0
0

Телевізор Panasonic TX-49LX970E 4K 120 Гц

Розпродано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Panasonic
  • Код товару: 6291
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Діагональ: 49
Частота зміни кадрів: 120
Гарантія: 12 міс від магазину
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Інформація
  • Відгуків (0)
  • Питання (0)

Panasonic

Світлодіодний телевізор TX-49LX970E

Дайте спорту та іграм ту віддачу, на яку вони заслуговують

LED-телевізори преміум-класу серії Lx970 з роздільною здатністю 4K забезпечують неперевершену продуктивність при заняттях спортом та іграми на великому екрані. Завдяки швидкій панелі, інтенсивній яскравості та глибокій контрастності цього екрану з частотою 120 Гц ви нічого не пропустите.
* Дизайн, функції та технічні характеристики можуть бути змінені без попереднього повідомлення.

  •    

Побачити все це. Відчути все це.

 
Швидка дія, що передається із винятковою чіткістю. Спорт та відеоігри вимагають виняткової продуктивності, і наші високоякісні телевізори зі світлодіодним підсвічуванням 4K справляються з цим завданням. Вони створені для того, щоб транслювати динамічні дії на екрані прямо у вашу вітальню. Дія, відображена і контрольована на великому екрані – у фантастичних кольорах та з вражаючою чіткістю – у поєднанні із захоплюючим звуком перенесе вас у центр дії.

Ідеальна якість зображення для занять спортом та ігор

Високоточні кольори, які відображають момент

HDR Cinema Display Pro - високоякісний HDR-дисплей Cinema Display Pro забезпечує більш широку палітру кольорів, високу контрастність і плавність руху - ідеально підходить для занять спортом та ігор. Високоякісне світлодіодне підсвічування забезпечує постійну яскравість екрану.

 
Високоточні кольори, які відображають момент

Розумно контрольований швидкий рух

Процесор штучного інтелекту HCX pro  -процесор у нашому телевізорі преміум-класу забезпечує точну кольору, контрастність і чіткість зображення – відмінно підходить для динамічних дій. Завдяки штучному інтелекту телевізор знає, що ви дивитеся спортивні змагання і зображення автоматично налаштовується під вас.

 
Розумно контрольований швидкий рух

Захоплюючий звук, який наближає вас до стадіону

Dolby Atmos ®  - чудове зображення - це одне, але воно набагато краще, коли ви додаєте відмінний звук. Наша обробка звуку за допомогою імерсивної технології Dolby Atmos® створює відчуття, що ви знаходитесь у кращому місці стадіону.

Захоплюючий звук, який наближає вас до стадіону

Відмінний досвід роботи із зображеннями у розумній формі

Автоматичний штучний інтелект

Автоматичний штучний інтелект  - наші телевізори преміум-класу використовують штучний інтелект для аналізу вхідного сигналу та автоматичного налаштування характеристик зображення. Автоматичний штучний інтелект знає налаштування для спортивних змагань, сцен з фільмів та багато іншого - тому створює їх спеціально для вас. Сядьте зручніше та насолоджуйтесь уявленням.

 
Автоматичний штучний інтелект

Інтелектуальне виявлення

Удосконалене інтелектуальне розпізнавання  - визначає колірну температуру навколишнього освітлення в приміщенні, налаштовує зображення для забезпечення природнішого сприйняття, наприклад, при перегляді освітлення з теплішими квітами вночі.

 
Інтелектуальне виявлення

Оптимальна яскравість і перенесення кольорів - в будь-яких умовах

Multi HDR Format – оскільки наші телевізори преміум-класу підтримують усі формати HDR (з високим динамічним діапазоном), вони забезпечують максимально можливу продуктивність – незалежно від джерела зображення. Яскравість та колір налаштовуються від сцени до сцени; незалежно від того, чи використовується джерело Dolby Vision, HLG, HDR10 або новий адаптивний формат HDR10+.

Оптимальна яскравість і перенесення кольорів - в будь-яких умовах

Ідеальне зображення за будь-яких умов освітлення

Ідеальне зображення за будь-якої кількості світла

Dolby Vision ® IQ інтелектуально оптимізує ваш телевізор для ідеального перегляду в будь-якій кімнаті та в будь-який час. Незалежно від того, повністю затемнена ваша вітальня або освітлена, Dolby Vision IQ динамічно адаптується до мінливого освітлення в кімнаті та забезпечує найкращі враження від перегляду.
 
