0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: Philips
- Код товару: 10292
- Наявність: Є в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
Телевізор 4K Ambilight зі звуком Bowers & Wilkins
- 139 см (55 дюймів) Ambilight TV
- Звук Bowers & Wilkins
- Процесор зображень P5
- Smart TV від Philips
Пориньте в те, що любите. Телевізор Ambilight
Телевізори Ambilight — це єдині телевізори зі світлодіодним підсвічуванням за екраном, яке реагує на те, що ви дивитеся, занурюючи вас в ореол кольорового світла. Це змінює все: ваш телевізор виглядає більшим, і ви ще більше занурюєтеся в улюблені програми, фільми та ігри.
Чудові зображення на великому екрані. За кожен драматичний момент
Незалежно від того, що ви дивитеся, технологія MiniLED від Xtra забезпечує справді вражаючі зображення на великому екрані з глибоким чорним, чітким контрастом і реалістичними кольорами. Крім того, цей телевізор Ambilight 4K UHD сумісний з усіма основними форматами HDR, тому ви зможете бачити більше деталей навіть у темних і світлих місцях.
Легендарний звук Bowers & Wilkins
Пориньте в атмосферу з багатим звуком, що заповнює простір! Вбудована фронтальна аудіосистема від легендарної Bowers & Wilkins оснащена фронтальними динаміками, які спрямовують на вас чистий, детальний звук. Встановлений ззаду сабвуфер додає ефектам і музиці неймовірної глибини.
Незалежно від джерела, результат завжди бездоганний. Процесор Philips P5.
Процесор Philips P5 забезпечує такі ж чудові зображення, як і улюблений контент. Деталізація помітно покращилася. Кольори яскраві, а відтінки шкіри виглядають природно. Контраст настільки чіткий, що видно кожну деталь. Рух ідеально плавний.
Кінематографічні зображення і звук. Dolby Vision і Dolby Atmos.
Завдяки Dolby Vision і Dolby Atmos ваші фільми, телешоу та ігри виглядатимуть і звучатимуть неймовірно. Подивіться на екран так, як хотів би режисер. Більше ніяких неприємних сцен, які надто темні, щоб їх розрізнити! Чітко розрізняйте кожне слово. Насолоджуйтеся звуковими ефектами так, ніби вони відбуваються прямо навколо вас.
Преміальний дизайн. Готовий до майбутнього.
Поворотна підставка полегшує розміщення, а ультратонкий металевий каркас антрацитового кольору доповнює темну акустичну тканину Kvadrat, що покриває решітку динаміка. Наші телевізори упаковані з переробленого картону, сертифікованого Forest Stewardship Council, і надруковані на переробленому папері.
Бездротова домашня система Philips на базі DTS Play-Fi
Бездротова домашня система Philips на базі DTS Play-Fi дозволяє за лічені секунди підключатися до сумісних звукових панелей і бездротових колонок у вашому домі. Слухати фільми на кухні. Слухайте музику будь-де.
Епічні ігри. 120 Гц, наднизька затримка, VRR, FreeSync
Грайте без обмежень і занурюйтеся в яскраві кольори Xtra! HDMI 2.1, неймовірно висока частота оновлення 120 Гц і наднизька затримка введення дають змогу повністю використовувати переваги ігрового обладнання наступного покоління, забезпечуючи плавний і чуйний ігровий процес, надзвичайно плавний природний рух і приголомшливу графіку. Ігровий режим Ambilight додає ще більше гострих відчуттів.
Голосове керування. Працює з Google Assistant* і Alexa*
Якщо ви хочете керувати телевізором за допомогою голосового помічника, ви можете це зробити. Просто підключіть телевізор до розумної колонки Google і попросіть Google Assistant керувати телевізором і знаходити шоу та фільми. Або підключіть свої пристрої з підтримкою Alexa та запитайте Alexa!
MiniLED. Розумне освітлення зон. Неймовірний контраст.
MiniLED. Розумне освітлення зон. Неймовірний контраст.
Підтримує всі основні формати HDR
Підтримує всі основні формати HDR.
Переходьте прямо до того, що вам подобається. Philips Smart TV.
З нашою новою платформою Smart TV ви швидко знайдете те, що вам потрібно. Ти любиш серіали? Ви можете продовжити перегляд прямо з головного екрана. Якщо ви шукаєте щось нове, ви можете переглядати такі категорії, як бойовики чи драми, щоб побачити пропозиції від найкращих потокових сервісів в одному місці.
| Виробник | Philips |
| Екран | 55"LCD, 3840x2160 (16:9), 80 ppi |
| Матриця | IPS, міні-світлодіодне підсвічування, глянсове покриття |
| Зображення | HDR10, HDR10, Dolby Vision, Hybrid Log Gamma |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Кут огляду | горизонтальний 178°, вертикальний 178° |
| Обладнання | |
| ЦП | P5 Perfect Picture, 2 ядра |
| Стандарт трансляції | PAL, SECAM |
| Цифрові тюнери | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Звук | 64 Вт стерео, сабвуфер (30 Вт), Dolby Digital, Dolby Atmos |
| Аналогові інтерфейси | міні-джек 3,5 мм |
| Цифрові інтерфейси | 2x HDMI 2.0, 2x HDMI 2.1, 3x USB 2.0, Ethernet, CI, S/PDIF |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi Direct, Bluetooth 5.0 |
| Функції | Smart TV, HDCP, HDMI-CEC, телегід, телетекст |
| Функції Smart TV | управління смартфоном, голосове керування, Amazon Alexa, Google Assistant |
| Додатково | Ambilight |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium |
| інше | |
| Модельний рік | 2023 |
| Споживана потужність | 82 Вт, режим очікування 0,3 Вт |
| Кріплення | VESA 300х300 мм, ніжки |
| Розміри (ШxВxГ) | 1233x793x291 мм |
| Колір | чорний |
| вага | 16 кг |
| Товар на сайті виробника | |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.