0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: Hisense
- Код товару: 8975
- Наявність: Немає в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
Колір квантової точки
Грайте як профі, перемагайте як чемпіон.
Ігровий режим, що дозволяє підібрати необхідне обладнання для найвибагливіших ігор. З швидкою частотою оновлення та першокласними кольорами. Чи відпочиваєте ви під час улюбленого невеликого тайм-ауту чи просто набираєте новий рекорд, Game Mode Pro вас не розчарує.

144 ЦК ВРР
Зберігайте свою конкурентну перевагу
Займіть лідируючу позицію серед конкурентів завдяки частоті оновлення 144 Гц (VRR) для плавної та динамічної гри.

ГРАЮ В ГРИ З DOLBY
Абсолютно новий світ ігор
Покращене візуальне сприйняття ваших улюблених ігор завдяки чіткішому освітленню, глибшому чорному кольору та надзвичайно яскравим кольорам.

КОЛІР КВАНТОВОЇ ТОЧКИ
Понад мільярд відтінків яскравих кольорів
Відкриваємо вам можливість побачити мільярд нових відтінків, із дивовижними рівнями яскравості.

МАСШТАБУВАННЯ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ 4K
Насолоджуйтесь всіма деталями у роздільній здатності 4K
Дивіться улюблені фільми, телешоу, ігри та інший контент у високій роздільній здатності 4K.

ПОВНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ HDR
Переглядайте весь контент, який вам подобається, у найдрібніших деталях
Вам ніколи не доведеться турбуватися про недостатню якість відео чи сумісності.

СПОРТИВНИЙ РЕЖИМ ШУДОЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ
Відчуйте себе стадіоном - просто у себе вдома
Ви побачите кожну деталь газону, рішучий вигляд гравців та хвилювання всіх глядачів.

УЛЬТРА-РУХ 120 ГЦ
Максимальне задоволення від чистого та плавного руху
Навіть найдинамічніші об'єкти виглядають чіткими, гладкими та кристально чистими. Насолоджуйтесь ідеально плавним та безперервним переглядом.

DOLBY VISION IQ
Почніть діяти з Dolby Vision IQ
Результатом застосування технології Dolby Vision IQ є відеоролики з більш високою роздільною здатністю, ще більш яскраві кольори та ширша різноманітність світлових ефектів.

Занурення в DOLBY ATMOS
Пориньте в історію з Dolby Atmos
Насолоджуйтесь розвагами світового класу із захоплюючим звуком Dolby Atmos.

ВБУДЕНИЙ САБВУФЕР
Відчуйте кожен тон
Підкреслює низькі частоти, які ілюструють ваші фільми та музику без будь-яких кабелів.

ВІЗА ГОТОВА
Насолоджуйтесь бездротовою потоковою передачею звуку без втрати якості
Завдяки аудіосистемі, що має сертифікат WISA, звук із надвисокою роздільною здатністю відтворюється в максимальній якості без використання кабелів.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА VIDAA
VIDAA - простота у використанні, швидкість та безпека
Легкий доступ до більш ніж 150 телевізійних станцій, кабельних, супутникових каналів, DTV або потокового контенту в одному місці. Швидке та легке перемикання між усіма вашими улюбленими програмами.

| Виробник | Hisense |
| Екран | 65" QLED, 3840x2160 (16:9), 80 ppi |
| Матриця | VA, Direct LED підсвічування, покриття антивідблиску |
| Зображення | HDR10, HDR10+, Dolby Vision, Hybrid Log Gamma |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Глибина кольору | 10 біт (8 біт + FRC) |
| Колірне охоплення | DCI P3 90% |
| Кут огляду | по горизонталі 178 °, по вертикалі 178 ° |
| Оснащення | |
| Операційна система | Vidaa U 6.0 |
| Процесор | MediaTek MT9618, 4 ядра |
| Стандарт мовлення | PAL, SECAM, NTSC |
| Цифрові тюнери | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Звук | 16 Вт стерео, Dolby Audio, Dolby Atmos, DTS Virtual X |
| Аналогові інтерфейси | композитний, mini-jack 3.5 mm |
| Цифрові інтерфейси | 2x USB 2.0, Ethernet, слот CI, S/PDIF |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi Direct, Bluetooth |
| Функції | Smart TV, 4K Upscaling, HDCP, HDMI-CEC, Time Shift |
| Функції Smart TV | керування за допомогою смартфона, керування голосом, Amazon Alexa, Google Assistant |
| Інше | |
| Модельний рік | 2023 рік |
| Потужність | 130 Вт, в режимі очікування 0.5 Вт |
| Кріплення | VESA 300x200 мм, ніжки |
| Розміри (ШxВxГ) | 1449x835x82 мм |
| Колір | чорний |
| Вага | 18.9 кг / з підставкою / |
| Офіційний сайт | cz.hisense.com |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
