0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: Panasonic
- Код товару: 6290
- Наявність: Немає в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
Побачити все це. Відчути це все.
Динамічна дія передається з приголомшливою чіткістю. Види спорту та ігри, що вимагають виняткової продуктивності, і для цього наші 4K світлодіодні екрани були модернізовані. Він створений для того, щоб перенести дію, що швидко розвивається, і гострі відчуття від екрану прямо у вашу вітальню. Дія була відтворена на великому екрані з повним контролем, чудовими кольорами, чіткістю та деталізацією, як у бритви. Зображення в поєднанні з вражаючим звуком переносить вас прямо в центр всього, що відбувається.
Випробуйте більш інтелектуальну розвагу
Щоб отримати максимальну віддачу від телевізора
Спростіть собі розваги за допомогою Android TV. Відкрийте для себе понад 400 000 фільмів та шоу в одному місці. Попросіть Google керувати вашим телевізором за допомогою голосових команд.
Дивіться свої улюблені передачі та керуйте відтворенням за допомогою голосу.
Ви можете використовувати свій голос, щоб робити більше з вашим телевізором. Натиснувши кнопку Google Assistant на своєму пульті дистанційного керування, ви зможете переглядати понад 400 000 фільмів та шоу, отримувати рекомендації, що відповідають вашому настрою, керувати іншими інтелектуальними пристроями та багато іншого.
Перемістити свій маленький екран на великий.
- У будь-який момент перейдіть зі свого смартфона, планшета або ноутбука на екран телевізора. Завдяки вбудованому програмному забезпеченню Chromecast ™ ви можете відтворювати всі улюблені фільми, програмне забезпечення, програми, ігри та багато іншого прямо на екрані телевізора.
Розмірковуючи про ваші улюблені фільми від Netflix
Чи знаєте ви, що ви можете транслювати відео Netflix зі свого смартфона на Panasonic телевізор? Щоб розпочати, просто підключіть обидва пристрої до однієї мережі Wi-Fi, а потім натисніть піктограму Cast. Спробуйте "Дивні речі"!
* Потрібна підписка на Netflix.
Широке розмаїття кольорів, що забезпечує природнішу передачу зображення
Наші моделі з технологією HDR Cinema Display забезпечують широку палітру кольорів і природне відтворення зображення. Світлодіодне підсвічування регулюється у поєднанні з коефіцієнтом контрастності, що забезпечує рівномірну яскравість по всьому екрану. В результаті виходить телевізійний екран із відмінними функціями HDR.
У зображенні реального світу, щоб реалістично відтворити кожен момент
Процесор HCX – процесор обробки зображення є мозком зображення цих моделей. Наші великі знання про те, як працює телевізор, необхідні для отримання точного зображення, були закладені в цей процесор, що забезпечує видовищність, а також рівні контрастності, чіткості та точності передачі кольорів.
Вражаючий звук, який розноситься стадіоном і вашим будинком.
Dolby Atmos® - це чудова картинка, набагато привабливіша, якщо додати відмінний звук. Наш звуковий процесор, який тепер оснащений приголомшливою технологією Dolby Atmos®, може створити відчуття, що ви знаходитесь в кращому місці футбольного стадіону.
Оптимальне відображення світла та кольорів, незалежно від джерела світла.
Декілька форматів HDR - підтримка всіх стилів HDR (високий динамічний діапазон) запрошує вас ознайомитися з нашими першокласними моніторами, які відмінно підходять для всіх типів пристроїв. Незалежно від джерела, пристрій відтворює адаптивний формат Dolby Vision, HLG, HDR10 або HDR10+, тому буквально в кожній сцені відтворюється оптимальне зображення світла і кольорів.
Стати єдиним цілим з екранними екшенами
Ігровий режим - хочете перейти з перегляду фільмів на ігри? Це дуже просто. Просто виберіть ігровий режим на пульті дистанційного керування телевізора. Цей режим зменшить затримку введення, тому екран миттєво реагує на ваші команди. Він перенесе вас із дивана прямо в ігровий світ.
| Загальне | |
| Виробник | Panasonic |
| Екран | 65" LCD, 3840x2160 (16:9), 68 ppi |
| Матриця | покриття антивідблиску |
| Зображення | HDR10, HDR10+, Dolby Vision, Hybrid Log Gamma |
| Частота оновлення | 60 Гц, інтерполяція 1400 BMR (Backlight Motion Rate) |
| Кут огляду | по горизонталі 178 °, по вертикалі 178 ° |
| Оснащення | |
| Операційна система | Android |
| Цифрові тюнери | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Звук | 20 Вт стерео, Dolby Atmos |
| Аналогові інтерфейси | композитний, mini-jack 3.5 mm |
| Цифрові інтерфейси | 3x HDMI 2.0, 2x USB 2.0, Ethernet, CI+ 1.4, S/PDIF |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi Direct, Chromecast, Bluetooth, підтримка DLNA |
| Функції | Smart TV, 4K Upscaling, HDCP, телегід, телетекст |
| Функції Smart TV | керування голосом, Google Assistant |
| Інше | |
| Модельний рік | 2022 |
| споживана потужність | у режимі очікування 0.5 Вт |
| Кріплення | VESA 400x300 мм, ніжки |
| Розміри (ШxВxГ) | 1453x912x318 мм |
| Колір | чорний |
| Вага | 21.5 кг |
| Товар на сайті виробника | |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.