0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: LG
- Код товару: 1582
- Наявність: Немає в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
LG 55UP75003LF
В реальному світі важко знайти ілюзії. Однак, якщо ми хочемо його знайти, ми можемо втекти в цифровий світ. Тут - принаймні, до певної міри - немає законів фізики, тому ви можете віддатися своїм заповітним мріям і бажанням. Така подорож в вищезазначений цифровий світ можливо завдяки телевізору LG LED UP75003LF , який, як і належить професійному мультимедійному обладнанню, не є ілюзією, але може стати воротами в нього. Тим більше, що він оснащений потужним чотирьохядерним процесором і рядом мультимедійних функцій .

Основним елементом кожного телевізора є вмонтована в нього матриця. LG LED UP75003LF телевізор підтримує дозвіл 4K . Але це не все! Ця матриця відрізняється високою частотою оновлення до 50 Гц . Це означає, що він може діяти як ігровий монітор, завдяки якому гравець відкриє для себе всю унікальність кожної, навіть самої вишуканої гри. Особливої уваги заслуговує оточення згаданої матриці, яка являє собою надзвичайно вузьку і мінімалістичну рамку . Саме завдяки їй це обладнання виглядає надзвичайно сучасним.

Якщо матриця - це серце телевізора LG LED UP75003LF , то вбудований в неї процесор - це мозок. Звичайно, мова йде про чотириядерної системі Quad Core , з допомогою якої можна обробляти якісні зображення в реальному часі. Проте можливості цієї системи на цьому не закінчуються. Чому? Тому що цей процесор підтримує ряд додаткових мультимедійних функцій, завдяки яким цей телевізор може запропонувати своєму користувачеві зображення безпрецедентного якості. Настав час здивуватися і розкрити весь потенціал цієї незвичайної мультимедійної платформи.

Однією продуктивності недостатньо. Унікальність телевізора LG LED UP75003LF визначається ще і тим, як організовано доступ до всіх важливих функцій цього пристрою. Завдяки середовищі WebOS користувач може використовувати буквально весь спектр мультимедіа, який тепер доступний у нього під рукою, а по суті - дистанційне керування. А оскільки ми знаходимося за пультом дистанційного управління, варто підкреслити, що завдяки інноваційній функції вибору управління ним стало ще швидше і ефективніше. Це стосується як тих носіїв, які зберігаються на окремих носіях, так і тих, які використовуються для потокової передачі.

LG LED TV UP75003LF дозволяє отримувати доступ до мультимедіа практично під будь-яким кутом. Творці цього пристрою подбали про те, щоб у ньому знайшлося місце для типових стриминговых додатків. Звичайно, ми говоримо про класичному Netflix , але також і про дуже популярному Apple TV . Звичайно, можливості телевізора на цьому не закінчуються, все інше можна завантажити і встановити! Крім того, не слід забувати, що завдяки ефективним роз'ємів USB користувач може (постійно) підключити до телевізора кілька портативних пристроїв, в яких будуть зберігатися мультимедійні файли. І ще: завдяки роз'єму HDMI 2.1 ви можете виводити комп'ютерну або консольну графіком на екран телевізора.

Не можна заперечувати, що телевізор LED LG UP75003LF - справжнє свято для всіх любителів гарного спорту. Завдяки функції Motion Pro користувач нарешті може позбутися характерного розмиття зображення, яке супроводжує швидкі переходи між кадрами (наприклад, під час футбольних матчів). Але це не все! Завдяки функції спортивного будильника ви також можете дізнатися більше про поточні спортивних подіях, переглядаючи серіал на Netflix (і багато іншого). Повідомлення включають інформацію про майбутніх матчах, поточному результаті матчів або тільки що завершилися події.

| Екран | |
| Матриця: | LED |
| Діагональ: | 55 |
| Дозвіл: | 3840x2160 (4K UHD) |
| Частота: | 60 Гц |
| Вигнутий екран: | немає |
| Оснащення | |
| Цифровий тюнер: | DVB-S2 ; DVB-S DVB-T2 ; DVB-C, DVB-T ; аналоговий |
| Smart TV: | так |
| ОС: | webOS |
| USB: | є |
| Порти: |
для супутникової антени ; антенний вхід (RF) ; оптичний цифровий) ; CI ; LAN (Ethernet) ; USB ; HDMI 2.0 |
| Комунікації: | Wi-Fi,Ethernet |
| Звук | |
| Акустична система: | 20 Вт |
| Об'ємне звучання: | Ultra Surround |
| Додатково | |
| Особливості: | AI Home, AI Recommendation, AI Sound, Apple Homekit, Bluetooth Surround Ready, HDR Dynamic Tone Mapping, HGiG, LG Sound Sync, LG ThinQ AI |
| Потужність: | немає даних |
| Можливість кріплення на стіну (VESA): | 300х300 |
| Розміри і вага | |
| Габарити: | 1244х783х235 мм (з підставкою), 1244х726х87,1 мм (без підставки) |
| Вага: | 14,4 кг |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.