0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: Samsung
- Код товару: 4687
- Наявність: Немає в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
Samsung Q60B QLED 2022 року. Модель використовує технологію квантових точок для відображення широкого діапазону кольорів.
Використовується платформа Tizen. У ній є кілька додаткових функцій порівняно з попередніми версіями, наприклад, підтримка Google Duo. З телевізором можна спілкуватися за допомогою голосових опцій Bixby, Alexa та Google Assistant.
Можна відрегулювати висоту ніжок, якщо потрібно розмістити звукову панель перед екраном.
Задня панель телевізора Samsung Q60B виконана із матового пластику сірого тону. Уздовж неї є доріжки для прокладання кабелів до входів, а на ніжках є затискачі. Ширина рамок близько 0,9 см, а товщина телевізора не перевищує 3 см.
Якість зображення
Samsung Q60B має дуже високий власний коефіцієнт контрастності 6200:1, що забезпечує вугільні відтінки чорного. Така контрастність навіть без локального затемнення робить Q60B ідеальним варіантом для фільмів у темних кімнатах. Панель Q60B QLED має високу пікову яскравість SDR на рівні 450 нит. Цього цілком достатньо, щоб відображення на екрані в добре освітлених кімнатах були непомітними, і до того ж немає різниці в яскравості між різними сценами. Максимальна яскравість HDR не дуже відрізняється від SDR. Те саме стосується і ігрового режиму.
Колірна гамма HDR дуже гарна. Він має відмінне охоплення колірного простору DCI-P3 у більшості HDR-контенту, і тональне відображення теж добре. Колірний об'єм також пристойний. Кольори виходять такими ж яскравими, як чистий білий, телевізор добре відображає темні кольори.
Обробка руху та ігри
Час відгуку матриці Q60B становить приблизно 16 мс. Для приглушення підсвічування на всіх рівнях яскравості Q60 використовує ШІМ.
Для зменшення постійного розмиття застосовано стробування підсвічування (вставка чорного кадру) із частотою 60 Гц.
Що стосується ігор, то телевізор не підтримує змінну частоту оновлення VRR. Хоча затримка виведення (інпут-лаг) досить низька, близько 10 мс для контенту 1080p, щоб можна було говорити про ігровий режим. Є також опція ALLM, що автоматично переводить Samsung 65Q65B в ігровий режим при підключенні до входу приставки.
Смарт ТБ
Працює серія Q60B на платформі Tizen 2022. Інтерфейс, як і раніше, зручний для користувача, а навігація по меню виглядає плавною.
У магазині Samsung є безліч програм для скачування. Модель Q60B також сумісна з Google Duo, що дозволяє здійснювати відеодзвінки під час підключення сумісної веб-камери.
Якість звуку
Модель 55Q60B має середні динаміки. Вона добре збалансована на середніх рівнях гучності, що відмінно підходить для прослуховування мови. Але 20 Вт потужності не здатні зробити звуковий супровід фільмів гучним. Особливо помітна нестача басів. Як і для більшості тонких телевізорів, ми радимо придбати звукову панель або домашній кінотеатр для найкращого аудіо занурення.

Підключення
Всі три порти HDMI Samsung Q60B QLED мають версію 2.0, як і два порти USB. Цифровий звук можна вивести через оптичний аудіовиход, але є й підтримка реверсного аудіоканалу eARC на одному з портів HDMI. Це дозволяє без втрат передавати звук Dolby Atmos на сумісний ресивер. Є Wi-Fi та Bluetooth, а також роз'єм RJ-45 для провідного підключення до інтернету.
| Дисплей | |
| Виробник | Samsung |
| Екран | 50" QLED, 3840x2160 (16:9), 88 ppi |
| Матриця | покриття антивідблиску |
| Зображення | HDR10, HDR10+, Hybrid Log Gamma |
| Частота оновлення | 60 Гц, інтерполяція 3100 PQI (Picture Quality Index) |
| Колірне охоплення | DCI P3 100% |
| Кут огляду | по горизонталі 178 °, по вертикалі 178 ° |
| Оснащення | |
| Операційна система | Tizen 6.5 |
| Процесор | Samsung Quantum 4K Lite, 4 ядра |
| Цифрові тюнери | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Звук | 20 Вт стерео, Dolby Digital Plus |
| Цифрові інтерфейси | 3x HDMI 2.0, 2x USB 2.0, Ethernet, CI+ 1.4, S/PDIF |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi Direct, Miracast, Bluetooth 5.2, підтримка DLNA |
| Функції | Smart TV, 4K Upscaling, Ambient Mode, HDMI-CEC, телегід, телетекст |
| Функції Smart TV | керування за допомогою смартфона |
| Інше | |
| Модельний рік | 2022 |
| споживана потужність | 68 Вт, в режимі очікування 0.5 Вт |
| Кріплення | VESA 200x200 мм, ніжки |
| Розміри (ШxВxГ) | 1118x682x224 мм |
| Колір | чорний |
| Вага | 11.8 кг |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.


