0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: Samsung
- Код товару: 1689
- Наявність: Немає в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
Телевізор Samsung QE65Q80A

Справжня краса в мінімалізмі
Телевізор Samsung QLED QE65Q80A насолоджується яскравими квітами, які є чіткими і живими для більшої насолоди перегляду. Залишайтеся продуктивними і підключайте свій офісний комп'ютер до телевізора або діліться екраном безпосередньо з сусіднього настільного або портативного комп'ютера, сучасна технологія подвійного світлодіодним підсвічування робить будь-яке зображення більш чітким.
Він має безліч голосових помічників, 150 каналів або Multi View ! Дивіться своє улюблене телешоу і одночасно організуйте кампанію відповідно сумісний телефон з кількома варіантами звуку і компонування. Samsung QLED QE65Q80A - це 65-дюймовий телевізор QLED, оснащений Smart TV і функціями для програвачів , це не тільки телевізор як домашній розважальний центр.

Процесор Quantum 4K
Наш самий потужний процесор 4K, заснований на машинному навчанні, покращує зображення від будь-якого джерела до 4K в кожній сцені. Це поліпшить зображення відображається на екрані у режимі реального часу. Все це для того, щоб ви могли бачити і відчувати ще більше.

Велика динаміка руху
Насолоджуйтесь неймовірно плавним рухом в кожній грі, яку ви дивитеся , і коли ви будете на самоті на полі бою, бийте всіх своїх противників, якими б високими вони не були. Завдяки винятковій поліпшення руху до 120 Гц 4K, ви можете насолоджуватися вишуканою динамікою без затримок і розмитості в кожному геймплеї, будь то глядач або геймер.

100% інтенсивність кольору квантових точок
Технологія Quantum Dot робить кольори захоплюючими. Нехай вас захоплює небувала реалістичність зображення, забезпечена ідеальним відтворенням всіх відтінків як в темних, так і світлих сценах. Quantum Dot забезпечує більше мільярда яскравих відтінків яскравих і реалістичних квітів, які залишаються вірними, не вицвітаючи, незалежно від яскравості сцени.

Квантовий HDR 10+
Новий вимір HDR10 + з більш глибокими деталями і контрастом чекає вас. Quantum HDR10 + аналізує кожну сцену, кадр за кадром, оптимізуючи освітлення, щоб виділити унікальну яскравість для кожної з них. Динамічне відображення тонів HDR10 + виявить глибокі темні кольори і насичені деталі, які пожвавлюють зображення. Насолоджуйтеся захоплюючими квітами з глибокими деталями і контрастом і вишуканими відтінками кінематичної кольори, які підкреслять кожну деталь.

Q-симфонія
Оточіть себе гармонійною звуком двох пристроїв. Q-Symphony дозволяє унікально гармонізувати динаміки телевізора і звукову панель , завдяки чому ви можете насолоджуватися кращим ефектом об'ємного звучання, не вимикаючи звук динаміків телевізора.

Супер ультраширокий GameView та Game Bar
Розширте свій погляд з допомогою декількох форматів зображень від 21: 9 32: 9 З допомогою Super Ultrawide GameView . Швидко оптимізуйте свої налаштування гри за допомогою екранного меню, яке дозволяє перевіряти затримку введення, FPS, HDR, налаштування бездротової гарнітури та інше з допомогою легко доступній ігровій панелі.

FreeSync Premium Pro
Домінують в грі з меншими затримками і заїканням в поєднанні з піковою продуктивністю, виключної графікою з високим динамічним діапазоном і низькою затримкою для безперебійного ігрового процесу.

Прямий повний масив
Сцени оживають з більш точним контрастом, контрольованим екранним освітленням, що створює глибокі чорні і чисто білі кольори з мінімальним ефектом гало.
Motion Xcelerator Turbo +, і ви ніколи не пропустите жодного удару з-за мінімізованої розмитості і підвищеної чіткості рухів, і ви будете фіксувати всі події, незалежно від того, чи переглядаєте ви спорт, чи використовуєте можливості ігор наступного покоління.

| Загальне | |
| Виробник | Samsung |
| Екран | 65" QLED, 3840x2160 (16:9), 68 ppi |
| Матриця | антиблікове покриття |
| Зображення | HDR10, HDR10+, Hybrid Log Gamma |
| Частота оновлення | 120 Гц, інтерполяція 3800 PQI (Picture Quality Index) |
| Глибина кольору | 10 біт (8 біт + FRC) |
| Колірне охоплення | DCI P3 100% |
| Кут огляду | по горизонталі 178°, по вертикалі 178° |
| Оснащення | |
| Операційна система | Tizen 6 |
| Процесор | Samsung Quantum 4K, 4 ядра |
| Цифрові тюнери | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Звук | 60 Вт стерео, сабвуфер (20 Вт), Dolby Digital Plus |
| Цифрові інтерфейси | 3x HDMI 2.0, HDMI 2.1, 2x USB 2.0, Ethernet, CI+ 1.4, S/PDIF |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi Direct, Miracast, Bluetooth 5.2, підтримка DLNA |
| Функції | Smart TV, 4K Upscaling, Ambient Mode, HDCP, HDMI-CEC, телегід, Time Shift, телетекст |
| Функції Smart TV | керування за допомогою смартфона, керування голосом, Amazon Alexa, Bixby, Google Assistant |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium Pro |
| Інше | |
| Модельний рік | 2021 |
| Споживана потужність | 135 Вт, в режимі очікування 0.5 Вт |
| Кріплення | VESA 400x300 мм, ніжки |
| Розміри (ШхВхГ) | 1447x906x289 мм |
| Колір | чорний |
| Вага | 27.8 кг |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.