0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: Philips
- Код товару: 10288
- Наявність: Є в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
Один для перегляду
- Телевізор AMBILIGHT 164 см (65 дюймів)
- 4K QLED. VRR 144 Гц
- P5 Picture Engine
- Dolby Vision
Єдиний телевізор з вбудованим підсвічуванням
Уявіть собі вбудоване світлодіодне освітлення, яке реагує на те, що ви дивитеся, занурюючи вас у ореол кольорів. Ambilight змінює все: тепер ваш екран виглядає більшим, а ви ще глибше занурюєтеся у світ улюбленого телевізора. Спробувавши, ви не захочете дивитися телевізор без цієї функції.
Насолоджуйтеся чіткими, чіткими зображеннями з дисплеєм 4K QLED
Яскраві кольори. Надчітке зображення. Ідеальний образ у всій красі. Завдяки роздільній здатності 4K (UHD) Ambilight TV адаптується до всіх ваших форматів HDR. У кожному неймовірному моменті, незалежно від того, темна чи світла сцена, відтворюється чи транслюється, ви зможете побачити кожну деталь.
Завдяки процесору зображень Philips P5 це потрібно побачити, щоб повірити.
Уявіть деталі з більшою глибиною, неймовірно яскравими кольорами та реалістичними відтінками шкіри. Завдяки такому плавному, природному руху і чіткій картинці ви ніби перебуваєте в центрі подій. Відкрийте очі, загострить почуття та відчуйте різницю.
Кінематографічні враження від перегляду з Dolby
Dolby Vision і Dolby Atmos дозволять вам стати режисером. Кожна сцена чітко промальована відповідно до кінематографічних стандартів, що радує і око, і слух. Будь то фільми, спорт чи ігри, пориньте в реалістичну атмосферу фільму з кожним неймовірним моментом.
DTS:X для захоплюючого 3D-аудіо
DTS:X — це шлях, звук настільки реалістичний, що його можна відчути. Завдяки технології 3D-аудіо, що додає новий вимір, звук вільно переміщається, занурюючи вас у дію.
Виведіть свої ігри на новий рівень
Від ентузіастів джойстиків до найвідданіших геймерів, усі вони цінують надчуйний геймплей і графіку без затримок. Завдяки 144 Гц VRR, HDMI 2.1, наднизькій затримці та преміум-режиму Freesync усе це створено для більш плавної гри. А з ігровим режимом Ambilight ви можете ще глибше зануритися в подію.
Титан ОС. Легко знайти.
Платформа Philips Smart TV Titan OS дозволяє швидко знаходити те, що вам подобається. Від продовжень до серіалів, документальних фільмів до драм, все, що ви хочете, доступне одним клацанням миші. Що б ви не хотіли дивитися, найкращі програми для потокового передавання у вас під рукою.
Легко підключайтеся до розумної домашньої мережі
Сумісність із системою розумного дому Matter забезпечує плавну інтеграцію в існуючу мережу розумного дому. Щоб керувати телевізором за допомогою програми Matter Smart Home або служб голосового керування, просто натисніть кнопку на пульті дистанційного керування та промовте команду. Приглушити світло. Відрегулюйте термостат. Навіть увімкніть Ambilight на телевізорі Philips. Все це можна зробити однією командою. Телевізор також сумісний із розумними колонками Google і Apple AirPlay.
Будь-який розмір відповідно до ваших потреб
Розмір має значення. І в даному випадку це те, як ваш телевізор гармонійно впишеться в інтер'єр вашої кімнати. Незалежно від того, чи ви обираєте компактний екран чи екран більшого розміру, щоб відповідати вашому простору домашнього кінотеатру, ви можете зробити вибір відповідно до своїх потреб. Від 43 дюймів до колосальних 75 дюймів, це, очевидно, шлях.
Зробіть кожне слово чіткішим за допомогою Vocal Boost
Чуйте кожне слово з більшою чіткістю. Vocal Boost дозволяє слухачеві збільшувати або зменшувати гучність діалогу, не впливаючи на фоновий звук. Тепер ви не пропустите жодного моменту, адже кожне вимовлене речення звучатиме з більшою чіткістю.
Європейське дизайнерське мислення
Ретельно розроблена центральна поворотна підставка для більш гнучких кутів огляду та зменшення відблисків. Режим відпочинку для покращення освітлення в кімнаті. Пульт дистанційного керування з переробленого пластику. Завдяки упаковці з переробленого картону та паперовим інструкціям, сертифікованим FSC, це все, чого ви очікуєте від телевізора Philips Ambilight.
| Виробник | Philips |
| Екран | 65"QLED, 3840x2160 (16:9), 68 ppi |
| Матриця | антиблікове покриття |
| Зображення | HDR10, HDR10, Dolby Vision, Hybrid Log Gamma |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Кут огляду | горизонтальний 178°, вертикальний 178° |
| Обладнання | |
| операційна система | Титан ОС |
| ЦП | P5 Ідеальне зображення |
| Пам'ять | вбудований 8 Гб |
| Цифрові тюнери | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Звук | 40 Вт стерео, Dolby Digital, Dolby Atmos, DTS, DTS Virtual X |
| Аналогові інтерфейси | міні-джек 3,5 мм |
| Цифрові інтерфейси | 4x HDMI, 2x USB 2.0, Ethernet, слот CI, S/PDIF |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 802.11ac, Miracast, Bluetooth 5.2, підтримка DLNA |
| Функції | Smart TV, HDCP, HDMI-CEC, телегід, телетекст |
| Функції Smart TV | управління смартфоном, голосове керування, Amazon Alexa, Google Assistant |
| Додатково | Ambilight |
| інше | |
| Модельний рік | 2025 |
| Споживана потужність | 82 Вт, режим очікування 0,3 Вт |
| Кріплення | VESA 300х300 мм, ніжки |
| Розміри (ШxВxГ) | 1451x905x285 мм |
| колір | чорний |
| вага | 26,1 кг |
| Товар на сайті виробника | |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.