Ідеальне зображення за будь-якої кількості світла

Домашній кінотеатр, як і задумував режисер, за будь-якого освітлення

Режим творця фільму з інтелектуальним розпізнаванням  бренди електроніки та провідні режисери створили режим творця фільму. Однією кнопкою налаштовується палітра кольорів, контрастність, співвідношення сторін і частота кадрів фільму, як задумав режисер. Зображення автоматично налаштовується, навіть якщо змінюється інтенсивність освітлення.

Домашній кінотеатр, як і задумував режисер, за будь-якого освітлення

Ігрова дія зі світлодіодним підсвічуванням 4K на великому екрані

Ігри з відмінною швидкістю, роздільною здатністю та рухливістю

Ігровий режим Extreme - Ігровий режим Extreme означає, що наш новий LED-телевізор з роздільною здатністю 4K готовий до роботи. Реалізовано налаштування HDMI 2.1 з високою частотою кадрів (HFR), змінною частотою оновлення (VRR) в AMD FreeSync Premium для нової реалізації словесних налаштувань нового ігрового апарату.

 
Ігри з відмінною швидкістю, роздільною здатністю та рухливістю

Легкий та швидкий доступ до налаштувань гри

Панель керування грою  – скористайтеся перевагами більш простих та інтуїтивно зрозумілих налаштувань гри при підключенні ігрового обладнання до телевізора через HDMI. На нашій новій панелі керування грою відображається докладна інформація, пов'язана з грою, і можна легко переглянути статус налаштувань. Щоб зробити ваш ігровий процес ще більш плавним, ви можете легко отримати до нього доступ, виконавши всього 1 дію, якщо він призначений кнопці "Мой додаток".

 
Легкий та швидкий доступ до налаштувань гри

Ваш телевізор, адаптований до вашого способу життя

Інтуїтивно зрозумілий smart tv

Мій домашній екран 7.0 підвищує доступність та простоту використання нашого Smart tv. Користувачі можуть отримувати доступ до популярних налаштувань та налаштувати їх одним натисканням кнопки. Закріпіть вибране, наприклад програми потокової передачі відео, на головному екрані, щоб ви бачили тільки те, що використовуєте.
 
Інтуїтивно зрозумілий smart tv

Ваше життя у гармонії з вашим телевізором

my Scenery - наші нові телевізори преміум-класу здатні підняти настрій, навіть якщо ви не зайняті активним переглядом. За допомогою My Scenery ви можете вибирати з багатьох заспокійливих зображень і відеороликів або встановлювати свої власні відповідно до вашого настрою або часу доби. Ідеально підходить для занять усвідомленістю або підготовкою до сну.

Ваше життя у гармонії з вашим телевізором

Інтуїтивно зрозуміле голосове управління забезпечує безперебійну роботу

Alexa не підтримує деякі моделі телевізорів 2022 випуску. Запитуйте прогноз погоди, робіть покупки на Amazon, слухайте музику та інтуїтивно керуйте обладнанням "розумного будинку", просто розмовляючи з пультом дистанційного керування телевізором.
 
Інтуїтивно зрозуміле голосове управління забезпечує безперебійну роботу

Керуйте своїм телевізором за допомогою голосу

Використовуйте свій голос на пристрої, що підтримує Google Assistant, наприклад смарт-колонку, смартфоні або планшеті, а також вимкніть телевізор Panasonic, змініть гучність та багато іншого. Просто скажіть "Ок, Google", щоб почати.
Для Nest Audio потрібна мережа Wi-Fi, розташована поблизу електрична розетка, обліковий запис Google і мобільний пристрій, що підтримується. 
 
Керуйте своїм телевізором за допомогою голосу

 

Прийом ТБ у п'ять разів більше: на додаток до супутникового, кабельного каналу та антени Penta tuner підтримує два інші входи. При прийомі через Інтернет (IPTV) та домашню мережу (TV> IP) ви можете вибрати місцезнаходження вашого телевізора незалежно від підключення антени. Таким чином, ви можете насолоджуватися своєю телевізійною програмою в кожній кімнаті без додаткового підключення до телевізора.

