0
0

Телевізор Samsung QE65Q77B QLED 4K (2022)

Новинка 2022
Відгуки:
(0)
 • Виробник: Samsung
 • Код товару: 4704
 • Наявність: Є в наявності
38 021 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Гарантія: 12 міс. від магазину
Діагональ: 65
Тип екрану: QLED
 • Огляд товару
 • Характеристики
 • Інформація
 • Відгуків (0)
 • Питання (0)

Поліпшіть якість ігрової сцени на екрані

Q70A відображає хитро змішану кольорову графіку, що демонструє стійкі кольори технології Quantum Dot.

Чудове зображення та звук

Процесор Quantum 4K

Процесор Quantum 4K оптимізує якість звуку в залежності від контенту, що переглядається. Завдяки технології масштабування до 4K, ви зможете дивитися улюблений контент у роздільній здатності 4К.

Якість конвертованого зображення може змінюватись в залежності від типу та формату вихідного контенту. Технологія апскейлінгу не застосовується до контенту, завантаженого у телевізор від ПК, а також до ігрового режиму.
 
Показано мікросхему процесора QLED TV. Зверху можна побачити логотип Samsung та логотип AI Quantum Processor 4K.

Оптимізоване підсвічування для підвищення контрастності

Технологія подвійного підсвічування Dual LED

Інноваційна технологія підсвічування забезпечує більш чітку і точну контрастність за рахунок оптимізації колірного тону підсвічування відповідно до типу контенту, що переглядається.


2 показані симуляції технології подвійного світлодіодного підсвічування. У першому моделюванні синє підсвічування посилює холодні тони зображення айсберга на екрані. У другому моделюванні QLED-телевізор перемикається на помаранчеве підсвічування, посилюючи теплі тони зображення заходу сонця на екрані.

Мільярд кольорових відтінків з технологією квантових точок.

100% колірний об'єм завдяки технології квантових точок.

Технологія квантових точок забезпечує найкращу якість зображення, недосяжну раніше. Завдяки 100% об'єму кольору, технологія квантових точок перетворює світло на приголомшливу палітру кольору, причому якість кольору при цьому залишається стабільною при будь-якому рівні яскравості.

QLED-телевізор відображає химерне кольорове зображення фламінго, щоб продемонструвати пишність кольору технології Quantum Dot.

100% колірний об'єм вимірювався в режимі "Movie Mode" у просторі DCI-P3, сертифікованому системою перевірки якості відео дисплеїв VDE.

Більш широкий діапазон контрастності

Технологія Quantum HDR

Технологія Quantum HDR дозволяє виявити найдрібніші деталі зображення та забезпечити оптимальну контрастність, щоб ви отримали максимальне задоволення від перегляду кожної сцени. Технологія динамічного мепінгу HDR10+, характеристики якого перевищують вимоги звичайних стандартів, дозволяє створювати більш глибокі відтінки чорного, більш природну перенесення кольорів і поліпшену деталізацію.

Діапазон яскравості, що забезпечується технологією Quantum HDR, оцінювався на основі результатів фірмових стандартів тестування і може змінюватися в залежності від змін умов перегляду, а також від специфікацій телевізора.

 
У порівнянні з технологією SDR зображення заходу в прерії праворуч із логотипом HDR10+ показує ширший діапазон контрастності, створений технологією Quantum HDR.

Чудовий колір під будь-яким кутом

Широкий кут огляду

Широкий кут огляду дозволяє бачити яскраві кольори під будь-яким кутом із меншим спотворенням кольору. Навіть якщо ви дивитеся на екран збоку, ви бачите зображення з правильною передачею кольору.

 
Чотири екрани телевізора розташовані під різними кутами, так що один видно збоку, а пару, що біжить, можна побачити на чотирьох екранах телевізора як на одному екрані.

Зміна зовнішніх умов не впливає на якість зображення

Адаптивна картинка

Насолоджуйтесь ідеальним зображенням без будь-яких налаштувань. Телевізор автоматично оптимізує яскравість та контраст екрана залежно від умов перегляду та типу контенту.

 
Якість ТБ у темному приміщенні та якість ТБ у світлому приміщенні порівнюються в тому самому приміщенні. Екран автоматично налаштовується таким чином, щоб він був темнішим у темному приміщенні та яскравішим у світлому.

