0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: LG
- Код товару: 9302
- Наявність: Немає в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
Відкрийте для себе кожну деталь
Телевізор LG з роздільною здатністю Ultra HD у форматі HDR10 Pro забезпечує оптимізовану яскравість і яскраві кольори з чудовими деталями.

Пролийте світло на дрібні деталі
HDR10 Pro
Пориньте в живий світ 4K, де чудові кольори та чіткість зображення створюють приголомшливу візуальну симфонію, і все це завдяки чудовому HDR10 Pro.

* HDR10 Pro - це технологія, розроблена LG Electronics на основі стандартизованої якості зображення стандарту HDR10.
Випробуйте величезне задоволення, оновлене зсередини
Процесор Alpha 5 Gen7 4K AI
Інтелектуальний процесор alpha 5 Gen7 AI 4K автоматично оптимізує звук та зображення та залучає вас у кожний момент дії.

Оптимальний звук для вашого приміщення
Штучний інтелект для налаштування акустики
Звукова система визначає планування приміщення та розташування місця, де ви сидите, щоб навколо вас створювався звук, ідеально налаштований відповідно до унікальної акустики приміщення.

Ваш простір наповнений реалістичним звуком
Віртуальне доповнення 9.1.2
Відчуйте кожен дотик та погладжування, адже virtual surround sound 9.1.2 наповнить ваш простір насиченим звуком максимальної якості.

Вражаючий звук резонує
Динамічне Посилення звуку
Налаштування за допомогою процесора штучного інтелекту додасть вашому звуку dynamic charge повну продуктивність.

Звук поєднується з усім, що ви дивитеся
Адаптивний звуковий режим
Адаптивне управління звуком балансує звук відповідно до жанру в режимі реального часу і забезпечує насичений, чистий звук.

* Необхідно активувати режим звукового меню.
** Звук може змінюватись в залежності від навколишнього середовища.
Щороку новий телевізор після 5 років
WebOS Re: Новий
Програма Отримує актуальну інформацію про практичні функції та технології завдяки 4 обіцяним ними оновленням системи WebOS більш ніж за 5 років.

Створіть свій власний телевізійний досвід
WebOS 24
Насолоджуйтесь телевізором, який ідеально підходить саме вам, з функціями "Мій профіль", AI Picture Wizard, AI Concierge та Quick Cards.

Простота у вас під рукою
Інтерфейс користувача ВАУ
Доступ до інтерфейсу WOW на телевізорі LG дозволяє легко керувати Soundbaru, наприклад, режимами, профілями та практичними функціями.

* Звукову панель можна придбати окремо. Режим керування звуковою панеллю може відрізнятися залежно від моделі.
** Використання пульта дистанційного керування телевізором LG обмежене лише певними функціями.
*** Будь ласка, зверніть увагу, що на момент покупки послуга може бути недоступною. Для оновлення потрібне підключення до мережі.
**** UHD сумісний з інтерфейсом WOW Interface.
Дивіться фільми так, як мріяли режисери
Режим РЕЖИСЕРА Mode
Пориньте в неавтентичну обстановку. Режим FILMMAKER Mode дозволяє створювати фільми строго відповідно до намірів та ідей режисера.

* FILMMAKER MODE є торговою маркою UHD Alliance, Inc.
Більше благоговіння у кожній сцені, яку ви спостерігаєте
Досвід роботи у домашньому кінотеатрі
Подивіться кінотеатр, не виходячи із дому. Технологія HDR10 Pro забезпечує необхідне зображення будь-якого фільму з точними кольорами та контрастністю.

* HDR10 Pro - це технологія, розроблена LG Electronics на основі стандартизованої якості зображення стандарту HDR10.
Повністю пориньте в дію
Потужна гра
Захоплюючі ігри з HGiG проходять плавно навіть на високій швидкості, а eARC подбає про приголомшливий звук.

* HGiG - це добровільне об'єднання компаній в галузі ігрової індустрії та виробництва телевізійних дисплеїв, метою якого є встановлення параметрів та керівних принципів для покращення ігрового досвіду клієнтів у вирішенні HDR. ** Підтримка HGiG може змінюватись в залежності від країни.
Елементи управління знаходяться саме там, де вони вам потрібні
Не припиняйте використовувати Game Optimizer та Game Dashboard.

* Панель керування грою активується лише в тому випадку, якщо увімкнено функцію "Оптимізатор гри" та "Панель керування грою".
Доступ до всіх ваших улюблених ігор
Тисячі ігрових світів у вас під рукою. Відкрийте для себе велику бібліотеку хмарних ігор і транслюйте їх миттєво, не витрачаючи час на завантаження чи оновлення.

