0
0

Саундбар Sony Dolby Atmos HT-A7000

Розпродано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Sony
  • Код товару: 5928
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.
  • Огляд товару
  • Інформація
  • Відгуків (0)
  • Питання (0)

Звукова панель Dolby Atmos®/DTS: X® 7.1.2ch | HT-A7000

Сім'я на дивані дивиться телевізор за допомогою звукової панелі HT-A7000 на мармуровій шафі

Чудовий об'ємний звук від нашої флагманської звукової панелі

HT-A7000 оснащений каналами 7.1.2, двома динаміками підвищеної потужності для верхнього звучання, двома високочастотними динаміками beam та п'ятьма фронтальними динаміками для ширшого об'ємного звучання, а також вбудованим подвійним сабвуфером для глибоких басів. Завдяки движку вертикального об'ємного звучання та фронтальному об'ємному звучанню S-Force PRO HT -A7000 створює віртуальний об'ємний звук, що виходить звідусіль, щоб ви могли насолодитися перевагами Dolby Atmos® і DTS: X®.

На малюнку показано, як система вертикального об'ємного звучання забезпечує звук над слухачем для відтворення 3D-звуку без вбудованих у стелю динаміків

Насолоджуйтесь звуком зверху

Завдяки технології віртуального об'ємного звучання Sony звукова панель може розміщувати звук у вертикальному просторі, так що ви можете відтворювати 3D-звук без потреби у стельових динаміках. Двигун вертикального об'ємного звучання, як Dolby Atmos і DTS: X, забезпечує більш реалістичне багатовимірне звучання і в інших форматах.

На малюнку показано, як S-Force PRO Front Surround забезпечує віртуальне об'ємне звучання, використовуючи лише фронтальні динаміки

Спрощений режим об'ємного звучання

Використовуючи лише фронтальні динаміки, унікальна технологія цифрової обробки звукового поля Sony практично відтворює об'ємне звукове поле, при цьому звук надходить до вас з обох боків. Ви можете насолоджуватися насиченим кінематографічним об'ємним звуком, не захаращуючи свій житловий простір.

Наскрізне зображення HT-A7000, що показує конфігурацію динаміків та розташування компонентів

Удосконалена акустична технологія

Сядьте зручніше і насолоджуйтеся акустикою, що наповнює приміщення завдяки двом потужним динамікам для верхнього звучання, двом високочастотним динамікам beam і п'яти фронтальним динамікам для ширшого об'ємного звучання, а також сабвуферу для глибоких басів.

Зображення увімкненого динаміка в HT-A7000 крупним планом

Потужні динаміки

Відтворюйте звук зі стелі для створення захоплюючого верхнього звуку. У поєднанні із системою вертикального об'ємного звучання забезпечує ще атмосферніше верхнє звучання.

Зображення твітера beam в HT-A7000 крупним планом

Високочастотні динаміки Beam

Відбивайте звук від бічних стінок і розширюйте об'ємне звучання, створюючи ефект занурення, що виходить за межі розмірів вашого телевізора. У поєднанні з S-Force PRO Front Surround об'ємне звучання стає ще ширшим.

Зображення вбудованого сабвуфера в HT-A7000 крупним планом

Вбудований подвійний сабвуфер

Забезпечує високий звуковий тиск для отримання чистих глибоких басів. Це було досягнуто за рахунок збільшення площі діафрагми та розміру сабвуфера (X-Balanced Speaker Unit).

Зображення фронтальних колонок в HT-A7000 крупним планом

Фронтальні динаміки

Динамік X-Balanced забезпечує високоякісне звучання з меншими спотвореннями та високою чіткістю вокалу.

Порівняння унікальної прямокутної форми X-Balanced динаміка зі звичайним динаміком

X-збалансований динамік

Потужні динаміки, вбудований сабвуфер та фронтальний динамік оснащені динамічним блоком X-Balanced. Унікальна прямокутна форма цих динаміків збільшує площу діафрагми для отримання більш насичених басів. Вона також зменшує відхилення водія при збереженні звукового тиску, що призводить до менших спотворень та більшої чіткості голосу.

логотип 360 Reality Audio

Пориньте в музику найвищої якості

Насолоджуйтесь музикою так, як насправді задумали виконавці завдяки звуку високої роздільної здатності, що забезпечує кристальну чіткість. Або відкрийте для себе новий спосіб прослуховування за допомогою 360 Reality Audio для справжнього захоплюючого концерту або студійної сесії. З HT-A7000 ваша музика оживає, як ніколи раніше.

