0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: Bowers&Wilkins
- Код товару: 4754
- Наявність: Немає в наявності
- Огляд товару
- Інформація
- Відгуків (0)
Formation Bar
Потужність та дозвіл для занурення в саундтреки улюблених фільмів та пожвавлення вашої музики, а також ненав'язливий дизайн, який підходить для будь-якого будинку. Formation Bar перенесе вас у центр дії на екрані.

Не важливо де ви сидите – ви в центрі сцени.
Почуйте всі деталі
Дев'ять високоякісних динаміків, включаючи 3-драйверний центральний канал, видають найтонші деталі у всій повноті.

Будьте оточені
Formation Bar легко поєднується з Bass та Flex для створення високоякісної бездротової системи навколишнього звуку.

Найкраща сумісність
Відтворення 24-біт/96кГц аудіо за допомогою програми Bowers & Wilkins Music, Wi-Fi, Apple

Ви - у першому ряду
240 Вт потужності Formation Bar - більш ніж достатньо для відтворення найдинамічніших Голлівудських сцен.
Бездротова революція
Formation – наша ексклюзивна бездротова технологія, що гарантує бездоганну якість звуку високої роздільної здатності, незалежно від розмірів системи. Використовуючи надійну незалежну мережу, наші бездротові стовпчики постійно забезпечують ідеальну синхронізацію між кімнатами та видатне звучання.
| загальні характеристики | |
| Виробник | Bowers & Wilkins |
| Вид | саундбар, домашня, 2019 року |
| Тип | активна |
| Встановлення | полична, настінна |
| Потужність | 240 Вт |
| Частотний діапазон | від 40 до 28000 Гц |
| Звукова панель | |
| Тип | 3-смугова, закрита |
| Технічні характеристики | частота 40-28000 Гц |
| Динаміки | 9 шт., НЧ/СЧ - 6x 65 мм, ВЧ - 3x 25 мм |
| Матеріал корпуса | пластик, метал |
| Розміри (ШхВхГ) | 1240x109x107 мм |
| Підключення, інтерфейси | |
| Аудіовходи | оптичний |
| Інтерфейси | Bluetooth 4.1, Wi-Fi, Ethernet (LAN), AirPlay 2 |
| Функції та можливості | |
| Управління | сенсорне, регулятор гучності ззаду |
| Функції | сумісність із Apple |
| Підтримка аудіокодеків Bluetooth | SBC, AAC, aptX HD |
| Інше | |
| живлення | від мережі |
| Колір | золотистий, чорний |
| Вага | звукова панель 5.5 кг |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