* Послуги, що підтримуються партнерством, можуть відрізнятися залежно від країни.
** Може знадобитися передплата сервісу GeForce NOW.
*** Може знадобитися підписка на сервіс Boosteroid.
Інформація
Дизайн, характеристики та технічні дані продукції можуть бути змінені без попередження.
Параметри
| Основні дані | |
| Назва моделі | LG 50UT7300 |
| Номер моделі | 2024 рік |
| Колір | Чорний |
| Пульт дистанційного керування | стандартний пульт дистанційного керування (magic remote продається окремо) |
| Частота оновлення панелі | 60 Гц |
| Процесор | Процесор α5 Gen7 4K AI |
| Тип дисплея | 4K UHD |
| Тип освітлення | Прямий |
| Розмір екрану (см) | 126 см |
| Розмір екрана (дюйм) | 50 " |
| Дозвіл | 3840x2160 пікселів |
| Ultra HD (2160p) | ТАК |
| Види прийому | |
| Наземний - наземний (DVB-T2) | ТАК |
| Кабель (DVB-C) | ТАК |
| Супутниковий (DVB-S2) | ТАК |
| Зображення | |
| HDR 10 | ТАК |
| HLG | ТАК |
| HFR | ТАК 4K 120 кадрів за секунду (HDMI) |
| РЕЖИМ ТВОРЧА ФІЛЬМА ™ | ТАК |
| Режим зображення | 9 режимів (Яскравий, Стандартний, Автоматичне енергозбереження, Театр, Спорт, Оптимізація гри, Режисер, (ISF) Експерт (світла кімната), (ISF) Експерт (темна кімната)) |
| Динамічне відображення тонів | ТАК |
| Вибір жанру штучного інтелекту | ТАК (SDR/HDR) |
| Штучний інтелект керує яскравістю | ТАК |
| Масштабування 4K | ТАК |
| Звук | |
| Музична вистава | 20 Вт 2.0 |
| Готовність до об'ємного звучання через Bluetooth | ТАК (двостороннє відтворення) |
| SIMPLINK (HDMI CEC) | ТАК |
| Звук штучного інтелекту | AI Sound Pro (Віртуальне мікшування 9.1.2) |
| Напрямок розмовляючого | вниз |
| Чіткий Голос Для | ТАК (автоматичне вирівнювання гучності) |
| LG Sound Sync | ТАК |
| Одночасний аудіовихід | ТАК |
| Акустична настройка за допомогою штучного інтелекту | ТАК (потрібна magic remote) |
| Общий доступ к Звуковому режиму | ТАК |
| Підтримувані аудіокодеки | AC4, AC3 (Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X (див. посібник користувача) |
| Граючий | |
| Оптимізатор ігор | ТАК (Панель управління грою) |
| Режим HGIG | ТАК |
| ALLM (Автоматичний режим із низькою затримкою) | ТАК |
| Розумний телевізор | |
| Інтернет-браузер | ТАК |
| Samsung Galaxy A52 | ТАК |
| Множинний Перегляд | ТАК |
| Операційна система (OS) | WebOS 24 |
| Розумний обмін | |
| Запис телевізійної трансляції | ТАК |
| Bluetooth | ТАК (у версіях 5.1) |
| Amazon Alexa | ТАК (потрібна magic remote) |
| Apple AirPlay 2 | ТАК |
| Мережа | |
| Miracast | ТАК |
| Wi-Fi | DA (Wi-Fi 5) |
| DLNA (Фільми / Фото / Музика) | ТАК |
| З'єднувачі | |
| USB | 2 (версія 2.0) |
| Канал Повернення звуку HDMI | eARC (HDMI 2) |
| Радіочастотний вхід | 2 |
| Оптичний вихід | 1 |
| Роз'єм локальної мережі | 1 |
| Слот CI | 1 |
| HDMI 2.0 | 3 (підтримує eARC, ALLM) |
| Розміри та вага | |
| Розміри телевізора із підставкою (Ш x В x г) | 1111 x 711 x 287 мм |
| Розміри телевізора без підставки (Ш x В x г) | 1111 x 645 x 80,5 мм |
| Розміри підставки для телевізора (Ш х В) | 939 x 287 мм |
| Розміри пакування (Ш x В x г) | 1250 x 760 x 144 мм |
| Вага (нетто/упаковка) | 9,2/12,5 кг |
| Розміри VESA (настінного кріплення) | 300 х 300 |
| Інформація про ERP | |
| Енергетичний клас | Г |
| Потужність при нормальній роботі (1000 год) | 71 кВт/год |
| Споживання електроенергії під час роботи HDR (1000 год) | 90 кВт/год |
| Режим очікування | 0,5 Вт |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.