0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Розпродано
Рекомендуємо
- Виробник: LG
- Код товару: 9692
- Наявність: Немає в наявності
0 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Діагональ:
65
Тип підсвічування матриці:
EdgeLED
Роздільна здатність екрану:
Ultra HD 4K (3840 x 2160)
Тип матриці:
QNED
Модельний рік:
2024
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
LG QNED AI QNED86 4K Smart TV 2024

Все для нового QNED
Яскраві та чисті кольори LG QNED. Наш новий чіпсет для зон затемнення забезпечують ідеальне зображення, тому кожен піксель буде ідеально чітким.
Зустрічайте останні інновації LG QNED AI

Винятковий інтелект QNED підвищення якості телебачення

Інтелект, який сприяє покращенню досвіду з QNED

Синхронізується з тим, як дивитися

-
Картина відповідно до ваших уподобань
Виберіть ваші улюблені зображення та помічник AI Picture Wizard створить картину, що відповідає саме вашим унікальним уподобанням, 85 мільйонів варіантів, після чого ви її записуватимете в свій акаунт.

Оптимізує звук навколо вашого простору
Звукова система розпізнає розташування кімнати та місця, де ви сидите, для того, щоб створити навколо вас звуковий купол, ідеально вирівняна унікальна акустика залу.
День
Ніч
-
Інтелект, який є яскравим за будь-якої освітленості
Будь то день або ніч, функція Brightness Control розпізнає світло у приміщенні, щоб забезпечити чіткі та кришталеві зображення.
AI забезпечує чітке зображення та колір
Перетворіть кожну сцену на витвір мистецтва. AI Super Upscaling використовує алгоритми глибокого навчання, щоб підвищує зміст у режимі реального часу, так що все, що ви дивитеся, виглядає напрочуд чітко.

Реалістичний звук у приміщенні
Слухайте кожен вдих і ритм завдяки віртуальній 9.1.2 surround звукова система, яка заповнює простір і дає широкий і якісний звук.

Зробіть ваш тв-досвід у своєму

Дивний столітній світ захоплює вас

Відкрийте для себе неймовірну глибину та деталі
Покращена технологія затемнення, ви бачите найдрібніші деталі та чудово реалістичні зображення, використовуючи зону затемнення на весь екран.

Подивіться, як яскраві та насичені кольори оживають.

Елегантний дизайн, який вписується у ваш інтер'єр
Завдяки неймовірно тонкому дизайну, екран вписується в простір і ідеально стоїть по стіні.

Зручність на кінчиках пальців
Доступ до WOW Interface LG телевізора для легкого керування саундбару, як режими та корисні функції.

Дивитись його так, як задумав режисер
Насолоджуйтесь справжніми квітами. FILMMAKER Mode з точним налаштуванням дозволяє дивитися фільми так, як їх задумав режисер.

Дізнайтесь більше чудес у кожній сцені
Насолоджуйтесь домашнім кінотеатром. HDR10 Pro забезпечує бажаний ефект у будь-якому фільмі з точними кольорами та контрастністю.

*HDR10 Pro це технологія, розроблена компанією LG Electronics на основі стандарту якості зображення „HDR10“.
Поставте собі за мету щоб досягти колосальних перемог

| Виробник | LG |
| Екран | 65-дюймовий QLED, 3840x2160 (16:9), 68 пікселів на дюйм |
| Матриця | Edge LED підсвічування, покриття антивідблиску |
| Зображення | HDR10, гібридна логарифмічна гамма |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Кут огляду | по горизонталі 178 °, по вертикалі 178 ° |
| Оснащення | |
| Операційна система | WebOS 24.0 |
| Процесор | Alpha 8 4K |
| Цифрові тюнери | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Звук | 20 Вт стерео, Clear Voice Pro |
| Аналогові інтерфейси | компонентний |
| Цифрові інтерфейси | 4x HDMI 2.1, 3x USB, Ethernet, слот CI, S/PDIF |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 802.11ac, Miracast, Bluetooth 5.1, підтримка DLNA |
| Функції | Smart TV, 4K Upscaling, HDMI-CEC, телегід, телетекст |
| Функції Smart TV | керування за допомогою смартфона, керування голосом, Amazon Alexa |
| Додатково | підтримка AirPlay 2 |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Преміум |
| Інше | |
| Модельний рік | 2024 рік |
| Потужність | 85 Вт, в режимі очікування 0.5 Вт |
| Кріплення | VESA 300x300 мм, ніжки |
| Розміри (ШxВxГ) | 1456x909x285 мм |
| Колір | чорний |
| Вага | 26.3 кг |
| Товар на сайті виробника | |
Характеристики
Дисплей
Діагональ
65
Тип підсвічування матриці
EdgeLED
Роздільна здатність екрану
Ultra HD 4K (3840 x 2160)
Тип матриці
QNED
Частота зміни кадрів
100 Гц
Додатково
Модельний рік
2024
Операційна система
WebOS
Загальне
Гарантія
12 міс. від магазину
Відгуків (0)
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.