0
0

Телевізор Samsung Neo QLED 2022 QE75QN800B

Новинка 2022
Розпродано
Відгуки:
(0)
 • Виробник: Samsung
 • Код товару: 5751
 • Наявність: Немає в наявності
0 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Діагональ: 75
Тип телевізора: QLED
Гарантія: 12 міс від магазину
 • Огляд товару
 • Характеристики
 • Інформація
 • Відгуків (0)
 • Питання (0)

Нескінченна досконалість

На екрані QN800B відображаються докладні графіки, що показують стійкість кольору технології Quantum Dot.

Найбільш важливі функції

Квантовий міні-світлодіод

Квантовий міні-світлодіод

Нейронний процесор AI Quantum 8K

Нейронний процесор AI Quantum 8K

Абсолютно безмежний дизайн

Абсолютно безмежний дизайн

Dolby Atmos®

Dolby Atmos®

Точне керування підсвічуванням екрану

Квантовий міні-світлодіод

 

Дискомфорт під час перегляду темних сцен зникає раз і назавжди завдяки технології Quantum Mini LED, яка використовує 14-бітну шкалу яскравості. Нарешті, ви можете побачити деталі, які досі вислизали від вашої уваги. Підсвічування екрана, що контролюється, означає, що ніяка, навіть темна сцена не змушує напружувати зір.

Завдяки технології Quantum LED та мікропокриттю гарний ліс, видимий зсередини печери, відображається в деталях як у темних, так і світлих областях.

Масштабування до 8K завдяки штучному інтелекту

Нейронний процесор AI Quantum 8K

 

Відкрийте для себе можливості мультиінтелектуального процесора Samsung, що взаємодіє з 20 мультимодельними нейронними мережами. Процесор за допомогою відповідних алгоритмів аналізує вхідні дані з кожної мережі, а потім підвищує якість усіх сцен. Можна, серед іншого завдяки технології детального навчання, що в ньому використовується. Глядач бачить зображення, масштабоване до роздільної здатності, близької до 8K, з покращеним колірним діапазоном та контрастністю.

Якість відображення може відрізнятися залежно від типу та формату вмісту. Масштабування AI (завдяки штучному інтелекту) до якості, близької до 8K, може бути незастосовним до підключення до комп'ютера та ігрового режиму.

Жінка грати в теніс.

Краса мінімалізму

Абсолютно безмежний дизайн

 

ТБ - це не тільки пристрій, що забезпечує розваги, але і важливий елемент обладнання вітальні. Не вибирайте між сучасною елегантністю та вишуканим зовнішнім виглядом – все це можливо з безмежним дизайном та надзвичайно тонким профілем.

Ультратонкий дизайн телевізора QLED показаний збоку.

Вражаючий об'ємний звук

Dolby Atmos®

 

Вбудовані багатоканальні динаміки та технологія Dolby Atmos® гарантують вам весь спектр відчуттів, пов'язаних із переглядом. Відкрийте для себе захоплюючий звук та нові кінематографічні емоції.

Потрібне джерело звуку Dolby Atmos.

На QLED-телевізорі зображено дитину, яка грає під дощем. Звукові хвилі Dolby Atmos розповсюджуються від телевізора, заповнюючи кімнату.

Встановлююче сонце і дерево, що стоїть у широкому полі. ТБ QLED 8K сертифікований асоціацією 8K.

Ультра реальне зображення та ще більше деталей

Автентична роздільна здатність 8K

 

Дозвольте собі поглинути 8K та 33 мільйони пікселів, завдяки яким зображення здається надреальним. Перевірте, як роздільна здатність, яка в чотири рази перевищує 4K, зачаровує реалістичністю сцен.

Роздільна здатність 8K – це стандартна роздільна здатність 7680 x 4320 пікселів. Вихідний формат 8K заснований на поточних стандартах потокової передачі, підключення та декодування. Підтримка майбутніх стандартів або стандартів сторонніх виробників не гарантується і може вимагати придбання додаткових пристроїв або адаптерів.  

Вражаючий контраст та деталі

Нео Квантум HDR 2000

 

Технологія Quantum Mini LED змусить контент, що ви дивитеся, буквально поглинути вас. Дозвольте собі здивуватися небувалій глибині зображення та поринути у нього. Технологія Neo Quantum HDR 2000 ще більше поглиблює кольори, підвищує контрастність сцен і дозволяє бачити всі деталі зображення так, якби ви були головним героєм фільму.

