0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: Samsung
- Код товару: 10046
- Наявність: Є в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
Neo QLED 4K series QN95D (2024)
"Samsung QN95D виводить свою вражаючу продуктивність на абсолютно новий рівень і використовує штучний інтелект, який покращує обробку зображення і звуку".
"Новий процесор забезпечує винятковий дисплей зі штучним інтелектом, звук і оптимізацію. інтелектом".
Ласкаво просимо до нової ери телевізорів Samsung зі штучним інтелектом
Наш найпотужніший процесор 4K
Процесор NQ4 AI Gen2 з 20 нейронними мережами
Наш удосконалений процесор 4K із штучним інтелектом гарантує вам найкращу якість зображення у форматі 4K. Завдяки 20 нейронним мережам покращуйте зображення на рівні 4K. Процесор NQ4 AI Gen2 оптимізує зображення та звук для ідеальної потокової передачі, ігор та перегляду спортивних змагань.
Нове покоління міні-світлодіодного підсвічування
Матриця Quantum гарантує високу контрастність та яскравість при деталізації у форматі 4K
Дизайн Infinity One
Елегантно доповнить ваш інтер'єр
Операційна система Samsung Tizen
Пориньте в нескінченні веселощі з ОС Samsung Tizen
Якість зображення
Експертне калібрування зображення
Справжня точність кольору
Перехід на новий рівень гри
Панель керування грою
Встановіть усі ігрові функції в одному місці
Звук
Адаптивний звуковий штучний інтелект
Кришталево чистий звук, ідеальний досвід
Розумні речі
Розділений екран
Дивіться 2 різних рівнів одночасно
Samsung Daily+
Розумні речі
Сонячний пульт дистанційного керування
Збереження довкілля
Завдяки сонячній панелі на пульті дистанційного керування driver SolarCell вам не потрібний акумулятор. Бережіть довкілля та зручно заряджайте його від джерела світла!
| Виробник | Samsung |
| Екран | 55" Neo QLED, 3840x2160 (16:9), 80 ppi |
| Матриця | Mini LED підсвічування, антиблікове покриття |
| Зображення | HDR10, HDR10+, Hybrid Log Gamma |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Кут огляду | по горизонталі 178°, по вертикалі 178° |
| Оснащення | |
| Операційна система | Tizen |
| Процесор | NQ4 AI Gen2 Processor |
| Цифрові тюнери | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Звук | 70 Вт стерео, Dolby Atmos |
| Цифрові інтерфейси | 4x HDMI 2.1, 2x USB 2.0, Ethernet, CI+ 1.4, S/PDIF |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi Direct, Miracast, Bluetooth 5.2, підтримка DLNA |
| Функції | Smart TV, 4K Upscaling, Ambient Mode, HDCP, HDMI-CEC, телегід, Time Shift, телетекст |
| Функції Smart TV | керування за допомогою смартфона, керування голосом, Amazon Alexa, Bixby, Google Assistant |
| Додатково | підтримка AirPlay 2 |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium Pro |
| Інше | |
| Модельний рік | 2024 |
| Споживана потужність | 77 Вт, в режимі очікування 0.5 Вт |
| Кріплення | VESA 300x200 мм, ніжки |
| Розміри (ШхВхГ) | 1225x768x232 мм |
| Колір | чорний |
| Вага | 20.6 кг |
| Товар на сайті виробника | |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