Гармонійне поєднання телевізора та саундбару

Функція Q-Symphony

Насолоджуйтесь гармонійним звучанням телевізора та саундбару. Функція Q – Symphony унікальним чином дозволяє динамікам телевізора та саундбару працювати синхронно, забезпечуючи найкращий ефект об'ємного звучання без відключення динаміків телевізора.

Технологія Q-Symphony доступна лише із сумісним саундбаром. Перевірте сумісність технології Q-Symphony з технічними характеристиками саундбару
 
Імітація графіки звукових хвиль від телевізора та звукової панелі демонструє технологію Q Symphony, коли вони відтворюють звук разом.

Автоматично оптимізований звук заповнює ваш простір

SpaceFit Звук

Насолоджуйтесь оптимальним звуком, оптимізованим з урахуванням місця встановлення телевізора: на стіні або тумбі.

 
QLED-телевізор аналізує весь простір кімнати та відправляє оптимізований для цього простору звук.

Кожне слово чітко та без спотворень

Технологія Active Voice Amplifier (AVA)

Нова функція інтелектуального шумоподавлення у реальному часі. Будь-який шум будинку заважає перегляду контенту. Проте система активного посилення голосу актора (AVA) допомагає виділити голоси акторів, завдяки чому глядачі чують діалоги чіткіше і чіткіше.

 
Жінка готує під час перегляду телевізора. Незважаючи на шум, що походить від мікшера, технологія Active Voice Amplifier дозволяє легко чути телевізійні розмови.

Більш тонкий і витончений, ніж будь-коли

Тонкий корпус AirSlim

Чудово тонкий, унікальний для даної категорії, дизайн дозволить телевізору органічно вписатися в інтер'єр будь-якої кімнати.

 
Вигляд профілю QLED TV демонструє надтонкий дизайн QLED TV AirSlim.

Виняткова чіткість передачі руху у форматі 4K 120 Гц

Технологія Motion Xcelerator Turbo+

Перемагайте у найдинамічніших поєдинках. Завдяки винятковим покращенням якості передачі руху до рівня 4K 120 Гц, ви зможете насолоджуватися ігровим процесом з плавним відображенням динамічних сцен без затримок та розмитості зображення.

 
Гоночний автомобіль на екрані телевізора виглядає чіткішим і помітнішим на QLED-телевізорі, ніж на звичайному телевізорі завдяки технології motion xcelerator turbo+ до 4K 120 Гц.

Ігрова сцена як на долоні

Надширокий огляд та Ігрова панель

Співвідношення сторін екрану 21: 9 та 32: 9 забезпечує розширену область перегляду, необхідну для отримання максимального задоволення від гри та збільшує шанси стати переможцем. Оптимізуйте свій ігровий сеанс за допомогою Ігрової панелі Game Bar, тобто. екранного меню, що дозволяє змінювати налаштування в реальному часі, включаючи зміну співвідношення сторін екрана, вхідний лаг, частоту оновлення екрана, підтримку HDR, налаштування бездротових навушників та багато іншого.

"Режим GameView доступний тільки для ігор з підтримкою цього режиму і тільки для ПК ігор. Деякі ігри можуть не підтримувати або обмежувати використання цієї функції. При завантаженні ігор із зовнішніх пристроїв може знадобитися зміна роздільної здатності екрана. 

 
Варіанти співвідношення сторін QLED TV 32:9 та 16:9 надширокого ігрового огляду, доступ до яких здійснюється під час ігрового процесу відеоігри через ігрову панель QLED TV, яка дозволяє більше керувати різними налаштуваннями в грі.

Гра з підтримкою HDR без тремтіння та спотворення зображення

Підтримка технології FreeSync Premium Pro

Завдяки сертифікованій технології AMD FreeSync Premium Pro™, ви оціните зменшення спотворень та завмирання зображення на екрані, завдяки чому забезпечується чудове поєднання плавності гри за максимальної продуктивності, виняткова якість візуальних ефектів з високим динамічним діапазоном та малої затримки для справді виграшної гри.

 
Перевага AMD FreeSync Premium Pro пояснюється розривом зображення на екрані при вимкненій функції.

Працюйте та навчайтеся вдома

ПК на екрані ТБ

Насолоджуйтесь розширеними можливостями ТБ. З легкістю отримуйте доступ до свого ПК, ноутбука або мобільного пристрою з екрана телевізора.

