0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: Philips
- Код товару: 10691
- Наявність: Немає в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
Розумний і ідеального розміру.
- Телевізор 108 см (43 дюйма)
- LED 4K
- Точне відтворення кольорів
- Dolby Atmos, DTS:X
Основні моменти. Чіткіші сцени.
Збільште масштаб. Вникніть у деталі. Ця точність перевершує уяву. Дисплей Pixel Precise Ultra HD забезпечує чіткі, реалістичні деталі, щоб зробити кожну мить захоплюючою.
Оточіть себе звуком Dolby Atmos і DTS:X
Dolby Atmos забезпечує звук, як задумав режисер, а DTS:X забезпечує 3D-аудіо, яке переносить вас прямо в центр подій. Додавання цього додаткового виміру до звуку робить перегляд фільмів вдома ще більш захоплюючим.
Титан ОС. Легко знайти.
Платформа Philips Smart TV Titan OS дозволяє швидко знаходити те, що вам подобається. Від продовжень до серіалів, документальних фільмів до драм, все, що ви хочете, доступне одним клацанням миші. Що б ви не хотіли дивитися, найкращі програми для потокового передавання у вас під рукою.
Безпроблемне підключення до розумних домашніх мереж
Сумісність із системою розумного дому Matter означає, що ви можете керувати своїм телевізором за допомогою програми Matter Smart Home або голосових команд через пристрої з підтримкою Alexa або розумні колонки Google. Тож ви можете використовувати голосові команди, щоб знаходити фільми, телешоу, отримувати рекомендації тощо. Телевізор сумісний із пристроями Alexa та Apple AirPlay.
Будь-який розмір відповідно до ваших потреб
Вибирайте великі. Вибирайте маленькі. Виберіть телевізор, який ідеально відповідає вашим потребам. Від 43-дюймового екрана до гігантського 75-дюймового екрана, вибирайте з неймовірного телевізора серії 7000, щоб зробити розумний вибір.
Колір і контраст HDR10
Детальніше. Покадрове підвищення якості зображення. З більшою увагою до кольору та контрасту навіть найтемніші моменти та найяскравіші сцени стають чіткішими.
Зробіть кожне слово чіткішим за допомогою Vocal Boost
Чітко слухайте кожне слово. Vocal Boost дозволяє слухачеві збільшувати або зменшувати гучність діалогу, не впливаючи на фоновий звук. Тепер ви не пропустите жодного моменту, адже кожне вимовлене речення звучатиме чіткіше.
Підключення до гри
HDMI 2.1 і VRR допомагають отримати максимум від консолі, забезпечуючи швидший ігровий процес і більш плавну графіку. Завдяки налаштуванню низької затримки введення, яке автоматично активується, коли ви вмикаєте консоль, ви готові вивести свої ігри на новий рівень.
Європейський дизайн, екологічний підхід
Ретельно продуманий дизайн включає екран практично від краю до краю, бічну підставку та пульт дистанційного керування з переробленого пластику. Швидкий доступ до контенту завдяки Titan OS. Кожна деталь була ретельно продумана, аж до упаковки, сертифікованої Лісовою опікунською радою, і посібника з комплекту.
| Виробник | Philips |
| Екран | 55" LCD, 3840x2160 (16:9), 80 ppi |
| Матриця | Direct LED підсвічування, антиблікове покриття |
| Зображення | HDR10, HDR10+, Hybrid Log Gamma |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Кут огляду | по горизонталі 178°, по вертикалі 178° |
| Оснащення | |
| Операційна система | Titan OS |
| Пам'ять | вбудована 8 Гб |
| Цифрові тюнери | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Звук | 20 Вт стерео, Dolby Atmos, DTS, DTS Virtual X |
| Цифрові інтерфейси | 3x HDMI, 2x USB 2.0, Ethernet, CI слот, S/PDIF |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 802.11ac, Miracast, Bluetooth 5.2, підтримка DLNA |
| Функції | Smart TV, HDCP, HDMI-CEC, телегід, телетекст |
| Функції Smart TV | керування за допомогою смартфона, керування голосом, Amazon Alexa, Google Assistant |
| Інше | |
| Модельний рік | 2025 |
| Споживана потужність | 64 Вт, в режимі очікування 0.5 Вт |
| Кріплення | VESA 200x100 мм, ніжки |
| Розміри (ШхВхГ) | 1226x735x256 мм |
| Колір | чорний |
| Вага | 9.9 кг |
| Товар на сайті виробника | |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.