0 грн.
Зробити замовлення
Рекомендуємо
- Виробник: Samsung
- Код товару: 10964
- Наявність: Є в наявності
40 050 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Діагональ:
55
Роздільна здатність екрану:
Ultra HD 4K (3840 x 2160)
Тип матриці:
OLED
Модельний рік:
2025
Частота зміни кадрів:
120 Гц
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
Яскраві, реалістичні кольори з унікальним OLED контрастом
Динамічна яскравість і контраст
OLED HDR
Експерти, доведені експертами та шкірними відтінками для реалістичного образу
Сертифікований Pantone
Перегляньте своє шоу обраною вами мовою
Ваш голосовий помічник з можливістю виконання декількох команд
Біксбі
Побачте свій улюблений вміст, оскільки вам комфортно
Плавні рухи в іграх та спорті
Рух Xcelerator 120 Гц
Продуктивність може змінюватися залежно від умов освітлення.
Оптимізація гри на основі штучного інтелекту
Гладкий геймплей без сліз
Налаштуйте параметри гри вздовж гри
Іммерсивне освітлення синхронізуючи з телевізором
Немислимий контраст завдяки 8,3 мільйона самолітових пікселів
3D -сцени з використанням AI
Рух
Ваш телевізор, створений спеціально для вас.
Керуйте телевізором за допомогою телефону
Просторовий 3D-звук з галактичними бутонами
Кожен може насолоджуватися переглядом телевізора за допомогою аудібтерів
Відкиньте акумулятори пульта дистанційного керування
Дистанційне управління Slarcell
Він заряджається через вбудовані сонячні батареї або через USB-C. Завдяки спрощеній конструкції навігація стає простішою, а вбудований мікрофон дозволяє використовувати голосові команди.
| Виробник | Samsung |
| Екран | 55" OLED, 3840x2160 (16:9), 80 ppi |
| Матриця | антиблікове покриття |
| Зображення | HDR10, HDR10+, Hybrid Log Gamma |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Кут огляду | по горизонталі 178°, по вертикалі 178° |
| Оснащення | |
| Операційна система | Tizen |
| Процесор | NQ4 AI Gen2 Processor |
| Цифрові тюнери | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Звук | 20 Вт стерео, Dolby Atmos |
| Цифрові інтерфейси | 4x HDMI 2.1, 2x USB 2.0, Ethernet, CI+ 1.4, S/PDIF |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 802.11ac, Miracast, Bluetooth 5.3, підтримка DLNA |
| Функції | Smart TV, 4K Upscaling, HDCP, HDMI-CEC, телегід, Time Shift, телетекст |
| Функції Smart TV | керування за допомогою смартфона, керування голосом, Amazon Alexa, Bixby, Google Assistant |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium |
| Інше | |
| Модельний рік | 2025 |
| Споживана потужність | 83 Вт, в режимі очікування 0.5 Вт |
| Кріплення | VESA 300x200 мм, ніжки |
| Розміри (ШхВхГ) | 1225x765x235 мм |
| Колір | чорний |
| Вага | 12.6 кг |
Характеристики
Дисплей
Діагональ
55
Роздільна здатність екрану
Ultra HD 4K (3840 x 2160)
Тип матриці
OLED
Частота зміни кадрів
120 Гц
Додатково
Модельний рік
2025
Операційна система
Tizen
Загальне
Гарантія
12 міс.
Відгуків (0)
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.