0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: Hisense
- Код товару: 10898
- Наявність: Під замовлення
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
Основні риси
Mini-LED
Неймовірний контраст і ясність
Hi-View AI Engine
AI експерт для кожного зображення
Ігровий режим Pro (144 Гц)
Побудований -в сабвуфер
Міні-підведений
Неймовірний контраст і ясність
Міні-лодна технологія підвищує якість перегляду до нових рівня яскравих відтінків на екрані, а глибокі тіні розкриваються з надзвичайною чіткістю.

Hi-перегляд двигуна AI
AI експерт для кожного зображення
Двигун HI-View AI завжди забезпечує оптимальне візуальне сприйняття. Такі функції, як поліпшення якості до 4K, використовуючи AI, перетворюють улюблений вміст у неймовірну якість 4K. Незалежно від типу вмісту-він завжди буде виглядати краще, ніж будь-коли.

Ігровий режим Pro (144 Гц)
Стандартна частота оновлення в кожному кадрі 144 Гц
Розширте свій ігровий потенціал за допомогою ігрового режиму (144 Гц) та вбудованої панелі гри. Забудьте про затримки та насолоджуйтесь плавним геймплеєм без зображень.

Побудований -в сабвуфер
Захоплюючий глибокий бас
Сабвуфер, вбудований у телевізор, забезпечує глибокі низькі частоти. Відчуйте бурхливий звук у кожній сцені, з тонкими музичними ритмами до гучних бойовиків. Демонтувати в нове вимірювання звуку.

QLED Колір
Більше мільярдів відтінків насичених кольорів
Отримайте справжнє візуальне задоволення за допомогою кольорової функції QLE. Кожна рамка насичена квітами, яскравими, реалістичними та всіма відтінками кольорів - від найбільш непомітних до найяскравіших - виділяйтесь.

Dolby Vision · Atmos
Відчуйте справжнє захоплення.
Комбінація зображень Dolby Vision ™ HDR та Dolby Atmos® звучать ваш телевізор у справжній розважальний центр.

AI плавний рух
Гладкі зображення без розмиття
Насолоджуйтесь природним та чітким зображенням завдяки передовим технологіям, таким як MEMC (технологія для оцінки та компенсації руху) та зниження рівня 3D Shum, вбудованого в надчутливу панель. За допомогою технології AI плавного руху проблема розмитого руху залишається в минулому. Незалежно від того, чи це динамічні спортивні події чи напружені ігрові сцени - кожен рух і різкий поворот відтворюються з бездоганною чіткістю, забезпечуючи плавний та реалістичний образ.

Режим директора
Дивіться фільми та телевізійні шоу, як їх планували творці
Використовуючи режим режисера, ви можете побачити відео, як було заплановано. Налаштуйте відео до початкових параметрів для відтворення таких частин, як звук, співвідношення сторін, колір, частота кадрів та набагато більше, як вони були спочатку задумані. Це гарантує найнадійніший показ шедевра вашого улюбленого режисера до того, як його зміниться для звичайного перегляду.

Голосовий контроль
Швидкий та зручний спосіб навігації телевізійних розваг
Насолоджуйтесь швидким та зручним доступом до телевізійних розваг, зберігаючи конфіденційність ваших даних. Спробуйте оцінити зручність голосового пошуку та навігації.

Загальний розчин HDR
Подивіться на свій улюблений вміст неймовірними деталями
Розширити потенціал кожного формату HDR, включаючи Dolby Vision IQ, HDR 10 Adaptive, HDR 10 та HLG, які забезпечують максимальну деталь, насичені кольори та глибокий контраст.

Поліпшення якості HDR за допомогою штучного інтелекту
Поліпшення зображення до якості близької до HDR
Hisense TVS використовує вдосконалені технології AI для точного аналізу сцен та покращення контрасту. Вміст SDR може бути вдосконалений до якості, подібної до HDR, з чіткими деталями, насиченими кольорами та глибоким контрастом.

Поліпшення якості до 4K за допомогою штучного інтелекту
Нечіткі зображення масштабуються майже до 4K
Функція покращення якості до 4K за допомогою штучного інтелекту від HiSense відкриває новий рівень чіткості для всього вашого вмісту. Ця інтелектуальна функція оновлює як улюблені класики, так і домашні відео, а також сучасні телевізійні програми, фільми та потоковий вміст до дивовижної якості 4K. Кожен піксель відображається на максимум можливостей вашого телевізора.

