якості 4K може не застосовуватись до підключення до ПК та ігрового режиму.

Чіп процесора QLED TV. Зверху можна побачити логотип Samsung та логотип процесора Quantum Lite 4K. Q80BATXXH

Інтуїтивно зрозумілий центр управління

Новий смарт-хаб 

 

Зустрічайте новий, ще більш інтуїтивно зрозумілий Smart Hub. Представлений контент поділено на категорії, пов'язані з вашими попередніми пошуками, завдяки чому у вас є ще легший доступ до них!

Послуги та рекомендації можуть відрізнятися залежно від регіону. Перед початком використання необхідно прийняти Правила Smart Hub та Політику конфіденційності. Для деяких послуг може знадобитися реєстрація або активація передплати. 

Новий SmartHub відображає безліч різних програм та типів контенту. Q80BATXXH

Телевізор QLED відображає деталі та контрастність зображення природи завдяки Quantum HDR 12x. Внизу є логотип HDR 10+ ADAPTIVE/GAMING. Q80BATXXH

Кінематографічна якість глибини розмаїття

Квантовий HDR 1500 

 

Ви будете вражені технологією Quantum HDR 1500. Подивіться, як ідеально вона забезпечує різкий контраст кожної сцени і насиченість кольору, від якої неможливо відірвати око.

Діапазон функції яскравості Quantum HDR відноситься до яскравості, виміряної відповідно до власних стандартів та тестів Samsung. Продуктивність Neo Quantum HDR залежить від умов, у яких відтворюється зображення.
Модель має Quantum HDR 1000.

Оптимізація яскравості зображення в залежності від часу доби

Режим комфорту для очей 

 

Режим Eye Comfort регулює яскравість зображення та колірну температуру в залежності від часу доби та інтенсивності освітлення. Завдяки цій функції зображення, що переглядається, здається більш м'яким, а зір менше втомлюється.

Ця функція використовує локальну IP-адресу для отримання інформації про погоду та час сходу/заходу сонця. 

Чоловік перед QLED-телевізором уночі. На екрані відображається зображення, яке оптимізується для режиму комфорту для очей. Q80BATXXH

QLED-телевізор відображає зграю фламінго у воді, щоб продемонструвати ідеальну передачу кольорів з технологією Quantum Dot.

Мільярд ідеальних кольорів

100% інтенсивність кольору (завдяки технології Quantum Dot) 

 

Вивчіть технологію Quantum Dot і дивіться улюблений контент з ідеальною передачею кольорів. Картинка завжди яскрава та чітка, незалежно від того, чи ви дивитеся яскраві чи темні сцени.

100% колірний об'єм вимірюється відповідно до стандарту DCI-P3, сертифікованого VDE.

Глибина тривимірного зображення

Збільшення глибини зображення 

 

Зображення можуть здаватися ще більш реалістичними завдяки функції покращення глибини зображення. Технологія, заснована на нейронних мережах, підвищує контрастність переднього плану, завдяки чому всі деталі набувають чіткості та реального розміру — так, як це фіксує людське око.

модель не має покращення глибини зображення. 

Презентація трьох кроків відображення живих об'єктів на прикладі носорога в технології Image Depth Enhancement. Q80BATXXH

Гоночний автомобіль виглядає набагато чіткіше на екрані QLED, ніж на звичайному екрані завдяки Advanced Motion Fluidizer + до 120 Гц в 4K. Q80BATXXH

Велика динаміка руху

Удосконалений флюїдизатор рухів +

 

Забудьте про лага і розмитість під час гри або перегляду матчу. Поліпшення руху до 120 Гц в 4K безпосередньо впливає його плавність. Завдяки покращеній динаміці рухів ви будете попереду своїх друзів у кожному проходженні.

50-дюймова модель оснащена Motion Fluidizer із підтримкою 4K 60 Гц.

Плавність та повний контроль

Розширені ігрові можливості +

 

Забудьте про розрив зображення або обрізання кадрів під час гри. Ознайомтеся з функцією FreeSync Premium Pro, яка постійно контролює плавність анімації. Використовуйте автоматичний ігровий режим та швидко реагуйте на кожен рух. Погляньте на Панель програвача, де ви можете миттєво налаштувати параметри екрана, навушників тощо. Використовуйте нові технології, щоб зробити гру на консолі ще більш захоплюючою.

Враження від перегляду можуть відрізнятися залежно від типу контенту та графічного процесора. модель не має функціональності FreeSync Premium Pro.

Переваги FreeSync Premium Pro ілюструються смиканням зображення під час його вимкнення. Q80BATXXH

Імітуйте поширення звукових хвиль від телевізора та саундбару, граючи рівномірно завдяки технології Q Symphony. Q80BATXXH

Гармонійний звук

Q-симфонія

 

Ви використовуєте саундбар? Подивіться, як функція Q-Symphony чудово синхронізує звук зі своїх динаміків із динаміками вашого телевізора. Насолоджуйтесь гармонійним звучанням обох пристроїв! 

