0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: LG
- Код товару: 10902
- Наявність: Немає в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
Налаштування звуку та зображення за допомогою ІІ під ваші уподобання. Персональні рекомендації із розпізнаванням користувача за голосом. Покращений пошук та налаштування за допомогою ІІ. Синхронізація звуку із саундбаром. Датчик освітлення. Підтримка Matter.

З тартова модель з базової лінійки інтелектуальних телевізорів LG, що працює під керівництвом процесора α7 AI 8-го покоління. Інтегрована система ІІ на борту ТБ використовується для адаптації зображення та звуку під користувальницькі уподобання, покращеного пошуку та видачі персональних рекомендацій з розпізнаванням користувачів за голосом. Смарт-платформа моделі представлена фірмовою розробкою webOS 25, що надає доступ до багатої бібліотеки додатків.
Система також підтримує Google Chromecast і Apple AirPlay, що дозволяє легко транслювати контент зі сполучених мобільних девайсів. У LG UA7500 використовується двоканальна аудіосистема загальною потужністю 10 Вт. Для любителів пограти за екраном ТБ передбачається підтримка VRR та ALLM, проте адаптивна кадрова частота змінюється лише в обмеженому діапазоні від 48 до 60 Гц. Опорою для корпусу моделі служать бічні ніжки знімної конструкції - замість них можна придбати кронштейном VESA для настінного варіанту монтажу ТБ.
Ознайомтеся з потужним та розумним альфа-7 AI процесором Gen8

Пожвавлює кожен кадр

HDR10 Pro

Пульт дистанційного керування AI Magic Remote доповнює досвід з AI
* Для деяких функцій може знадобитися підключення до Інтернету.
* Функцію AI Voice Recognition можна забезпечити лише в країнах, яких підтримує НЛП місцевою мовою.
| Виробник | LG |
| Екран | 43"LCD, 3840x2160 (16:9), 102 ppi |
| Матриця | Direct LED підсвічування, покриття антивідблиску |
| Зображення | HDR10, Hybrid Log Gamma |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Кут огляду | по горизонталі 178 °, по вертикалі 178 ° |
| Оснащення | |
| Операційна система | WebOS 25.0 |
| Процесор | Alpha 7 Gen 8 4K |
| Цифрові тюнери | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Звук | 20 Вт стерео, Clear Voice Pro |
| Цифрові інтерфейси | 3x HDMI 2.1, USB 2.0, Ethernet, CI слот, S/PDIF |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi Direct, Chromecast, Bluetooth 5.0, підтримка DLNA |
| Функції | Smart TV, 4K Upscaling, HDCP, HDMI-CEC, телетекст |
| Функції Smart TV | керування за допомогою смартфона, керування голосом, Amazon Alexa |
| Додатково | підтримка AirPlay 2 |
| Інше | |
| Модельний рік | 2025 |
| Потужність | у режимі очікування 0.5 Вт |
| Кріплення | VESA 200x200 мм, ніжки |
| Розміри (ШxВxГ) | 968x621x200 мм |
| Колір | чорний |
| Вага | 7.4 кг |
| Товар на сайті виробника | |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.