" Віддалене підключення до ПК підтримується лише для ПК з Windows 10 Professional і Mac OS 10.5 і вище. Для підключення смартфону до Samsung Dex потрібен сумісний мобільний пристрій. Доступність деяких сервісів може змінюватися без попередження користувачів. Потрібне підключення до Інтернету на ТБ та ПК. "
 
У домашньому офісі у вітальні на екрані телевізора QLED відображається функція «ПК на телевізорі», яка дозволяє домашньому телевізору підключатися до офісного ПК.

Все на одному екрані

Підтримка режиму Multi View

Дивіться ТВ контент та контент зі смартфона одночасно. Будь то спортивна статистика у прямому ефірі або відео гайд для ігор, просто підключіть телефон до телевізора та насолоджуйтесь мультиекранним режимом.

 

Група людей використовує функцію мультипрогляду QLED TV, щоб одночасно дивитися футбольний матч та переглядати інформацію про кожну гру на одному екрані.

Підтримує смартфони з ОС Android та iOS. Детальну інформацію про сумісні мобільні пристрої можна знайти на сторінці підтримки веб-сайту Samsung.

Просто торкніться смартфон корпусу ТБ

Натисніть Перегляд

Перегляд відео або прослуховування музики з смартфона на екрані телевізора в один дотик. Торкніться рамки телевізора смартфоном, і ТБ автоматично відобразить на екрані контент смартфона. Так легко та швидко можна підключитися до телевізора та продовжити насолоджуватися вашим улюбленим контентом на великому ТВ-екрані.

 
Користувач прикладає свій смартфон до QLED-телевізора, щоб відобразити вміст балерини на великому екрані для більшої зручності.

Виберіть голосового помічника, до якого ви звикли

Декілька голосових помічників

Bixby, Amazon Alexa або Google Assistant - всі ці програми встановлені на телевізорі і можуть забезпечити вам оптимальні розваги.

Samsung може в будь-який час та на свій розсуд без попереднього попередження або повідомлення змінити послуги голосового помічника або призупинити та/або припинити надання послуг голосового помічника або будь-якої частини послуг голосового помічника. Зображений контент, ТВ-послуги та можливості можуть бути доступні не у всіх регіонах та територіях. Голосові команди Bixby розпізнають англійську (США/Великобританія), французьку, іспанську, німецьку, італійську, китайську та корейську мови. Не всі акценти, діалекти та вирази розпізнаються. Amazon, Alexa та всі пов'язані логотипи є товарними знаками Amazon.com, Inc. чи її дочірніх компаній. Google є торговою маркою Google LLC.

 

Дисплей
Виробник Samsung
Екран  65" QLED, 3840x2160 (16:9), 80 ppi
Матриця  покриття антивідблиску
Зображення  HDR10, HDR10+, Hybrid Log Gamma
Частота оновлення  120 Гц, інтерполяція 3400 PQI (Picture Quality Index)
Колірне охоплення DCI P3 100%
Кут огляду  по горизонталі 178 °, по вертикалі 178 °
Оснащення
Операційна система  Tizen 6.5
Процесор Samsung Quantum 4K, 4 ядра
Цифрові тюнери  DVB-T2, DVB-C, DVB-S2
Звук  20 Вт стерео, Dolby Digital Plus
Цифрові інтерфейси  4x HDMI 2.1, 2x USB 2.0, Ethernet, CI+ 1.4, S/PDIF
Бездротові інтерфейси  Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi Direct, Miracast, Bluetooth 5.2, підтримка DLNA
Функції  Smart TV, 4K Upscaling, Ambient Mode, HDMI-CEC, телегід, телетекст
Функції Smart TV  керування за допомогою смартфона, керування голосом, Amazon Alexa, Bixby, Google Assistant
Адаптивна синхронізація AMD FreeSync Premium Pro
Інше
Модельний рік 2022
споживана потужність  93 Вт, в режимі очікування 0.5 Вт
Кріплення  VESA 400x300 мм, ніжки
Розміри (ШxВxГ) 1452x900x286 мм
Колір сріблястий
Вага 24.3 кг

 

Телевізор Samsung QE65Q77B QLED 4K (2022)

Характеристики
Основне
Гарантія 12 міс. від магазину
Діагональ 65
Тип екрану QLED
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.