Діапазон функції яскравості Neo Quantum HDR відноситься до яскравості, виміряної відповідно до власних стандартів та тестів Samsung. Продуктивність Neo Quantum HDR залежить від умов, у яких відтворюється зображення.

На екрані машина їде густим лісом із включеними фарами. QLED телевізор точно відображає світлі та темні кольори, захоплюючи кожну деталь картинки.

QLED-телевізор відображає матову хвилеподібну графіку без відблисків.

Усунення відволікаючих відблисків

Антивідблиску

 

Забудьте про перенесення фільму на вечір через відображення світла на екрані. Ніякі відблиски не змінять ваші плани завдяки покриття антивідблиску екрана. Дивіться свій улюблений фільм із виставкового залу, який вам найбільше подобається.

Оптимізація яскравості зображення в залежності від часу доби

Режим комфорту для очей

 

Нехай відпочинок перед екраном стане справжнім відпочинком. Це забезпечується функцією автоматичного підстроювання яскравості зображення та колірної температури до часу доби. Завдяки цьому зображення приємні для очей, а вони, в свою чергу, менше втомлюються.

Ця функція використовує локальну IP-адресу для отримання інформації про погоду та час сходу/заходу сонця.

Чоловік дивиться QLED-телевізор уночі, використовуючи оптимізацію зображення в режимі комфорту для очей.

Презентація трьох кроків відображення живих об'єктів на прикладі носорога в технології Image Depth Enhancement.

Тривимірна глибина зображення завдяки нейронним мережам

Збільшення глибини зображення

 

Відкрийте для себе зображення, що нагадує реальний світ. Такі відчуття забезпечить Image Depth Enhancement, що відображатиме сприйняття глибини людським оком. Завдяки цій технології деталі переднього плану набувають великої контрастності, а фон залишається незмінним.

Виняткове покращення руху до 120 Гц у 4K

Удосконалений флюїдизатор рухів +

 

Перевірте, наскільки зручно брати участь у змаганні на частоті 120 Гц в 4К. Ви можете забути про затримки, які погіршували ваші результати під час змагань.

Гоночний автомобіль виглядає набагато чіткіше на екрані QLED, ніж на звичайному екрані завдяки покращеному руху до 120 Гц в 4K.

Переваги FreeSync Premium Pro ілюструються смиканням зображення під час його вимкнення.

Повний контроль та плавний геймплей без затримок

Розширені ігрові можливості +

 

Отримайте перевагу перед друзями та вигравайте більше ігор завдяки покращеним технологіям. Ідіть до перемоги без клопоту з обрізанням кадрів та розривом зображення. Насолоджуйтесь плавним рухом, блискавичною реакцією та безліччю налаштувань екрану та аксесуарів, що підключаються. Вивчіть функції FreeSync Premium Pro, автоматичний режим гри та розширену панель управління гравцем, яка приведе вас прямо до подіуму.

Кінематографічна якість звуку

Звук, що йде за об'єктом +

 

Follower's Sound+ та вбудована акустична система (4.2.2) перенесуть вас до ультрасучасного кінотеатру під час перегляду бойовиків. Ви почуєте об'ємний звук, що рухається точно разом із об'єктом на екрані. Відкрийте для себе відчуття, спостерігаючи за тягнуться автомобілями, літаками, що злітають, або конями, що скачуть. Дозвольте собі здивуватися дивовижним звуком!

З висоти пташиного польоту човен, що видає звуки, робить на екрані коло і йде в лівий верхній кут.

Один модуль Connect Pro, прикріплений до телевізора QLED, має вигляд підставки.

Кабелі під контролем в одній коробці

Один модуль Connect Pro

 

Познайомтеся з модулем One Connect Pro і не турбуйтеся про те, щоб сховати кабелі під час підвішування телевізора на стіні. З'єднайте всі кабелі в одну елегантну коробку і поставте її поряд з телевізором або прикріпіть до ніжки. Візьміть під контроль будь-який, навіть рідко використовуваний кабель.

Інтуїтивно зрозумілий центр управління

Новий смарт-хаб

 

Зустрічайте покращений, інтуїтивно зрозумілий Smart Hub! Система оптимізує контент та розбиває його на категорії з урахуванням ваших інтересів. Завдяки цьому ви можете відразу почати свій улюблений серіал або гру замість того, щоб витрачати час на стрибки з пультом дистанційного керування на послідовні програми.

