0
0

Робот-пилосос iRobot Roomba J7+

Відгуки:
(0)
  • Виробник: iRobot
  • Код товару: 4117
  • Наявність: Є в наявності
29 138 грн.
  • Огляд товару
  • Інформація
  • Відгуків (0)
  • Питання (0)

 

 

i3+_EVO_i5+_OtherRobot_Photo_PetHair_Tangle_1000x1000_ru-RU-восстановлено.jpg

2 турбо-щітки обертаються назустріч один одному — тільки в продукції компанії iRobot
30 років досвіду та інновацій в розробці роботів
30 мільйонів проданих роботів по всьому світу
лідер продажів в США, Японії і Європі
розробка компанії iRobot, штаб-квартира р. Бедфорд (США)

Ви, звичайно, любите своїх близьких, але не завжди любите той безлад, який вони влаштовують. Робот-пилосос Roomba® j7+ використовує систему навігації PrecisionVision, щоб розпізнавати об'єкти і обходити перешкоди, такі як кабелі і продукти життєдіяльності домашніх тварин.

Він складає карту вашого будинку, щоб ефективно пересуватися рядами і наводити чистоту від стіни до стіни. Завдяки вдосконаленій системі навігації j7 може прибирати бруд де і коли ви хочете.

Для того, щоб ретельно виконати прибирання з початку до кінця, ефективна 3-ступінчаста система збирання робота j7+ кидає виклик бруду, використовуючи в 10 разів більш високу силу всмоктування, щітку для прибирання вздовж стін і гумові валики-скребки, що гнуться, пристосовуючись до різних типів підлогових покриттів.

Робот-пилосос Roomba® j7+ вивчає, як ви зазвичай робите прибирання, і автоматично пропонує персональні рекомендації з програмування графіка прибирання з урахуванням таких аспектів, як періоди, коли потрібно робити прибирання частіше, наприклад під час линьки домашніх тварин або в період алергії.

Щоб все було бездоганно чистим, технологія Imprint™ Link дає команду миючого роботу Braava jet™ m6 автоматично вимити підлогу після того, як робот-пилосос Roomba® j7+ закінчить пилососити.

Перейдіть на Roomba j7+, щоб місяцями не торкатися пилу і бруду, адже він самостійно спустошує свій пилозбірник в пристрій автоматичного вилучення сміття Clean Base®, мішок якої не потрібно замінювати цілих 60 днів.

 

     01.jpg

Справляється у будь-яких умовах
Робот-пилосос Roomba® j7+ обходить перешкоди, такі як дроти, виявляючи їх завдяки системі навігації PrecisionVision. Більш того, за рахунок технології iRobot Genius він вчиться, як чинити з такими перешкодами в майбутньому, надсилаючи вам фотографію.

 

 
02.jpg

Майбутнє прибирання вже настав
Добийтеся ідеальної чистоти в будинку завдяки 3-ступеневій системі прибирання, яка використовує гумові валики-скребки, щоб справлятися з шерстю домашніх тварин, щітку для прибирання вздовж стін для самих важкодоступних кутів, а до того ж має 10-кратно збільшену потужність всмоктування*, що дозволяє взяти верх над самою погано піддається брудом.

 

 
04.jpg

Вміє передбачати появу сміття
Робот-пилосос Roomba® j7+ розрізняє конкретні приміщення, знає, коли ви віддаєте перевагу робити прибирання, наприклад на кухні після сніданку, і пропонує індивідуальне персоналізоване розклад, щоб ефективна прибирання гармонійно вписувалася у ваше життя.

 

 
05.jpg

Не афішує прибирання
Ваш будинок стане чистіше завдяки функції непомітною прибирання силами робота-пилососа Roomba® j7+ з технологією iRobot Genius. Він пристосовується навіть до самого непередбачуваного графіком життя, щоб робити прибирання, коли вас немає вдома.

 

 
03.jpg

Не згадуйте про прибирання місяцями
Не згадуйте про прибирання місяцями з системою автоматичного вилучення сміття Clean Base®, яка дозволяє роботові J7+ до 60 днів самостійно спустошувати свій пилозбірник в мішки AllergenLock.

 

Тип робот
Прибирання суха
Пилозбірник система циклон

Характеристики
Об'єм пилозбірника 0.4 л
, Фільтр тонкого очищення HEPA 12

Робот-пилосос
Обмеження прибирання лазерний датчик
Функції робота прибирання за розкладом
захист від падінь
сенсор перешкод
розпізнавання предметів
док-станція з мішком
управління з Інтернету
Побудова карти приміщення камерою
Голосової асистент Google Assistant, Amazon Alexa
Форма корпусу кругла
Площа прибирання 100 м2
Насадки в комплекті
Функції насадок бічна щітка
турбощітка

Джерело живлення
Джерело живлення акумулятор
Тип акумулятора Li-Ion
Зарядна станція

Загальний
Рівень шуму 58 дБ
LED підсвічування
Габарити (ВхШхГ) 8.7x34x34 см
Вага 3.4 кг
Дата 2022

Робот-пилосос iRobot Roomba J7+

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.