0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Розпродано
Рекомендуємо
- Виробник: LG
- Код товару: 10317
- Наявність: Немає в наявності
0 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Діагональ:
50
Тип підсвічування матриці:
Direct LED
Роздільна здатність екрану:
Ultra HD 4K (3840 x 2160)
Тип матриці:
NanoCell
Модельний рік:
2025
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)

Зустрічайте потужний і розумний процесор 8-го покоління Alpha 7 Gen
Поряд зі значним підвищенням продуктивності, швидшою обробкою даних завдяки процесору Alpha 7 Gen 8 4K. покоління тепер забезпечує якість зображення 4K із значно кращою різкістю та глибиною, ніж раніше.

Чисті кольори в справжній роздільній здатності 4K
Дивіться вміст у форматі 4K, покращений яскравою точністю кольору та чіткими деталями, що робить кожну сцену візуально яскравою та приємною.

Суперрозширення 4K оживляє кожен кадр
Потужний процесор LG підвищує роздільну здатність до оригінальної якості. Насолоджуйтесь покращеною роздільною здатністю, яскравістю та чіткістю завдяки суперрозширенню 4K.

Вирішуйте запити в режимі реального часу за допомогою чат-бота AI
Дозвольте вашому чатботу активно обробляти ваші запити та допомагати вам із ними. Просто зверніться до свого телевізора, оскільки він може класифікувати ваші наміри та відповідним чином відреагувати.

Завершіть досвід ШІ за допомогою AI Magic Remote, який містить спеціальну кнопку ШІ
Легко керуйте своїм телевізором за допомогою чарівного пульта дистанційного керування зі штучним інтелектом – додаткові пристрої не потрібні! Прості, але потужні функції клацання, гортання та відпускання роблять використання webOS інтуїтивно зрозумілим і легким.

AI Sound Pro з віртуальними каналами 9.1.2
Точна корекція тону покращує чіткість звуку для виняткового звуку.

Dynamic Sound Booster покращує звук
Обробка на основі штучного інтелекту покращує звук вашого телевізора, забезпечуючи потужніший звук.

Керуйте звуком за допомогою інтерфейсу wow
Легко керуйте налаштуваннями звукової панелі з телевізора.

Потужний геймплей
Відчуйте чудовий ігровий досвід із VPP. Грайте без затримок, що вбивають продуктивність.

*Працює лише з іграми або комп’ютерними входами, які підтримують 60 Гц.
РЕЖИМ КІНОРЕЖИСЕРА
Відчуйте кінематографічний вміст так, як задумав режисер, завдяки режиму Filmmaker Mode, який адаптується до навколишнього середовища та максимально наближає візуальне зображення до оригінальної форми.

| Виробник | LG |
| Екран | 50" NanoCell, 3840x2160 (16:9), 80 ppi |
| Матриця | Direct LED підсвічування |
| Зображення | HDR10, Hybrid Log Gamma |
| Частота оновлення | 50 Гц |
| Кут огляду | по горизонталі 178°, по вертикалі 178° |
| Оснащення | |
| Операційна система | WebOS 25.0 |
| Процесор | Alpha 7 Gen 8 4K |
| Цифрові тюнери | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Звук | 20 Вт стерео, Clear Voice Pro |
| Цифрові інтерфейси | 3x HDMI, 2x USB 2.0, Ethernet, CI слот, S/PDIF |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi Direct, Miracast, Chromecast, Bluetooth 5.1 |
| Функції | Smart TV, 4K Upscaling, HDMI-CEC, телегід, телетекст |
| Функції Smart TV | керування за допомогою смартфона, керування голосом, Amazon Alexa, Google Assistant |
| Додатково | підтримка AirPlay 2 |
| Інше | |
| Модельний рік | 2025 |
| Кріплення | VESA 300x300 мм, ніжки |
| Розміри (ШхВхГ) | 1121x716x230 мм |
| Колір | чорний |
| Вага | 11.8 кг |
Характеристики
Дисплей
Діагональ
50
Тип підсвічування матриці
Direct LED
Роздільна здатність екрану
Ultra HD 4K (3840 x 2160)
Тип матриці
NanoCell
Частота зміни кадрів
50 Гц
Додатково
Модельний рік
2025
Операційна система
WebOS
Загальне
Гарантія
12 міс. від магазину
Відгуків (0)
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.