Логотип DSEE Extreme

Відновлення всіх стиснутих файлів у режимі реального часу

Використовуючи Edge-AI (штучний інтелект), DSEE Extreme™ (двигун покращення цифрового звуку) збільшує масштаб стислих цифрових музичних файлів у режимі реального часу. Динамічне розпізнавання інструментів, музичних жанрів та окремих елементів кожної пісні, таких як вокал або інтерлюдії, відновлює звук високого діапазону, втрачений під час стиснення, для більш насиченого та повного прослуховування.

8K HDR, 4K 120 та логотипи Dolby Vision

Фільми та ігри здаються такими реальними

Дивіться яскраві сцени, повні реальних кольорів та глибини. При відтворенні через звукову панель HT-A7000 зберігається вся вихідна якість зображення, так що ви будете повністю занурені у перегляд фільмів. Ігри також набагато більш захоплюючі та реалістичні, оскільки HT-A7000 підтримує новітні формати.

Вітальня з настінним телевізором над звуковою панеллю на шафі, сабвуфером на підлозі та задніми динаміками на підставках.

Додатковий сабвуфер та тилові динаміки дозволяють працювати глибше

Для більш глибоких басів додайте додатковий бездротовий сабвуфер. Наявність двох типів сабвуферів дозволяє вбудованому сабвуферу в HT-A7000 відтворювати баси та вокал, а додатковий сабвуфер бездротової фокусується на звуку низького діапазону. Для ще більшого кінематографічного відчуття від звуку прямо у вас за спиною додайте наші додаткові тилові бездротові динаміки SA-RS3S .

Зображення сабвуфера SA-SW5 спереду

Додатковий сабвуфер SA-SW5

300 Вт глибоких насичених басів від 180-мм динаміка з пасивним випромінювачем.

Зображення сабвуфера SA-SW3 спереду

Додатковий сабвуфер SA-SW3

200 Вт звуку від компактного сабвуфера з фазоінвертором та 160-мм драйвером.

Зображення передньої частини задніх динаміків SA-RS3S

Додаткові задні динаміки SA-RS3S

Всього 100 Вт більшого об'ємного звуку з можливістю настінного монтажу.

Схема, що показує, як HT-A7000 інтелектуально визначає положення кожного динаміка і оптимізує звучання у вашій кімнаті

Оптимізація звукового поля

Немає потреби точно розміщувати колонки. HT-A7000 із вбудованими мікрофонами робить все це за вас, розумно вимірюючи положення кожної колонки по вертикалі та горизонталі та оптимізуючи звучання у вашій кімнаті. HT-A7000 дозволяє оптимізувати звукове поле як із додатковими динаміками, так і без них. Активуйте з початкових установок або головного меню.

Найкраще підходить для телевізорів Sony

У парі з телевізором BRAVIA HT-A7000 забезпечує захоплюючий аудіовізуальний досвід з нашою найкращою якістю зображення та звуку. Це ідеальна панель для BRAVIA.

Діаграма, яка показує звук із центрального динаміка телевізора та звукової панелі із синхронізацією BRAVIA Acoustic Center

Ще більше занурення завдяки Acoustic Center Sync

При підключенні до телевізора BRAVIA з функцією Acoustic Center Sync за допомогою кабелю, що додається, звукова панель і телевізор стають центральним динаміком у вашому домашньому кінотеатрі. Це дозволяє звуку точно відповідати тому, що з'являється на екрані, створюючи по-справжньому захоплююче враження.

Сім'я на дивані дивиться телевізор за допомогою звукової панелі HT-A7000 на мармуровій шафі

Звук ідеально відповідає дії

Завдяки Acoustic Center Sync ви чутимете діалоги саме з того місця, де знаходиться персонаж у сцені. Дія та звук точно вирівняні, тому ваш перегляд стає набагато більш захоплюючим.

Скриншот, що показує фільм з налаштуваннями звукової панелі в меню швидких налаштувань BRAVIA

Просте керування телевізорами BRAVIA

Завдяки вбудованому інтерфейсу користувача системи домашнього кінотеатру автоматично відображаються в меню швидких налаштувань BRAVIA TV, що спрощує керування режимами звучання, звуковим полем і гучністю.

Звукова панель HT-A7000 встановлена ​​на мармуровому корпусі під BRAVIA із багатопозиційною підставкою

Розташування звукової панелі

Якщо у вас BRAVIA з багатопозиційною підставкою, ви можете змінити положення підставки для телевізора та непомітно встановити HT-A7000 під телевізором для надання йому акуратного вигляду.

