0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Розпродано
Рекомендуємо
- Виробник: LG
- Код товару: 9392
- Наявність: Немає в наявності
0 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Діагональ:
55
Тип підсвічування матриці:
EdgeLED
Роздільна здатність екрану:
Ultra HD 4K (3840 x 2160)
Тип матриці:
QNED
Модельний рік:
2024
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
LG QNED AI QNED85 4K Smart TV 2024

Все для нового QNED
Яскраві кольори LG QNED. Наш новий чіпсет зон затемнення забезпечує ідеальне зображення, тому кожен піксель буде ідеально чітким.
Зустрічайте останні інновації LG QNED AI

Процесор alpha 8 AI 4K
Винятковий інтелект QNED підвищення якості

Інтелект, який сприяє покращенню QNED

Синхронізується з тим, як дивитися

-
Картина відповідно до ваших уподобань
Виберіть ваші улюблені зображення та помічник AI Picture Wizard створить картину, що відповідає саме вашим уподобанням, 85 мільйонів варіантів, після чого ви її записуватимете у свій акаунт.

Оптимізує звук вашого простору
Звукова система розпізнає розташування кімнати та місця, де ви сидите, для того, щоб створити навколо вас ідеальний звуковий купол залу.
День
Ніч
AI забезпечує чітке зображення та колір
Перетворіть кожну сцену на витвір мистецтва. AI Super Upscaling використовує алгоритми глибокого навчання, що підвищує зміст у режимі реального часу, так що все, що ви дивитеся, виглядає напрочуд чітко.

Реалістичний звук у приміщенні
Слухайте кожен вдих і ритм завдяки віртуальній 9.1.2 surround звукова система, яка заповнює простір дає вам широкий і якісний звук.

Зробіть ваш тв-досвід у своєму
Насолоджуйтесь телевізором, який був створений для вас, з функціями My Profile, AI Picture Wizard, AI Консьєрж та Quick Cards.

Дивовижний столітній світ

-
Винятково почуття задоволення у реальних вимірах. Дивіться весь свій зміст виключно на великому дисплеї та насолоджуйтесь неперевершеною точністю та масштабом під час перегляду, гри або під час занять спортом.
Відкрийте для себе неймовірну глибину та деталі
Покращена технологія затемнення, ви бачите найдрібніші деталі та реалістичні зображення, використовуючи зони затемнення на весь екран.

Подивіться, як оживає на яскравих та насичених кольорах
Ви будете зачаровані неймовірно багатими квітами, які ще яскравіші за світ навколо вас.

Елегантний дизайн, який вписується у ваш інтер'єр
Завдяки неймовірно тонкому дизайну екран ідеально вписується в простір.

Зручність на кінчиках пальців
Доступ до WOW Interface LG телевізора для легкого керування саундбару, як режими та корисні функції.

Дивитись його так, як задумав режисер
Насолоджуйтесь справжнім кольором. FILMMAKER Mode з точним налаштуванням дозволяє дивитися фільми так, як їх задумав режисер.

Дізнайтесь більше чудес у кожній сцені
Насолоджуйтесь домашнім кінотеатром. HDR10 Pro забезпечує бажаний ефект будь-якого фільму з точними кольорами та контрастом.

Поставте собі за мету досягти колосальних перемог
Гра при високій швидкості залишається гладкою з FreeSync та VRR, а прості налаштування роблять перемогу без проблем.

-
Функції керування знаходяться саме там, де вам потрібно
| Виробник | LG |
| Екран | 55" QLED, 3840x2160 (16:9), 80 ppi |
| Матриця | Edge LED підсвічування, покриття антивідблиску |
| Зображення | HDR10, Hybrid Log Gamma |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Кут огляду | по горизонталі 178 °, по вертикалі 178 ° |
| Оснащення | |
| Операційна система | WebOS 24.0 |
| Процесор | Alpha 8 4K |
| Звук | 20 Вт стерео, Clear Voice Pro |
| Цифрові інтерфейси | 4x HDMI, 2x USB 2.0, Ethernet, слот CI, S/PDIF |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 802.11ac, Miracast, Bluetooth 5.1, підтримка DLNA |
| Функції | Smart TV, 4K Upscaling, HDMI-CEC, телегід, телетекст |
| Функції Smart TV | керування за допомогою смартфона, керування голосом, Amazon Alexa |
| Додатково | підтримка AirPlay 2 |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync |
| Інше | |
| Модельний рік | 2024 рік |
| Потужність | у режимі очікування 0.5 Вт |
| Кріплення | VESA 300x300 мм, ніжки |
| Розміри (ШxВxГ) | 1236x802x280 мм |
| Колір | чорний |
| Вага | 15.7 кг |
| Товар на сайті виробника | |
Характеристики
Дисплей
Діагональ
55
Тип підсвічування матриці
EdgeLED
Роздільна здатність екрану
Ultra HD 4K (3840 x 2160)
Тип матриці
QNED
Частота зміни кадрів
100 Гц
Додатково
Модельний рік
2024
Операційна система
WebOS
Загальне
Гарантія
12 міс. від магазину
Відгуків (0)
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.