0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Рекомендуємо
- Виробник: LG
- Код товару: 10232
- Наявність: Є в наявності
18 950 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Діагональ:
50
Роздільна здатність екрану:
Ultra HD 4K (3840 x 2160)
Тип матриці:
NanoCell
Модельний рік:
2024
Частота зміни кадрів:
50 Гц
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
Дізнайтеся, сутність, істинний колір

Нова реальність сяюча з багатими кольорами та контрастністю з технологією LG NanoCell.
Справжня ясність створює кристалічну картину
Пориньте у яскравий 4K світі, де кольори стоять, а кришталево ясним і контрастний образ створює приголомшливу візуальну симфонію.

Насолоджуйтесь чудовим розваги, покращена всередині

Синхронізується з вашими уподобаннями для перегляду

Оптимізує звук проти вашого простору
Звукова система розпізнає розташування кімнати та місця, де ви сидите, для того, щоб створити навколо вас звуковий купол, ідеально вирівняні унікальна акустика залу.
День
Ніч
-
Інтелект, який є яскравим за будь-якої освітленості
Будь то день або ніч, функція Brightness Control розпізнає світло в приміщенні і, відповідно, залишки картину, щоб забезпечити чіткі та кришталеві зображення.
Реалістичний звук наповнює приміщення вам
Слухайте кожен вдих і ритму, тому що віртуальна 9.1.2 surround sound system заповнює простір вам широкий та якісний звук.

Зробіть ваш тв-досвід у своєму
Насолоджуйтесь телевізором, який був створений для вас, з функціями My Profile, AI Консьєрж та Quick Cards.

Збільште цікаві моменти
Ультра великий дисплей перетворює всі ваші розваги в масштабах та насиченість.

Інтерфейс WOW
Зручність на кінчиках пальців вам
Доступ до WOW Interface LG телевізора для легкого керування саундбару, як режими, режими та корисні функції.

Ваш будинок перетворюється на кінотеатр, і арена для ігор
КІНОРЕЖИСЕР Мода
Дивитись так, як задумав режисер
Пориньте в саму реалістичну картину. FILMMAKER Mode з точним налаштуванням дозволяє дивитися фільм так, як його задумав режисер.

Магію кіно в комфорті вашого власного будинку
Атмосфера в кінотеатрі, відтворені вдома. HDR10 Pro гарантує, що кожен фільм був представлений у справжньому світлі, з надзвичайно точні кольори та контрасту для більш унікальний бойовий досвід.

Пориньте на повній швидкості в дію
Величезна HGiG гра залишається гладкою на високій швидкості з ALLM, а eARC гарантуватиме, що все звучить неймовірно.

Функції керування знаходяться саме там, де вам потрібно
Не пропустіть можливість використовувати Game Optimizer та Game Dashboard.

Доступ до всі ваші улюблені ігри
Тисячі ігрових угруповань на відстані витягнутої руки. Знайомтеся, це величезна бібліотека з назви для гри в хмарі і відтворюйте їх негайно, не витрачаючи час завантаження або оновлення.

Дізнайтесь, бачення завтрашнього дня на LG NanoCell AI
Виберіть те, що корисно для планети, легка біоупаковка.

| Виробник | LG |
| Екран | 50"NanoCell, 3840x2160 (16:9), 88 ppi |
| Матриця | Пряме світлодіодне підсвічування, антиблікове покриття |
| Зображення | HDR10, Hybrid Log Gamma |
| Частота оновлення | 50 Гц |
| Кут огляду | горизонтальний 178°, вертикальний 178° |
| Обладнання | |
| операційна система | WebOS 24.0 |
| ЦП | Альфа 5 покоління 7 4K |
| Звук | Стерео 20 Вт, Clear Voice Pro |
| Цифрові інтерфейси | 3x HDMI, 2x USB 2.0, Ethernet, слот CI, S/PDIF |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 802.11ac, Miracast, Bluetooth 5.1, підтримка DLNA |
| Функції | Smart TV, підвищення якості 4K, HDMI-CEC, телегід, телетекст |
| Функції Smart TV | Управління зі смартфона, голосове керування, Amazon Alexa |
| Додатково | Підтримка AirPlay 2 |
| інше | |
| Модельний рік | 2024 |
| Споживана потужність | режим очікування 0,5 Вт |
| Кріплення | VESA 200х200 мм, ніжки |
| Розміри (ШxВxГ) | 1121x716x230 мм |
| Колір | чорний |
| вага | 12,3 кг |
Характеристики
Дисплей
Діагональ
50
Роздільна здатність екрану
Ultra HD 4K (3840 x 2160)
Тип матриці
NanoCell
Частота зміни кадрів
50 Гц
Додатково
Модельний рік
2024
Операційна система
WebOS
Загальне
Гарантія
12 міс. від магазину
Відгуків (0)
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.