0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: Saeco
- Код товару: 3834
- Наявність: Немає в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
Saeco Xelsis Deluxe SM8780/00

Знайомтеся: Saeco Xelsis Deluxe



22 напою, ідеально підібраних
під ваші потреби
Від міцного рістретто до ідеального капучіно
Знайдіть свій улюблений смак кави і варіацію з широкого спектру варіантів. Вас чекають цілих 22 смачних пропозиції . Вдосконалений 5-дюймовий кольоровий дисплей з високою роздільною здатністю Saeco оснащений інтуїтивно зрозумілим сенсорним інтерфейсом , який дозволяє відкривати сорти кави, вибирати улюблений напій і налаштувати його під будь-яким кутом.
BeanMaestro
Ця функція дозволить вам максимально використовувати кавові зерна. Автоматичне налаштування параметрів заварювання дозволяє отримати кращий смак і аромат з обраних зерен. Досить вибрати вид і ступінь копчення. Подбайте про інше.
КофеЭквалайзер Touch +
з 5-дюймовим дисплеєм
CoffeeEqualizer Touch + — це опція з можливістю налаштування під власні смакові переваги.
Персоналізуйте свій кави, обравши:
- Фортеця кави,
- Розмір напою,
- Кількість молока,
- Послідовність дозування молока і кави,
- Температуру заварювання,
- Аромат,
- Густоту молочної піни.
Молочна система

LatteDuo, тобто дві кави одночасно
З функцією LatteDuo ви можете приготувати дві чашки будь кави одночасно . Насолоджуйтеся неповторним смаком в компанії. Разом вирішите, чи хочете ви смачний латте макіато або вершковий капучіно .
Ідеальна молочна піна з LattePerfetto
Скористайтеся функцією, що дозволяє додати до напою молочний відтінок у вигляді піни , яка кожен раз буде ідеально густий і смачною . Молочна система спінюють молоко двічі , щоб отримати ідеальну бархатисту піну і температуру кави.

Автоматична система очищення HygieSteam.
Інноваційна автоматична функція очищення HygieSteam видаляє 99,99%* мікроорганізмів за один раз . Ця функція очищає весь молочний контур пором за запитом.
* 99,9999% мікроорганізмів на основі лабораторних тестів.

Підключення до Wi-Fi і персональні рекомендації
Пристрій Xelsis Deluxe має вбудований модуль Wi-Fi, що дозволяє користуватися персональними рекомендаціями і регулярними оновленнями програмного забезпечення пристрою . Це підвищує комфорт використання і інтуїтивність вибору налаштувань.



КофеМаэстро
З CoffeeMaestro ви можете легко приготувати свій ідеальний кави . Виберіть бажаний смаковий профіль із 3 налаштувань — Делікато, Інтенс, Форте . Машина сама відрегулює параметри заварювання, включаючи фортецю, кількість кави і час попереднього заварювання , гарантуючи вам ідеальний смак напою.
Керамічна
млин
Подрібнювачі, виготовлені з 100% кераміки , працюють надзвичайно надійно і точно. Ви можете легко налаштувати їх параметри під свої потреби , вибравши один з 12 рівнів помелу . Виберіть оптимальні налаштування кавомолки для найкращої якості кави. Вбудовані навчальні відеоролики допоможуть вам крок за кроком переконатися, що вони введені точно так, як повинні бути .


AquaClean - запатентований фільтр для води
AquaClean — запатентований фільтр для води, призначений для поліпшення якості і смаку кави. Він очищає воду в кавомашині і запобігає утворенню накипу в пристрої.
Rispetto per il caffè

Коли Серджіо Заппелла і Артур Шмед розробляли свою першу кавову машину, вони хотіли, щоб кожен міг варити каву вдома так само ідеально, як в італійському кафе. З поєднання італійського дизайну, пристрасті і сучасних технологій вони створили кавоварку для любителів глибокого і кавового смаку, яких влаштовує тільки досконалість.
Саєко. Риспетто в кафе.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saeco |
| Країна виробник | Італія |
| Споживана потужність | 1850 Вт |
| Обсяг | 1.7 л |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Тип кави | Зерна, Мелений |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип управління | Електронне |
| Призначення | Побутове |
| Тип професійною кавомашиною | Автоматична |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Нове |
| Додаткові функції | |
| Контроль міцності кави | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
| Капуччинатор | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Швидкий пар | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Автоматичне очищення від накипу | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Регулювання жорсткості води | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Об'єм контейнера для зерен | 450 г |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Контейнер для відходів | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 396 мм |
| Ширина | 287 мм |
| Глибина | 487 мм |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.