Будь ласка, перевірте сумісність із Q-Symphony у специфікації саундбару.

Кінематографічна якість звуку

Звук, що йде за об'єктом 

 

Вбудована акустична система (2.2.2) у поєднанні з технологією Sound Follow the Object подарує незабутні враження. Завдяки цьому кожна сцена набуде нового виміру реалізму з кінематографічною якістю звуку.

Модель має Object Follower Sound Lite. 

Вид з висоти пташиного польоту на два човни, що рухаються з нижньої частини екрану. Човен зліва виходить із екрана, а човен праворуч видає посилений звук. Q80BATXXH

ТБ QLED аналізує простір у кімнаті, щоб забезпечити оптимальну якість звуку. Q80BATXXH

Оптимізація звуку відповідно до типу приміщення

Звук, що відповідає простору 

 

Дізнайтеся, як новітні технології змінюють ваше життя на краще. ТБ проаналізує обстановку, в якій ви його помістите, і автоматично оптимізує налаштування звуку, щоб ви могли насолоджуватися ідеальним звуком.

Зручне керування пристроями

Розумні речі

 

Відкрийте зручність технології SmartThings. Він дозволяє керувати іншими інтелектуальними, мобільними та навіть пристроями старшого покоління за допомогою пульта дистанційного керування. І це під час перегляду телевізора! Підключайте сумісні пристрої без додаткових аксесуарів!

Доступні технології та функції можуть відрізнятися залежно від країни, постачальника послуг, мережного середовища або продукту. Оновлення відбуваються без попередження. Потрібне підключення до Інтернету та реєстрація пристроїв у програмі SmartThings. Під'єднані пристрої продаються окремо. Послуга доступна для передачі даних Wi-Fi/BLE (Bluetooth Low Energy). Протокол передачі ZigBee вимагає придбання IoTdongle. 

На екрані телевізора з'явиться меню SmartThings. Над телевізором, самохідним пилососом та очисником повітря показані значки WiFi. Q80BATXXH

Чоловік веде відеочат із двома іншими людьми через Google Duo. Q80BATXXH

Розмови на великому екрані

Відео виклик 

 

Дізнайтеся, наскільки веселими можуть бути відеодзвінки із близькими на великому екрані. Бездротовим способом підключіть телевізор до Google Duo, налаштуйте камеру смартфона і… готово! Також можна використовувати камеру Samsung SlimFit або Logitech.

Потрібна додаткова сумісна камера Samsung SlimFit або інша сумісна камера стороннього виробника. Камери продаються окремо.

Все на одному екрані

Мультиперегляд

 

Відобразіть навчальну гру, яку ви розпочали на своєму смартфоні, на екрані телевізора, не перериваючи саму гру. Це дуже просто завдяки технології Multi View, що дозволяє використовувати кілька пристроїв одночасно. Дивіться два різні контенти на одному екрані!

Підтримує смартфони Android (версія 4.2 та вище) та пристрої iOS з підтримкою AirPlay 2.

Чоловік використовує QLED Multi View, щоб одночасно дивитися футбольний матч та читати новини на одному екрані. Q80BATXXH

Технічний опис

Дисплей
Виробник Samsung
Екран  65" QLED, 3840x2160 (16:9), 68 ppi
Матриця  покриття антивідблиску
Зображення  HDR10, HDR10+, Hybrid Log Gamma
Частота оновлення  100 Гц, інтерполяція 3800 PQI (Picture Quality Index)
Глибина кольору  10 біт (8 біт + FRC)
Колірне охоплення DCI P3 100%
Кут огляду  по горизонталі 178 °, по вертикалі 178 °
Оснащення
Операційна система  Tizen 6.5
Процесор Samsung Quantum 4K, 4 ядра
Цифрові тюнери  DVB-T2, DVB-C, DVB-S2
Звук  60 Вт стерео, сабвуфер (20 Вт), Dolby Digital Plus, Dolby Atmos
Цифрові інтерфейси  4x HDMI 2.1, 2x USB 2.0, Ethernet, CI+ 1.4, S/PDIF
Бездротові інтерфейси  Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi Direct, Miracast, Bluetooth 5.2, підтримка DLNA
Функції  Smart TV, 4K Upscaling, Ambient Mode, HDMI-CEC, телегід, телетекст
Функції Smart TV  керування за допомогою смартфона, керування голосом, Amazon Alexa, Bixby, Google Assistant
Адаптивна синхронізація AMD FreeSync Premium Pro
Інше
Модельний рік 2022
споживана потужність  143 Вт, в режимі очікування 0.5 Вт
Кріплення  VESA 400x300 мм, ніжки
Розміри (ШxВxГ) 1447x906x289 мм
Колір чорний
Вага 27.8 кг

Телевізор Samsung QE65Q80B QLED 4K (2022)

Характеристики
Основне
Тип телевізора QLED
Дисплей
Діагональ 65
Додатково
Модельний рік 2022
Загальне
Гарантія 12 міс від магазину
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.