0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: Samsung
- Код товару: 1516
- Наявність: Немає в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
Молодша модель із передтопової лінійки телевізорів Samsung 4К-роздільна здатність 2021 року на базі вдосконаленої LCD-технології з високотехнологічним QLED-підсвічуванням . Має досить великий 54,6-дюймовий екран (фізичні розміри 121х68 см), що забезпечує чудову якість зображення. Ключовою особливістю конструкції цієї моделі стала фірмова 10-бітна матриця типу VA (8-bit + FRC) з інноваційною технологією квантових точок та роздільною здатністю 3840х2160.
Вона забезпечує високу максимальну яскравість (до 580 кд/кв.м), підвищену статичну контрастність 7000:1, бездоганний колірний охоплення 100% DCI-P3 та непогану деталізацію (80 ppi або 31 пікс/см). Телевізор Samsung QE-55Q70A підтримує виведення 30-бітової палітри кольорів, може відтворювати більше мільярда кольорів і коректно відображати відео з розширеним динамічним діапазоном (підтримка стандартів HDR10, HDR10+ і HLG).
Це дозволяє суттєво підвищити деталізацію затемнених/засвічених ділянок зображення, що позитивно позначається на реалістичності картинки і збільшує залучення глядача. Згадки заслуговує на високу частоту оновлення екрану (120 Гц) і на покращену технологію інтерполяції проміжних кадрів, використання якої робить швидкий рух максимально плавним.

Справжня краса полягає у мінімалізмі
Samsung QLED TV QE55Q70AA дозволяє насолоджуватися яскравими, чіткими та яскравими кольорами для більшого задоволення від перегляду. Зберігайте продуктивність і підключайте офісний комп'ютер до телевізора або ділитесь екраном прямо з настільного або портативного комп'ютера, що знаходиться поблизу, сучасна технологія подвійного світлодіодного підсвічування робить зображення, що відображається, ще чіткіше.
У ньому багато голосових помічників , 150 каналів або Multi View ! Дивіться улюблене телешоу та одночасно дублюйте свій сумісний телефон з кількома варіантами звуку та макета. Samsung QLED QE55Q70AA - це 55-дюймовий QLED- телевізор, оснащений Smart TV та функціями для плеєрів , це не тільки телевізор як домашній розважальний центр.

Процесор Quantum 4K
Наш потужний процесор 4K , заснований на машинному навчанні, покращує зображення з будь-якого джерела до 4K у кожній сцені. Це покращить зображення, яке відображається на вашому екрані в реальному часі. Все це для того, щоб ви могли побачити та відчути ще більше.

100% інтенсивність кольору квантових точок
Технологія квантових точок робить кольори захоплюючими. Дозвольте собі захопитися безпрецедентною реалістичністю зображення, що забезпечується ідеальним відтворенням всіх відтінків як у темних, так і світлих сценах. Квантова точка забезпечує понад мільярд яскравих відтінків яскравих та реалістичних кольорів, які залишаються вірними без вицвітання, незалежно від яскравості сцени.

Аж HDR 10+
На Вас чекає новий вимір HDR10+ з більш глибокими деталями та контрастом. Quantum HDR10+ аналізує кожну сцену, кадр за кадром, оптимізуючи освітлення, щоб досягти унікальної яскравості для кожної з них. Динамічне відображення тонів HDR10 + розкриває глибокий чорний колір і багаті деталі, які пожвавлюють зображення. Оцініть захоплюючі кольори з глибокими деталями та контрастом, а також складні відтінки кінематографічного кольору, які підкреслять кожну деталь.

Q-симфонія
Оточіть себе гармонійним звуком двох пристроїв. Q-Symphony дозволяє унікальним чином гармонізувати динаміки телевізора та звукову панель , щоб ви могли насолоджуватися найкращим ефектом об'ємного звучання, не відключаючи звук динаміків телевізора.

Надширокий GameView та ігрова панель
Розширте свій огляд за допомогою декількох форматів зображення від 21: 9 до 32: 9 за допомогою Super Ultrawide GameView . Швидко оптимізуйте налаштування гри за допомогою екранного меню, яке дозволяє перевіряти затримку введення, FPS, HDR, налаштування бездротової гарнітури та багато іншого, використовуючи легкодоступну ігрову панель.

FreeSync Преміум Pro
Домінуйте у грі з меншими затримками та заїканнями у поєднанні з максимальною продуктивністю, винятковою графікою з високим динамічним діапазоном та низькою затримкою для плавного ігрового процесу.

Прямий повний масив
Сцени оживають із більш точним контрастом, контрольованим екранним освітленням, яке забезпечує глибокий чорний та чистий білий колір із мінімальним ореолом.
Motion Xcelerator Turbo +, і ви ніколи більше не пропустите жодної деталі завдяки мінімізованому розмиттю та підвищеній чіткості рухів, і ви фіксуватимете всі події, незалежно від того, чи дивитесь ви спорт чи використовуєте можливості ігор нового покоління.

Характеристики
| Виробник | Samsung |
| Екран | 55" QLED, 3840x2160 (16:9), 80 ppi |
| Матриця | покриття антивідблиску |
| Зображення | HDR10, HDR10+, Hybrid Log Gamma |
| Частота оновлення | 120 Гц, інтерполяція 3400 PQI (Picture Quality Index) |
| Глибина кольору | 10 біт (8 біт + FRC) |
| Колірне охоплення | DCI P3 100% |
| Кут огляду | по горизонталі 178 °, по вертикалі 178 ° |
| Оснащення | |
| Операційна система | Tizen 6 |
| Процесор | Samsung Quantum 4K, 4 ядра |
| Цифрові тюнери | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Звук | 20 Вт стерео, Dolby Digital Plus |
| Цифрові інтерфейси | 3x HDMI 2.0, HDMI 2.1, 2x USB 2.0, Ethernet, CI+ 1.4, S/PDIF |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi Direct, Miracast, Bluetooth 5.2, підтримка DLNA |
| Функції | Smart TV, 4K Upscaling, Ambient Mode, HDCP, HDMI-CEC, телегід, Time Shift, телетекст |
| Функції Smart TV | керування за допомогою смартфона, керування голосом, Amazon Alexa, Bixby, Google Assistant |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium Pro |
| Інше | |
| Модельний рік | 2021 |
| споживана потужність | 112 Вт, в режимі очікування 0.5 Вт |
| Кріплення | VESA 200x200 мм, ніжки |
| Розміри (ШxВxГ) | 1233x774x249 мм |
| Колір | чорний |
| Вага | 17.7 кг |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.