0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: Philips
- Код товару: 9979
- Наявність: Є в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
4K Ambilight телевізор
Не просто дивіться, а це любите.
- 164 см (65 дюймів) ТБ з підсвічуванням Ambilight
- Точний у пікселях Ultra HD
- Інтелектуальна платформа Titan OS
- Звук Dolby Atmos
Пориньте у те, що ви любите. ТБ з ефектом присутності.
ТБ Ambilight - це єдині телевізори з вбудованим світлодіодним підсвічуванням на задній панелі, яка реагує на те, що ви дивитеся, занурюючи вас в ореол кольорового світла. Це змінює все: ваш телевізор здається більше, і ви глибше занурюєтеся в улюблені види спорту, фільми, музику та ігри.
Знайти його легко. ОС TITAN.
З нашою платформою TITAN OS для смарт-телевізорів знайти те, що вам подобається, легко та просто. Подобається серіал? Ви можете продовжити перегляд з головного екрана. Якщо ви шукаєте щось нове, ви можете переглядати такі категорії, як бойовики чи драми, та бачити пропозиції від провідних стрімінгових сервісів – і все це в одному місці.
Система Dolby Atmos для кінематографічного звуку
Dolby Atmos занурює вас в атмосферу, розміщуючи звукові ефекти навколо та над вами. Будь то космічні кораблі, що пролітають над головою, або тихі кроки, що наближаються ззаду, ви відчуєте себе в самому центрі подій.
Готовий до гри. VRR та низька затримка введення будь-якої консолі.
HDMI VRR дозволяє отримати максимум від вашої консолі завдяки швидкому ігровому процесу та плавній графіці. Функція низької затримки введення активується автоматично під час увімкнення консолі. Ігровий режим Ambilight робить враження яскравішими.
Легко підключається до мереж розумного будинку та голосових помічників.
Повна сумісність із Matter та Control4 означає, що ви можете легко інтегрувати цей телевізор 4K Ambilight у існуючу мережу розумного будинку. Щоб керувати телевізором за допомогою голосу, можна також натиснути кнопку Alexa на пульті дистанційного керування телевізором або використовувати розумні колонки Google.
Сумісний з Matter та Control4.
Сумісний з Matter та Control4.
Пульт дистанційного керування виготовлений із переробленого пластику. Екологічна упаковка.
Тонка підставка цього телевізора з підсвічуванням Ambilight досить висока, щоб під ним можна було розмістити звукову панель, а підсвічування Ambilight можна використовувати як миттєве освітлення, коли ви нічого не дивитеся. Пульт дистанційного керування телевізором виготовлений із переробленого пластику, у нашій упаковці використовується сертифікований FSC перероблений картон, а вкладки надруковані на переробленому папері.
| Виробник | Philips |
| Екран | 65-дюймовий РК-дисплей, 3840x2160 (16:9), 68 пікселів на дюйм |
| Матриця | покриття антивідблиску |
| Зображення | HDR10, HDR10+, гібридна логарифмічна гамма |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Кут огляду | по горизонталі 178 °, по вертикалі 178 ° |
| Оснащення | |
| Операційна система | ОС Titan |
| Пам'ять | вбудована 8 Гб |
| Цифрові тюнери | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Звук | 20 Вт стерео, Dolby Digital, Dolby Atmos, DTS |
| Аналогові інтерфейси | міні-джек 3,5 мм |
| Цифрові інтерфейси | 3x HDMI, 2x USB, Ethernet, слот CI, S/PDIF |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi Direct, Miracast, Bluetooth 5.2, підтримка DLNA |
| Функції | Smart TV, 4K Upscaling, HDCP, HDMI-CEC, телегід, телетекст |
| Функції Smart TV | керування голосом, Amazon Alexa, Google Assistant |
| Додатково | підсвічування Ambilight |
| Інше | |
| Модельний рік | 2024 рік |
| Потужність | 102 Вт, в режимі очікування 0.5 Вт |
| Кріплення | VESA 300x300 мм, ніжки |
| Розміри (ШxВxГ) | 1451x905x302 мм |
| Колір | чорний |
| Вага | 21 кг |
| Товар на сайті виробника | |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.