Послуги та рекомендації можуть відрізнятися залежно від регіону. Перед початком використання необхідно прийняти Правила Smart Hub та Політику конфіденційності. Для деяких послуг може знадобитися реєстрація або активація передплати.

Відкрийте улюблений контент в одному місці.

На екрані телевізора з'явиться меню SmartThings. Над телевізором, самохідним пилососом та очисником повітря показані значки WiFi.

Зручне керування пристроями

Розумні речі

 

Ви будете вражені інноваційною функцією SmartThings, яка автоматично виявляє інші пристрої навколо вас та підключається до них. Завдяки цьому ви можете керувати ними одним пультом чи своїм голосом. Дозвольте розумним, мобільним, інтернет-пристроям і навіть старішим пристроям автоматично підключатися до вбудованого SmartThings Hub без додаткових пристроїв та керувати ними, не встаючи часто з дивану.

Доступні технології та функції можуть відрізнятися залежно від країни, постачальника послуг, мережного середовища або продукту. Оновлення відбуваються без попередження. Потрібне підключення до Інтернету та реєстрація пристроїв у програмі SmartThings. Під'єднані пристрої продаються окремо. Послуга доступна для передачі даних Wi-Fi/BLE (Bluetooth Low Energy). Протокол передачі ZigBee вимагає придбання IoTdongle.

Розмови на великому екрані

Відео виклик

 

Бездротове підключення телевізора до програми для відеодзвінків та спілкування з близькими на великому екрані. Насолоджуйтесь легким та зручним доступом до відеодзвінків: виберіть програму Google Duo та встановіть камеру – Samsung SlimFit, Logitech або камеру вашого мобільного пристрою.

Потрібна додаткова сумісна камера Samsung SlimFit або інша сумісна камера стороннього виробника. Камери продаються окремо.

Чоловік веде відеочат із двома іншими людьми через Google Duo.

Чоловік використовує QLED Multi View, щоб одночасно дивитися футбольний матч та читати новини на одному екрані.

Дивіться все на одному екрані

Мультиперегляд

 

Намагайтеся не перемикати увагу на зміни, перемикаючись між грою по телевізору і переглядом навчання на телефоні. Скористайтеся функцією Multi View та запускайте обидва контенти на великому екрані для зручності використання.

Підтримує смартфони Android (версія 4.2 та вище) та пристрої iOS з підтримкою AirPlay 2.

 

Загальне
Виробник Samsung
Екран  75" QLED, 7680x4320 (16:9), 117 ppi
Матриця  Mini LED підсвічування, покриття антивідблиску
Зображення  HDR10, HDR10+, Hybrid Log Gamma
Частота оновлення  120 Гц, інтерполяція 4900 PQI (Picture Quality Index)
Глибина кольору  10 сторінок
Колірне охоплення DCI P3 100%
Кут огляду  по горизонталі 178 °, по вертикалі 178 °
Оснащення
Операційна система  Tizen 6.5
Процесор Samsung Quantum 8K Neo, 4 ядра
Цифрові тюнери  DVB-T2
Звук  70 Вт Dolby Digital Plus, стерео, сабвуфер, Dolby Atmos
Цифрові інтерфейси  4x HDMI 2.1, 3x USB 2.0, Ethernet, S/PDIF
Бездротові інтерфейси  Wi-Fi 802.11ax, Wi-Fi Direct, Miracast, Bluetooth 5.2, підтримка DLNA
Функції  Smart TV, 4K Upscaling, Ambient Mode, HDMI-CEC, телегід, Time Shift, телетекст
Функції Smart TV  керування за допомогою смартфона, керування голосом, Amazon Alexa, Bixby, Google Assistant
Адаптивна синхронізація AMD FreeSync Premium Pro
Інше
Модельний рік 2022
споживана потужність  339 Вт, в режимі очікування 0.5 Вт
Кріплення  VESA 400x400 мм, ніжки
Розміри (ШxВxГ) 1668x1024x318 мм
Колір чорний
Вага 42.1 кг
Товар на сайті виробника

Телевизор Samsung Neo QLED 2022 QE75QN800B

Характеристики
Основне
Тип телевізора QLED
Дисплей
Діагональ 75
Загальне
Гарантія 12 міс від магазину
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.