Панельна технологія Кінотеатральний
дисплей 4K LCD/HDR Pro
Роздільна здатність (ш x В)
4K Ultra HD /3840 x 2160
Технологія руху
4K 2200 Гц BMR IFC
Налаштування декількох HDR-екранів
HDR10+ адаптація / HDR10/HLG/DolbyVision IQ/  HLG Затемнення Pro Intelligent/Висока Контрастність Колірний простір Широкий спектр кольорів Dolby Vision IQ HDR10 + адаптивний Режим творця фільму (з інтелектуальним датчиком) Процесор / двигун Штучний інтелект HCX Pro-процесор Автоматичний штучний інтелект для зображення Режим зображення
Автоматичний штучний інтелект / Динамічний / Звичайний / Кінотеатр / Справжнє кіно / РЕЖИСЕР/Користувача /Професіонал (isfcccc)/Професіонал (isfcccc) / Спорт / Гра / DolbyVision (Яскравий / IQ / Темний) режим isf Кальман ГОТОВ
Dolby Атмосфера
Навколишній
Кінотеатр Surround Pro
Потужність динаміка 20 W (10 W x 2)
Звуковий режим
Стандарт/Музика/Мова / Стадіон/Користувач
Інтелектуальні функції
Розумний телевізор
мій домашній екран 7.0
мій Пейзаж
Вбудований Google Assistant
Працює з Google
Assistant
Програма Panasonic tv afstand 3 (проведіть пальцем по екрану)
Домашня мережа (Сервер/Клієнт)
IP-Домашній Контроль
Внутрішня трансляція через de tv (SATIP/DVB-IP) (Сервер Клієнт)
Веб-браузер
Просте дзеркальне відображення /
вбудований відображення
Медіафайли (2,0)*1
Підтримуваний формат
AVI / HEVC / MKV / WMV / MP4 / M4v / FLV / 3GPP / VRO / VOB / TS / PS / AV1, MP3 / AAC / WMA Pro / FLAC / Apple без втрат / WAV, JPEG / HLG Photo
Азартні ігри
Ігровий режим (Ігровий режим Extreme met Game Control Board)
Підтримка HDMI 2.1 VR R
HDMI 2.1 HFR - 120 Гц-ondersteuning
AMD Freesync premiuм
З'єднання
Вбудована бездротова локальна мережа
Bluetooth
HID/HOGP (toetsenbord/muis)
A2DP (стерео-аудіо: enkel / uit dubbel)
Аудіозв'язок Bluetooth
Термінал
HDMI-входи 4 (знизу: 2, Позаду: 2)
HDCP (HDCP2.3)
Функція підтримки HDMI
Функція налаштування HDMI 2.1 ondersteuning
eARC (розширений канал повернення звуку) (група 2)
ALLM (автоматичний режим низької затримки) (Alle ingangen)
VRR (Змінна частота оновлення) (групи 1 та 2)
4K HFR (висока частота кадрів) (групи 1 та 2)
AMD Freesync Premium (групи 1 і 2)
Підключення живлення сигналу HDMI
USB - порт 3 (1 збоку, 2 ззаду; USB 3.0 x 1, USB 2.0 x 2)
Ethernet - мережа
CI (Загальний інтерфейс) 2 (CI Plus, версія 1.4, ECP)
​​Відеовхід Analoge М3 x 1 (ззаду)
Компонентний відеовхід, що спільно використовується з композитним
Цифровий аудіовиход (оптичний) 1 (ззаду)
Цифровий аудіовиход (коаксіальний)
Вихід на навушники ;переключається на сабвуфер)
Трансляція
Цифровий тюнер DVB-T/T2/DVB-S2/DVB-C
Аналогові тюнери
Передача даних
Hbb ТЕЛЕВІЗОР
Прийом Телетексту 1500Р .
Запис на жорсткий диск з USB (m / Перемотування прямого ефіру)
Багатовіконний
2Т ПАП/ПІП/ПАТ
Управління HDAVI
Усний посібник
Відображення мовного меню на екрані 27 мов
Подвійний тюнер

Розмір екрана (по діагоналі) 123 см / 124,46 см
У режимі середнього енергоспоживання 68 кВтг/1000ч
Потужність, що споживається в режимі очікування 0.5 W
Споживання енергії у вимкненому стані 0.3 W Роздільна здатність
дисплея 3840 x 212 /60 Гц Номінальне енергоспоживання 178 W Датчик довкілля (CATS) Пульт дистанційного керування телевізором Розміри (ш x В x Г) (без підставки) 1095 X 638 x 60 мм Розміри (ш x В x Г) (стандартні) 1095 X 715 X 237 мм Вага (без підставки): 15,5 кг Вага (відповідно до стандарту) 20,5 кг Розмір підставки (ш x Г) 535 X 237 мм Кріплення VESA (B x H) 200 x 200 мм
Зовнішня коробка (ш x В x Г) 1488 x 749 x 155 мм
Загальна вага в упаковці 25 кг

 

Телевізор Panasonic TX-49LX970E 4K 120 Гц

Характеристики
Дисплей
Діагональ 49
Частота зміни кадрів 120
Загальне
Гарантія 12 міс від магазину
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.