Монтаж зображень, що демонструють всеспрямовані блокові продукти, включаючи вид звукової панелі під кутом, вид звукової панелі спереду та звукову панель з додатковими динаміками

Дизайн всеспрямованого блоку

HT-A7000 та додаткові колонки були розроблені відповідно до загальної концепції всеспрямованого блоку. Дизайн HT-A7000 ідеально підходить для додаткових колонок. Її витончені закруглені краї є єдиним цілісним блоком, що забезпечує широке поширення звуку. Поєднання багатих текстур матеріалів підкреслює близькість до будь-якої обстановки вітальні.

Сім'я насолоджується музикою у вітальні з телевізором та звуковою панеллю HT-A7000 на мармуровій шафі.

Насолоджуйтесь музикою всією родиною

Легко отримайте доступ до популярних музичних сервісів, таких як Spotify, і транслюйте усі свої улюблені альбоми та плейлисти за допомогою Chromecast або Apple AirPlay 2. Покличте свою сім'ю та влаштуйте вечірку.

Логотип Bluetooth®

Підключення через Bluetooth®

Транслюйте музику бездротовою мережею зі свого смартфона, планшета або ноутбука за допомогою технології Bluetooth®.

Логотип Wi-Fi

Потокова передача Wi-Fi

Підключіться до Інтернету за допомогою вбудованого Wi-Fi і транслюйте музику з пристроїв у домашній мережі.

Логотип Spotify Connect™

Spotify Connect™

Відтворюйте Spotify безпосередньо через динамік, використовуючи програму Spotify Connect ™ на вашому пристрої як пульт дистанційного керування.

Вбудований логотип Chromecast

Вбудований Chromecast

Транслюйте музику, онлайн-радіо та подкасти зі свого смартфона, планшета чи ноутбука на свій аудіопристрій. Просто натисніть кнопку відтворення.

Логотип Apple AirPlay

Apple AirPlay 2

Передавайте музику та багато іншого з улюблених пристроїв Apple на свою звукову панель. Все це одним дотиком.

Сім'я на дивані у вітальні дивиться телевізор зі звуковою панеллю HT-A7000 на мармуровій шафі та імерсивним AE на

Все, що ви любите, по-справжньому захоплююче

Продуманий алгоритм додає верхній звук до звичайних звукових доріжок об'ємного звучання і навіть стереозвуку, перетворюючи все, що ви слухаєте, захоплюючий звук. Для активації просто натисніть кнопку Immersive AE на пульті дистанційного керування.

Логотипи, що позначають "працює з Google Assistant" та "працює з alexa"

Голосове керування

Звукова панель сумісна з Google Assistant пристрою із вбудованою підтримкою Chromecast та пристрою з підтримкою Amazon Alexa. Просто додайте звукову панель HT-A7000 до групи динаміків за допомогою програми Google Home, щоб почати відтворення музики, змінити гучність або багато інших функцій, використовуючи тільки свій голос.

Зображення, що показує з'єднання на задній панелі HT-A7000

Налаштовується за лічені секунди

HT-A7000 практично готовий до використання прямо із коробки. Просто підключіть його до телевізора за допомогою роз'єму HDMI eARC і увімкніть живлення. Завдяки USB, оптичному та аналоговому аудіовходу, а також входу та виходу HDMI (eARC) та виходу S-CENTER для сумісних моделей BRAVIA у вас є всі необхідні підключення, щоб насолоджуватися захоплюючим об'ємним звучанням.

Консоль PlayStation®5 та контролер поруч із телевізором BRAVIA XR™, що демонструє сцену з фільму Horizon Forbidden West

Насолоджуйтесь захоплюючими іграми та переглядом фільмів

При підключенні телевізорів BRAVIA XR™ та PlayStation®5 насолоджуйтесь захоплюючими іграми та переглядом фільмів із оптимізованими налаштуваннями зображення завдяки автоматичному відображенню тонів HDR та режиму автоматичного жанрового зображення за допомогою цього продукту 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Sony HT-A7000

Колір чорний

Формат звуку 7.1.2
Тип установки полочний/настінний
Підтримка UltraHD (4K)    

Технічні характеристики
Номінальна потужність 500 Вт

Сабвуфер
Вбудований сабвуфер    

Інтерфейси
Інтерфейси AirPlay 2
Chromecast
Wi-Fi
Bluetooth/5.0/
бездротове підключення до ТБ
Аудіодекодери DTS
DTS 96/24
DTS HD
HDMI-вихід 1 шт

Динаміки
Кількість динаміків 10 шт

Загальне
Управління пульт дистанційного керування
зі смартфона
Google Assistant / Amazon Alexa
Потужність що споживається 65 Вт
Габарити (ШхВхГ) 1300x80x142 мм
Вага проектора 8.7 кг
Офіційний сайт     sony.com

Саундбар Sony Dolby Atmos HT-A7000

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.