0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: LG
- Код товару: 1149
- Наявність: Немає в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
LG 43NANO753PA
Вибираючи 43-дюймовий телевізор LG 43NANO753PA, ви робите ставку на безкомпромісну якість зображення. Пристрій оснащений потужним чотирьохядерним процесором 4K, який завдяки технології NanoCell оптимізує і покращує якість сигналу незалежно від джерела, з якого він відправляється на телевізор. Більш того, завдяки технологіям HDR Pro 10 і FILMMAKER MODE ™ ви можете бути впевнені, що проглядається вміст відповідає задумом творця.
Чисті кольору завдяки технології NanoCell
Технологія NanoCell, використовувана в телевізорі LG 43NANO753PA, використовують наночастинки для очищення квітів, відфільтровуючи небажані відтінки. Завдяки цьому зображення стає більш яскравим та реалістичним. Крім того, пристрій пропонує покращений формат HDR Pro 10, завдяки якому воно забезпечує оптимальну якість зображення, а також реалістичність високої чіткості.
Штучний інтелект ThinQ AI в LG 43NANO753PA
Технологія ThinQ AI, використовувана в телевізорі LG 43NANO753PA, дозволить вам повною мірою використовувати її можливості. Виберіть свого улюбленого голосового помічника і керування пристроєм своїм голосом. Інтуїтивно і зручно використовувати новий домашній екран, який тепер набагато зручніше і забезпечує більший контроль, а також дозволяє настроїти у відповідності з вашими потребами.
Новий пульт Magic Remote оснащений технологією AI, що робить доступ до улюбленого контенту ще простіше. Більш того, завдяки функції Magic Tap ви можете швидко і грамотно підключити свій телефон до телевізора.
Дивіться фільми так, як задумав творець
Телевізор LG 43NANO753PA дозволяє дивитися фільми так, як задумав автор. FILMMAKER MODE ™ дозволяє вдосконаленому чотирьохядерному процесору 4K автоматично налаштовувати зображення, відключаючи згладжування в рухомих сценах, тому ви можете дивитися фільми в кінематографічному якості, як і задумав режисер.
Нано якісні ігри
Телевізор LG 43NANO753PA оснащений інтерфейсом HDMI 2.1, завдяки якому він забезпечить мінімізацію затримок, відмінну плавність і синхронізацію графіки в іграх. Це дозволить вам швидше реагувати під час динамічного ігрового процесу. Крім того, функція Game Optimizer пристрою автоматично встановлює оптимальні параметри зображення для ігор всіх типів.
| Екран | |
| Матриця: | LED |
| Діагональ: | 43 |
| Дозвіл: | 3840x2160 |
| Частота: | 60 Гц |
| Вигнутий екран: | немає |
| Оснащення | |
| Цифровий тюнер: | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C |
| Smart TV: | так |
| ОС: | LG Smart TV |
| USB: | 2 |
| Порти: | 3 x HDMI 2 x USB Слот CI/PCMCIA, Ethernet-LAN RJ-45 Вхід для антени Цифровий аудіовихід (оптичний S/PDIF Вихід для навушників |
| Комунікації: | Wi-Fi,Ethernet |
| Звук | |
| Акустична система: | 2x10 Вт |
| Об'ємне звучання: | Ultra Surround |
| Додатково | |
| Особливості: | Звукова система: Ultra Surround; Система динаміків: 2.0; Підсвічування Direct; Технологія ThinQ; Технологія AI Home; Технологія Airplay2; Технологія Apple Homekit; Інтелектуальне розпізнавання голосу; Панель управління будинком (Home Dashboard); Технологія AI Recommendation; Інтелектуальне редагування; Magic Explorer; Пульт Magic Remote; Функція «Швидкий доступ»; Функція «Універсальний пульт»; Функція Віртуальна реальність (360 VR); Батьківський режим; Режим Готель; Discovery Music; Підтримка Mobile TV; Підтримка Wi-Fi TV; Підтримка Bluetooth Low Energy; Мережевий Файловий Браузер; Датчик освітленості; Сумісність з тонким кронштейном |
| Потужність: | немає даних |
| Можливість кріплення на стіну (VESA): | 200х200 |
| Розміри і вага | |
| Габарити: | 967х622х216 мм (з підставкою), 967х564х57,7 мм (без підставки) |
| Вага: | 9,3 кг |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.