0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: LG
- Код товару: 1384
- Наявність: Немає в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
LG UP7670

Телевізори LG UHD перевершують всі ваші очікування. Насолоджуйтеся живим зображенням і реалістичною передачею кольору завдяки точності пікселів, в чотири рази вище, ніж у Full HD. Справжній кінотеатр у вас вдома. РЕЖИСЕРСЬКИЙ РЕЖИМ HDR забезпечують приголомшливий ефект занурення. Підключайтеся до улюблених стриминговым платформ і дивіться улюблені фільми та серіали. Доступ до Apple TV, Netflix і LG. Дивіться новинки кіно, серіали, документальні фільми та трансляції спортивних змагань — все в одному місці.

Режим FILMMAKER MODE відключає згладжування руху, зберігаючи при цьому оригінальне співвідношення сторін, передачу кольору і частоту кадрів. Цей режим дозволяє точно передати оригінальне бачення режисера, тому ви бачите фільм саме таким, яким він був задуманий. UHD-телевізор LG з функцією Active HDR забезпечує точність деталей і передачі кольору. Насолоджуйтеся улюбленими фільмами в оригінальній якості завдяки кільком HDR-форматів, включаючи HDR10 і HLG.Пориньте в дію Game Optimizer і точна настройка HDR-графіки і відсутність затримок забезпечать швидкість і ефект повного занурення в ігровий процес.Управляйте всіма параметрами, використовуючи режими, оптимізовані для різних ігрових жанрів: FPS, RPG і RTS. Контроль контрасту зі стабілізацією чорного і білого кольору для найкращої видимості.

HGiG визначає характеристики телевізора і якість картинки, а потім підлаштовує HDR-графіком, покращуючи ваш ігровий досвід.Телевізори LG UHD дозволяють користувачеві повністю контролювати гру без затримок.Відчуйте себе на стадіоні. Технологія Bluetooth Surround Ready дарує відчуття присутності на змаганнях. А завдяки повідомленнями про спортивних змаганнях ви завжди будете знати, коли грає ваша улюблена команда.Повідомлення надходять до вас до початку, під час та після ігор. Ви ніколи не пропустите важливі гри улюблених команд, навіть якщо дивіться щось інше.Просте підключення динаміків через Bluetooth для отримання цього бездротового об'ємного звуку. Звук стає більш насиченим і реалістичним, створюючи атмосферу великої гри у вашій вітальні.
| Виробник | LG |
| Екран | 50" LCD, 3840x2160 (16:9), 88 ppi |
| Матриця | Direct LED підсвічування, покриття антивідблиску |
| Зображення | HDR10 Pro, HLG Pro |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Кут огляду | по горизонталі 178 °, по вертикалі 178 ° |
| Оснащення | |
| Операційна система | WebOS 6.0 |
| Процесор | Alpha 5, 4 ядра |
| Цифрові тюнери | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Звук | 20 Вт стерео, Clear Voice, Dolby Digital |
| Цифрові інтерфейси | 2x HDMI, USB 2.0, Ethernet, CI+ 1.4, S/PDIF |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi, Miracast, WiDi, Bluetooth 5.0, підтримка DLNA |
| Функції | Smart TV, 4K Upscaling, HDMI-CEC, телегід, Time Shift |
| Функції Smart TV | керування за допомогою смартфона, керування голосом, Amazon Alexa, Google Assistant |
| Додатково | підтримка AirPlay 2 |
| Інше | |
| Модельний рік | 2021 |
| Кріплення | ніжки |
| Колір | чорний |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.