0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: LG
- Код товару: 1585
- Наявність: Немає в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
Телевізор LG 55UP8100
Домашній розважальний центр

Справжня роздільна здатність 4K
ТБ LG LED UP81003LA відкриє вам абсолютно новий світ розваг. Він надасть вам ідеально деталізовані зображення як 4K і яскраві кольори при перегляді фільмів, спортивних змаганнях та іграх. Насолоджуйтесь реалістичними зображеннями у роздільній здатності, яка в чотири рази перевищує Full HD .

Дивіться все у найкращій якості
Чотирьохядерний процесор видаляє відеошум і забезпечує більш яскраві кольори та кращу контрастність. Дозвіл зображень низької якості підвищено, щоб наблизити його до якості 4K.

Ваш зручний командний центр
Інтелектуальна технологія LG ThinQ AI полегшує ваше життя. Природне розпізнавання голосу дозволяє контролювати всю домашню систему Інтернету речей.

Режисерський режим
Процесор автоматично відключає згладжування руху, щоб ви могли повною мірою насолоджуватися зображеннями, що рухаються. Дивіться фільми та інші типи контенту так, як задумав творець, та з кінематографічним ефектом.

Насолоджуйтесь контентом у чудовому дозволі
Телевізори LG UP81003LA підтримують основні формати HDR, такі як HDR 10 Pro та HLG Pro, забезпечуючи оптимальну якість зображення.

Безлімітні розваги
Доступ до програм Apple TV та Netflix. Дивіться останні фільми, телешоу, документальні фільми та спортивні трансляції в одному місці.

Кроки у світ ігор
Технологія HGiG розпізнає параметри телевізора та якість зображення, а потім налаштовує графіку HDR для оптимального ігрового процесу.

Низька затримка введення
ТБ LG UP81003LA усуває затримки, дозволяючи вам контролювати внутрішньоігрові події.
Завдяки функції Sports Alert ви отримуватимете повідомлення до, під час та після матчу. Не бійтеся пропустити важливі події, навіть якщо ви дивитесь щось інше.

Живі кольори з усіх боків
Дивіться ваші улюблені команди на екрані, який забезпечує ідеально реалістичні кольори під будь-яким кутом.

Інтелектуальна робота завдяки новій системі webOS
Дивіться більше контенту за допомогою потокових сервісів, таких як Netflix, YouTube та інших. Говоріть природно, активувавши відповідну функцію на пульті Magic Remote для керування телевізором за допомогою голосових команд.

Дизайн з урахуванням дизайну інтер'єру та розваг
Тонкий кадр LG UP81003LA TV та його тонка лінія додасть вашому інтер'єру розкішний стиль. Естетичний дизайн телевізора збільшує задоволення від перегляду телевізора.

| Дисплей | |
| Виробник | LG |
| Екран | 55" LCD, 3840x2160 (16:9), 80 ppi |
| Матриця | IPS, Direct LED підсвічування, покриття антивідблиску |
| Зображення | HDR10 Pro, Hybrid Log Gamma |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Глибина кольору | 10 біт (8 біт + FRC) |
| Кут огляду | по горизонталі 178 °, по вертикалі 178 ° |
| Оснащення | |
| Операційна система | WebOS 6.0 |
| Процесор | 4 ядра |
| Цифрові тюнери | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Звук | 20 Вт стерео, Clear Voice, Dolby Digital, Ultra Surround |
| Цифрові інтерфейси | 3x HDMI 2.0, 2x USB 2.0, Ethernet, CI+ 1.4, S/PDIF |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi Direct, Bluetooth 5.0, підтримка DLNA |
| Функції | Smart TV, 4K Upscaling, HDCP, HDMI-CEC, телегід, телетекст |
| Функції Smart TV | керування за допомогою смартфона, керування голосом, Amazon Alexa, Google Assistant |
| Додатково | підтримка AirPlay 2, режим галереї |
| Інше | |
| Модельний рік | 2021 |
| споживана потужність | у режимі очікування 0.5 Вт |
| Кріплення | VESA 300x300 мм, ніжки |
| Розміри (ШxВxГ) | 1235x787x260 мм |
| Колір | чорний |
| Вага | 15.4 кг |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.