0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Рекомендуємо
- Виробник: LG
- Код товару: 10239
- Наявність: Під замовлення
167 475 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Діагональ:
100
Тип підсвічування матриці:
mini LED
Роздільна здатність екрану:
Ultra HD 4K (3840 x 2160)
Тип матриці:
QNED
Модельний рік:
2025
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
100-дюймовий смарт-телевізор LG QNED evo AI QNED86 MiniLED 4K, 2025

Нова технологія Dynamic QNED Color
Найновіша та унікальна технологія LG Wide Color Gamut, яка замінює Quantum Dot, забезпечує підвищену точність кольору.

MiniLED з технологією точкового затемнення
Завдяки новому процесору alpha з технологією штучного інтелекту MiniLED забезпечує надзвичайно різкий контраст і реалістичну деталізацію на LG QNED evo.

Розумніший і швидший новий альфа-процесор із технологією ШІ – результат десятиліття інновацій
Штучний інтелект нашого процесора розпізнає жанр контенту і на основі цього автоматично підбирає оптимальні налаштування зображення для кращої глибини та деталізації.

AI Picture Pro оживляє кожен кадр
AI Super Zoom і Dynamic Tone Mapping Pro аналізують елементи в кожному кадрі для покращення роздільної здатності, яскравості, глибини та чіткості.

AI Magic Remote покращує роботу ШІ
Легко керуйте своїм телевізором за допомогою AI Magic Remote - додаткові пристрої не потрібні! За допомогою датчика руху та колеса прокручування ви можете вказувати та клацати, як повітряна миша, або просто використовувати голосові команди.

Створіть свій простір за допомогою LG Gallery
Перетворіть свій екран на живе полотно за допомогою колекції зі 100 творів мистецтва, захоплюючих пейзажів і атмосферних відео. Регулярні оновлення бібліотеки наповнять ваш простір новими враженнями, навіть коли телевізор вимкнено.

Персоналізуйте свій простір різними способами
Налаштуйте свою домашню галерею, вибравши музику, зображення тощо. Виберіть, що ви хочете бачити на екрані залежно від ваших уподобань.

Синхронізуйте музику та зображення зі своїм настроєм
Поєднайте фонову музику з візуальними елементами, щоб створити потрібний настрій. Виберіть із попередньо встановлених музичних налаштувань або навіть підключіть свій мобільний пристрій через Bluetooth, щоб відтворювати власні треки.

Розумні налаштування адаптуються до змін у вашому просторі
Завжди готовий
Ви можете без особливих зусиль насолоджуватися вибраними творами мистецтва або зображеннями в Галереї, коли телевізор вимкнено, перетворюючи його на цифрове полотно.

ШІ-регулювання яскравості
Вбудовані датчики вашого телевізора виявляють світло та відповідно регулюють яскравість екрана, щоб забезпечити оптимальний перегляд за будь-яких умов освітлення.

Home Center - універсальна платформа для розумного будинку
Легко керуйте різними побутовими приладами LG, пристроями Google Home тощо. Насолоджуйтеся максимальною зручністю керування всім домом за допомогою однієї інтуїтивно зрозумілої панелі керування.

Надвеликий телевізор діагоналлю до 100 дюймів
Дивіться улюблені фільми, спорт та ігри на телевізорі LG надвисокої якості. Пориньте в екрани з високою роздільною здатністю гігантського масштабу

Ультратонкий дизайн
Витончений дизайн додає вашому простору витонченості.

AI Sound Pro точно налаштовує звук для максимальної виразності
Чистий звук зі штучним інтелектом
Точна корекція тону покращує чіткість звуку для виняткового звуку.

Динамічний підсилювач звуку на базі процесора AI
Обробка AI покращує звук телевізора, створюючи потужніший звук.

WOW Orchestra - захоплюючий звук завдяки ідеальній синергії
Телевізори LG QNED і саундбари LG ідеально доповнюють один одного, створюючи гармонійне звучання в багатоканальному аудіосередовищі.

Кронштейн Synergy
Кронштейн Synergy ідеально розташує звукову панель LG для оптимального звучання в бездоганному стилі.

Отримайте максимум від свого досвіду, використовуйте кілька екранів із Multi View
Отримайте максимум від свого телевізора з Multi View. Дублюйте свої пристрої за допомогою Google Cast і AirPlay. Розділіть екран на два окремих вікна для плавного перегляду на кількох екранах.

Gaming Portal перетворює ваш телевізор на ідеальний ігровий центр
Грайте в тисячі ігор прямо на телевізорі LG із доступом до GeForce NOW, Amazon Luna, Blacknut, Boosteroid і нової програми Xbox! Насолоджуйтесь широким розмаїттям ігор - від ігор AAA з геймпадом до звичайних ігор, у які можна грати за допомогою пульта дистанційного керування.

Розширений геймплей
Насолоджуйтеся бездоганною грою завдяки 144 Гц VRR і AMD FreeSync Premium. Грайте в ігри без затримок або розмиття руху, що сповільнює вашу продуктивність.

Найкращий телевізор QNED для перегляду фільмів
Насолоджуйтесь переглядом фільмів у домашньому кінотеатрі з приголомшливим звуком і режимом FILMMAKER MODE, який адаптується до навколишнього освітлення, щоб забезпечити якість зображення, яка відповідає найвищим стандартам кіно.

Dolby Vision і Ambient FILMMAKER MODE
Насолоджуйтесь фільмами так, як задумав режисер, завдяки Dolby Vision і FILMMAKER MODE з компенсацією зовнішнього освітлення, яка адаптується до навколишнього середовища та максимально наближає зображення до оригіналу.
| Виробник | LG |
| Екран | 100"QNED, 3840x2160 (16:9) |
| Матриця | Міні світлодіодне підсвічування, антиблікове покриття |
| Зображення | HDR10, Dolby Vision, Hybrid Log Gamma |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Кут огляду | горизонтальний 178°, вертикальний 178° |
| Обладнання | |
| операційна система | WebOS 25.0 |
| ЦП | Альфа 8 покоління 2 4K |
| Цифрові тюнери | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Звук | Стерео 40 Вт, Clear Voice Pro |
| Цифрові інтерфейси | 4x HDMI, 2x USB 2.0, Ethernet, слот CI, S/PDIF |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 802.11ax, Wi-Fi Direct, Miracast, Bluetooth 5.3, підтримка DLNA |
| Функції | Smart TV, 4K Upscaling, HDMI-CEC, TV Guide, Time Shift, Teletext |
| Функції Smart TV | управління смартфоном, голосове керування, Amazon Alexa, Google Assistant |
| Додатково | Підтримка AirPlay 2 |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync |
| інше | |
| Модельний рік | 2025 |
| Споживана потужність | режим очікування 0,5 Вт |
| Кріплення | VESA 600х400 мм, ніжки |
| Розміри (ШxВxГ) | 2330x1372x434 мм |
| колір | чорний |
| вага | 75,6 кг |
| Товар на сайті виробника | |
Характеристики
Дисплей
Діагональ
100
Тип підсвічування матриці
mini LED
Роздільна здатність екрану
Ultra HD 4K (3840 x 2160)
Тип матриці
QNED
Частота зміни кадрів
120 Гц
Додатково
Модельний рік
2025
Операційна система
WebOS
Загальне
Гарантія
12 міс. від магазину
Відгуків (0)
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
