0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Розпродано
Рекомендуємо
- Виробник: Polk audio
- Код товару: 4872
- Наявність: Немає в наявності
0 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Гарантія:
12 міс. від магазину
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
ВИСОКОВИРОБНИЧА СИСТЕМА ЗВУКОВОЇ ПАНЕЛІ DOLBY 5.1

| загальні характеристики | |
| Виробник | Polk Audio |
| Вид | саундбар, домашній, для домашнього кінотеатру |
| Тип | 5.1, активний |
| Встановлення | полична, настінна |
| Потужність | сумарна 400 Вт, звукова панель 180 Вт, тилові 60 Вт, сабвуфер 160 Вт |
| Звукова панель | |
| Технічні характеристики | частота 35-20000 Гц |
| Динаміки | 7 шт., СЧ - 25 мм, НЧ/СЧ - 4x 25x76 мм, ВЧ - 19 + 19 мм |
| Розміри (ШхВхГ) | 1092x53x66 мм |
| Тилові колонки | |
| Динаміки | по 1 у кожній колонці, 76 мм |
| Сабвуфер | |
| Тип | зовнішній, бездротовий |
| Динаміки | 203 мм |
| Розміри (ШхВхГ) | 371x369x307 мм |
| Підключення, інтерфейси | |
| Аудіовходи | лінійний mini-Jack 3.5 мм (AUX), оптичний |
| Відеовходи | 3x HDMI |
| Відеовиходи | HDMI ARC (зворотний аудіоканал) |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, Ethernet (LAN), Google Chromecast |
| Функції та можливості | |
| Управління | регулятор гучності зверху, бездротовий пульт ДК |
| Функції | віртуальне об'ємне звучання, підтримка UltraHD (4K), голосовий помічник (Google Assistant) |
| Аудіодекодери | DTS, Dolby Digital |
| Інше | |
| Колір | чорний |
| Вага | 2.74 кг сабвуфер 6.12 кг |
| Товар на сайті виробника | |
Характеристики
Загальне
Гарантія
12 міс. від магазину
Відгуків (0)
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.