0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: Samsung
- Код товару: 3988
- Наявність: Немає в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
Чудова якість кольору завдяки технології квантових точок.
Мільярд колірних відтінків
100% колірний об'ємТехнологія Quantum Dot забезпечує найкращу якість зображення, недосяжну раніше. Завдяки 100% об'єму кольору, технологія квантових точок перетворює світло на приголомшливу палітру кольору, якість кольору при цьому залишається високою при будь-якому рівні яскравості.
100% колірний об'єм вимірювався в режимі "Movie Mode" у просторі DCI-P3, сертифікованому системою перевірки якості відео дисплеїв VDE.Оптимізоване підсвічування для підвищення контрастності
Технологія подвійного підсвічування Dual LED
Інноваційна технологія підсвічування забезпечує більш чітку і точну контрастність за рахунок оптимізації колірного тону підсвічування відповідно до типу контенту, що переглядається.
Технологія "подвійного" підсвічування Dual LED
Більш широкий діапазон контрастності
Технологія Quantum HDR
Технологія Quantum HDR дозволяє виявити найдрібніші деталі зображення та забезпечити оптимальну контрастність, щоб ви отримали максимальне задоволення від перегляду кожної сцени. Завдяки збільшеному діапазону яскравості екрану вашого телевізора, ви зможете оцінити все багатство палітри кольорів і чудову видимість деталей навіть у темних і світлих сценах.
Діапазон яскравості, що забезпечується технологією Quantum HDR 32, оцінювався на основі результатів фірмових стандартів тестування і може змінюватися в залежності від змін умов, в яких здійснюється перегляд, а також від специфікацій телевізора.
Потужний інтелектуальний 4К процесор
Процесор Quantum Lite 4K
Потужний процесор Samsung оптимізує якість звуку в залежності від контенту, що переглядається. Завдяки технології масштабування до 4K, ви зможете дивитися улюблений контент у роздільній здатності 4К.
Віртуальний звук, який відстежує рух джерела
Технологія Object Tracking Sound Lite (OTS Lite)Об'ємний 3D-звук з нашим віртуальним верхнім каналом звуку дозволить вам повністю поринути у те, що відбувається на екрані.
Гармонійне поєднання телевізора та саундбару
Функція Q-Symphony
Насолоджуйтесь гармонійним звучанням телевізора та саундбару. Функція Q – Symphony унікальним чином дозволяє динамікам телевізора та саундбару працювати синхронно, забезпечуючи найкращий ефект об'ємного звучання без відключення динаміків телевізора.
Технологія Q-Symphony доступна лише із сумісним саундбаром. Перевірте сумісність технології Q-Symphony із технічними характеристиками саундбару.
Звук адаптований під контент, що переглядається
Адаптивний звук
Адаптивний звук із використанням технології штучного інтелекту оптимізується з урахуванням типу контенту в режимі реального часу.
Більш тонкий і витончений, ніж будь-коли
AirSlimЧудово тонкий і унікальний для даної категорії дизайн дозволить вашому телевізору органічно вписатися в інтер'єр вашої кімнати.
Висота, що відповідає вашому простору
Регульована підставкаВідрегулюйте висоту та збільште площу опори підставки під телевізор, щоб вона відповідала вашому простору.
Плавність передачі руху для чіткого зображення
Функція Motion XceleratorОцініть чіткість зображення та високу якість. ТБ автоматично аналізує кожен кадр і оптимізує його якість.
Ігрова сцена як на долоні
Надширокий огляд Super Ultrawide GameView та ігрова панель Game Bar
Співвідношення сторін екрана 21: 9 та 32: 9 забезпечує розширену область перегляду, необхідну для отримання максимального задоволення від гри та підвищує шанси на перемогу. Оптимізуйте свій ігровий сеанс за допомогою Ігрової панелі Game Bar, тобто. екранного меню, що дозволяє змінювати налаштування в реальному часі, включаючи зміну співвідношення сторін екрана, вхідний лаг, частоту оновлення екрана, підтримку HDR, налаштування бездротових навушників та багато іншого.
Режим Super UltraWide GameView доступний лише для ігор із підтримкою цього режиму та лише для ПК ігор. Деякі ігри можуть не підтримувати або обмежувати використання цієї функції. При завантаженні ігор із зовнішніх пристроїв може знадобитися змінити роздільну здатність екрана.