Датчик освітлення від AI
Інтелектуальна яскравість для комфортного та енергоефективного перегляду
Незалежно від часу доби, телевізор автоматично виявляє та регулює яскравість екрана відповідно до освітлення в приміщенні для зменшення споживання електроенергії. Ідеальний баланс між енергозбереженням та високоякісним переглядом.

Спортивний режим AI
Розваги на рівні стадіону
Спортивний режим AI виключає розмиття під час динамічних рухів у спортивних передачах. Цей спеціальний режим створює реальну атмосферу стадіону, що забезпечує кристалічну чіткість кожної деталі гри. Крім того, це покращує звукові ефекти, включаючи шум натовпу та голос коментаторів.

Ігрова панель
Централізоване управління ігровими процесами
Насолоджуйтесь зручним ігровим інтерфейсом та контролем реального часу. Ви можете легко налаштувати параметри гри та відстежувати дані геймплея без будь -яких перешкод. Грайте в точність, грайте за перемогу.

Привіт підтверджений
Єдина гармонія звуку
Оточіть себе об'ємним звуком одночасно з телевізора та звукової панелі. Завдяки технології Hi-Concerto, обидва пристрої працюють на згоді, створюючи домашній кінотеатр без необхідності додаткових кабелів чи пристроїв.

Звуковий супутник для телевізора Hisense
Разом, краще
Звукова панель Hisense створена для ідеальної взаємодії з телевізором Hisense. Такі функції, як Hi-Concerto, телевізійний режим, налаштування приміщення та Ezplay, забезпечують бездоганний та послідовний аудіовізуальний досвід. * Hi-Concerto, функції налаштування приміщення та режим телевізора працюють з окремими моделями звукову панель та звуковими панелями.

Кілька розмірів
Виберіть розмір, який ідеально вписується у ваш простір
Hisense пропонує широкий вибір діагоналей, які легко вписуються в будь -який інтер’єр, незалежно від ваших потреб.

VIDAA для смарт -телевізора
Це просто. Швидкий. Надійний. Глобальні та місцеві розваги.
Плунгер у світ найкращого світу та місцевих розваг. Отримайте миттєвий доступ до безмежного вмісту відразу після включення. Завдяки розробленим можливостям AI, операційна система VIDAA вивчає ваші уподобання, забезпечуючи унікальний перегляд для вас. Ні очікування, ні труднощів - лише реального задоволення.

З'єднання
Залишайтеся на зв’язку
Останні консолі, швидша передача даних та менша затримка. Підключіть усі зовнішні пристрої за допомогою найсучасніших бездротових та дротяних комунікацій. Wifi6e, hdmi 2.1, airplay, bluetooth, поділитися з телевізором, wisa готова.

| Виробник | Hisense |
| Екран | 85" ULED, 3840x2160 (16:9) |
| Матриця | Mini LED підсвічування, антиблікове покриття |
| Зображення | контрастність 5000:1, HDR10, HDR10+, Dolby Vision, Hybrid Log Gamma |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Кут огляду | по горизонталі 178°, по вертикалі 178° |
| Оснащення | |
| Операційна система | Vidaa |
| Цифрові тюнери | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Звук | 50 Вт стерео, сабвуфер (20 Вт), Dolby Atmos, DTS, DTS Virtual X |
| Аналогові інтерфейси | композитний |
| Цифрові інтерфейси | 4x HDMI 2.1, USB 2.0, USB 3.0, Ethernet, CI+ 2.0, S/PDIF |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi Direct, Bluetooth, підтримка DLNA |
| Функції | Smart TV, 4K Upscaling, Time Shift, телетекст |
| Функції Smart TV | керування за допомогою смартфона |
| Додатково | підтримка AirPlay 2, захист від дітей |
| Інше | |
| Споживана потужність | в режимі очікування 0.5 Вт |
| Кріплення | VESA 600x400 мм, ніжки |
| Розміри (ШхВхГ) | 1892x1155x455 мм |
| Колір | чорний |
| Вага | 40.2 кг |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.