0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: Samsung
- Код товару: 9210
- Наявність: Є в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
Samsung Smart TV Tizen
Підніміться на новий рівень розваг із Samsung Smart TV Tizen
Процесор AI NQ4 Gen2
Відчуйте силу високої якості, що надається ІІ
Процесор Samsung, який підтримується штучним інтелектом, пропонує вам покращену якість зображення. Наша технологія масштабування AI 4K, що підтримується 20 нейронними мережами зі штучним інтелектом, покращує контент до роздільної здатності, близької до 4K. наш процесор Nq4 AI Gen2 оптимізує як зображення, так і звук, щоб забезпечити вам першокласний досвід незалежно від того, дивіться чи ви контент VOD, спортивні трансляції або граєте в улюблені ігри. Наша технологія масштабування AI 4K, що підтримується 20 нейронними мережами зі штучним інтелектом, покращує контент до роздільної здатності, близької до 4K. наш процесор Nq4 AI Gen2 оптимізує як зображення, так і звук, щоб забезпечити вам першокласний досвід незалежно від того, дивіться чи ви контент VOD, спортивні трансляції або граєте в улюблені ігри.
Продуктивність у порівнянні з QLED Q70D 2024 року.
Quantum Mini LED
Захопіть кожну деталь за допомогою точного керування підсвічуванням
Технологія Quantum Matrix дозволяє точно керувати запатентованими світлодіодами Quantum Mini. Завдяки складному і дуже точному керуванню світлом ви можете насолоджуватися високою деталізацією зображення як у темних, так і найяскравіших сценах.
Прискорювач руху 144 Гц
Ваш улюблений контент з якістю, близькою до 4K, та покращеною плавністю руху з частотою 144 Гц
Завдяки унікальному оновленню руху до роздільної здатності, близької до 4K і 144 Гц, розріджувач руху 144 Гц забезпечує максимальну продуктивність, створюючи незмінно різке зображення і запаморочливу швидкість. Завдяки унікальній технології динамічного оновлення Samsung, розріджувач руху 144 Гц забезпечує різноманітний за продуктивністю рух та підтримку ігор VRR до 4K 144 Гц.
Samsung Smart TV Tizen
Підніміться на новий рівень розваг із Samsung Smart TV Tizen
Операційна система Samsung Smart TV Tizen покращить ваш розважальний досвід за допомогою новітніх програм та сервісів, включаючи Daily+, де ви можете легко керувати своїми щоденними діями, та SmartThings, які дають вам можливість керувати своїми інтелектуальними пристроями за допомогою телевізора. Операційна система Tizen захищає вашу конфіденційність та особисту інформацію за допомогою рішення Samsung Knox Security.
Якість зображення
Автентичні кольори PANTONE
Ігри
Якість звуку
Функція адаптації звуку PRO
Випробуйте звук, відповідний баченню художника, за допомогою інтелектуального аналізу та корекції звукових сцен
SmartThings
Мультиперегляд
Перегляд контенту з кількох пристроїв на одному екрані
Samsung Daily+
SmartThings
Зручне керування пристроями старого та нового покоління
Безпека та стійкість
Пілот SolarCell
Харчування від сонячної енергії та штучного освітлення
Дизайн
Дизайн NeoSlim
Тонкий та елегантний дизайн у сучасному виконанні
Витончений, ультратонкий дизайн робить телевізор ідеальним під будь-яким кутом і виглядає на вашій стіні, як витвір мистецтва.
| Виробник | Samsung |
| Екран | 55" Neo QLED, 3840x2160 (16:9), 80 ppi |
| Матриця | Mini LED підсвічування, покриття антивідблиску |
| Зображення | HDR10, HDR10+, Hybrid Log Gamma |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Кут огляду | по горизонталі 178 °, по вертикалі 178 ° |
| Оснащення | |
| Операційна система | Tizen |
| Процесор | Процесор NQ4 AI Gen2 |
| Цифрові тюнери | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Звук | 70 Вт стерео, Dolby Atmos |
| Цифрові інтерфейси | 4x HDMI 2.1, 2x USB 2.0, Ethernet, CI+ 1.4, S/PDIF |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi Direct, Miracast, Bluetooth 5.2, підтримка DLNA |
| Функції | Smart TV, 4K Upscaling, Ambient Mode, HDCP, HDMI-CEC, телегід, картинка в картинці, Time Shift, телетекст |
| Функції Smart TV | керування за допомогою смартфона, керування голосом, Amazon Alexa, Bixby, Google Assistant |
| Додатково | підтримка AirPlay 2 |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium Pro |
| Інше | |
| Модельний рік | 2024 рік |
| Потужність | 77 Вт, в режимі очікування 0.5 Вт |
| Кріплення | VESA 200x200 мм, ніжки |
| Розміри (ШxВxГ) | 1227x768x237 мм |
| Колір | чорний |
| Вага | 20.6 кг |
| Товар на сайті виробника | |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.