Миттєво реагує на ваші команди
Автоматичний режим із низькою затримкою (ALLM)Включайтесь у гру швидше за допомогою автоматичного режиму з низькою затримкою (ALLM), який оптимізує налаштування екрану, скорочуючи затримку введення, завдяки чому ви зможете краще контролювати свої дії у будь-якій ігровій ситуації. Оцініть плавність передачі динамічних сцен без розмиття та тремтіння зображення.
Низька затримка введення вимірюється на основі умов внутрішнього тестування та може змінюватись в залежності від налаштувань гри або конкретних умов.Працюйте та навчайтеся вдома
ПК на екрані ТБНасолоджуйтесь кожною можливістю. З легкістю отримуйте доступ до свого ПК, ноутбука або мобільного телефону з екрана телевізора.
Віддалене підключення до ПК підтримується лише для ПК з Windows 10 Professional та Mac OS 10.5 та вище. Для підключення смартфону до Samsung Dex потрібний сумісний мобільний пристрій. Доступність деяких сервісів може змінюватися без попередження. Потрібне підключення до Інтернету на ТБ та ПК.Все на одному екрані
Підтримка режиму Multi View
Дивіться ТВ контент та контент зі смартфона одночасно. Будь то спортивна статистика у прямому ефірі або відео гайд для ігор, просто підключіть телефон до телевізора та насолоджуйтесь мультиекранним режимом.
Підтримує смартфони з ОС Android. Докладнішу інформацію про функцію MultiView можна знайти на сторінці підтримки веб-сайту Samsung.
Просто торкніться смартфон корпусу ТБ
Натисніть Перегляд
Перегляд відео або прослуховування музики з смартфона на екрані телевізора в один дотик. Торкніться рамки телевізора смартфоном, і ТБ автоматично відобразить на екрані контент смартфона. Так легко та швидко можна підключитися до телевізора та продовжити насолоджуватися вашим улюбленим контентом на великому ТВ-екрані.
Функція Tap View доступна на пристроях Samsung Galaxy з ОС Android 8.1 та вище.
Керуйте старими та новими пристроями
Програма SmartThings
Нехай ваш телевізор автоматично виявить, миттєво підключить та відобразить стан усіх ваших пристроїв, що знаходяться поряд із телевізором. SmartThings підтримує не тільки мобільні пристрої, камери, пристрої з підтримкою Інтернет речей, інші розумні пристрої, а також і застарілі пристрої. Після підключення пристроїв керувати ними так само просто, як за допомогою пульта One Remote.
Детальну інформацію про сумісні мобільні пристрої можна знайти на сторінці підтримки веб-сайту Samsung. Виявлення пристроїв через Wi-Fi в даний час не підтримується і буде доступним у майбутньому під час оновлення програмного забезпечення. Для використання SmartThings потрібний обліковий запис Samsung.
Управління голосом
Підтримка голосового помічника Google
Вбудований у телевізор Samsung голосовий помічник Google відкриває ще більше можливостей для розваг, а також дає просунутий контроль над розумними пристроями вдома.
Samsung несе за собою право змінити доступність або фактичну функціональність технології на власний розсуд і без попереднього попередження користувачів. Доступність технології може залежати від провайдера сервісу або мережевого оточення. Google є торговою маркою Google LLC.
| Загальне | |
| Виробник | Samsung |
| Екран | 43" QLED, 3840x2160 (16:9), 102 ppi |
| Матриця | покриття антивідблиску |
| Зображення | HDR10, HDR10+, Hybrid Log Gamma |
| Частота оновлення | 60 Гц, інтерполяція 3100 PQI (Picture Quality Index) |
| Колірне охоплення | DCI P3 100% |
| Кут огляду | по горизонталі 178 °, по вертикалі 178 ° |
| Оснащення | |
| Операційна система | Tizen 6.5 |
| Процесор | Samsung Quantum 4K Lite, 4 ядра |
| Цифрові тюнери | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Звук | 20 Вт стерео, Dolby Digital Plus |
| Цифрові інтерфейси | 3x HDMI 2.0, 2x USB 2.0, Ethernet, CI+ 1.4, S/PDIF |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi Direct, Miracast, Bluetooth 5.2, підтримка DLNA |
| Функції | Smart TV, 4K Upscaling, Ambient Mode, HDMI-CEC, телегід, телетекст |
| Функції Smart TV | керування за допомогою смартфона |
| Інше | |
| Модельний рік | 2022 |
| споживана потужність | 65 Вт, в режимі очікування 0.5 Вт |
| Кріплення | VESA 200x200 мм, ніжки |
| Розміри (ШxВxГ) | 966x598x181 мм |
| Колір | чорний |
| Вага | 8.6 кг |
| Товар на сайті виробника | |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.