0
0

Пральна машина Samsung WW90T654DLH

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Samsung
  • Код товару: 4128
  • Наявність: Є в наявності
25 476 грн.
  • Огляд товару
  • Інформація
  • Відгуків (0)
  • Питання (0)

Samsung WW90T654DLH

 
 

 

Швидка та ефективна програма тривалістю всього 59 хвилин.

Енергозберігаюче та ефективне прання з EcoBubble ™

 

Внутрішня частина барабана заповнена еко пухирцевою піною.

Технологія EcoBubble™ ефективно видаляє стійкі плями навіть за низьких температур . Миючий засіб у поєднанні з водою та повітрям утворює активну піну, швидко проникає у тканини та видаляє з них забруднення. У той же час він захищає їх колір та текстуру. Прання за низької температури також економить електроенергію.

 Протестовано відповідно до IEC 60456-2010 під час завантаження 4 кг: програма Super Eco Wash (WF80FestiveU4W) vs. Бавовна 40°C без EcoBubble™ (WF0702WKU). Результати можуть бути різними. 

 На основі звіту про випробування Springboard Engineering Performance Lab зі смужками EMPA, в якому перевірена різниця між звичайним розчином миючого засобу та технологією активної піни без механічного впливу.

Сила EcoBubble™

значок низької температури

Прання за низької температури

Ефективне прання при низькій температурі завдяки активній піні, що глибоко проникає в тканину.

піктограма захисту тканини

Додатковий захист тканини

Активна піна діє м'яко, захищаючи навіть найвибагливіші тканини.

Еко-режим значок

Підвищена енергоефективність

Низька температура прання знижує споживання електроенергії.

Інтелектуальна панель керування AI

 

Інтелектуальна панель управління у трьох видах

Інтелектуальна панель управління AI робить прання простіше, зручніше та ефективніше  . Він дозволяє персоналізувати налаштування пральної машини, запам'ятавши свої переваги. Крім того, він запропонує оптимальну програму сушіння в залежності від вибраної програми прання.  За допомогою програми SmartThings ви можете керувати пральною машиною віддалено  , а також отримайте поради щодо усунення несправностей.

 Програма SmartThings доступна для пристроїв Android та iOS. Потрібно підключити пральну машину до WiFi та облікового запису Samsung. 

Пральна машина регулює цикли прання

Персоналізація налаштувань та параметрів

На основі програм та налаштувань, які ви вибираєте найчастіше, панель керування AI  запропонує програму прання та інші налаштування  .

Індикація циклу сушіння на основі вибраного циклу прання

Рекомендації щодо циклу сушіння на основі обраної програми прання

Auto Cycle Link  автоматично встановлює сушильну машину на відповідну програму в  залежності від програми прання *.

 

 Функція Auto Cycle Link доступна лише в тому випадку, якщо пральна машина та сушарка мають AI Control та підключені до Wi-Fi.

Простота використання з програмою SmartThings

Функціональні можливості програми SmartThings

У програмі SmartThings ви можете розпочати прання з будь-якого місця, встановити графік прання та  легко вибрати найкращий цикл для даного завантаження  .

Вищий енергетичний клас А

 

phpTqGP5a phptMKgr5 Найвищий клас енергоспоживання 1400 WW90T654DLH 2 (N6)

З пральною машиною з найвищим класом енергоефективності A ви будете  використовувати менше електроенергії та платити менше за рахунками  . Енергоефективність також змусить вас подбати про довкілля.

Додаткові двері AddWash™

 

Addwash a extra door, ви можете додати забуту білизну під час роботи пральної машини

Вмившись, ви знайшли іншу шкарпетку чи сорочку на вечір? Це не проблема. Дверцята AddWash™ дозволяє додавати забуту річ або миючий засіб на кожному етапі прання  *. Також можна додавати одяг лише для полоскання та віджиму. Додаткові дверцята також полегшують провітрювання внутрішньої частини пральної машини.

 Через додаткові дверцята AddWash ™ можна додавати лише одяг, миючий засіб або кондиціонер для білизни. Дверцята AddWash™ відкриваються за умови, що температура барабана не перевищує 50 °C.

Програми прання, адаптовані до ваших потреб

 

Пральна машина у ванній, інформація про 22 програми прання нижче

Пральна машина має  до 22 автоматичних програм, щоб ідеально підібрати параметри прання для кожного циклу  . Завдяки паровій програмі ви збережете свій одяг гігієнічно чистим та свіжим. А коли ви запустите швидку програму, у вас буде чистий та ароматний одяг через 59 хвилин.

Прання гігієнічною парою

Гігієнічно чиста білизна

Програма з функцією пари ефективно позбавляє бруду без попереднього прання. Пральна машина випускає пару з нижньої частини барабана, що проникає у тканину. Таким чином  ви позбавитеся як від стійких плям, так і до 99,9% бактерій та алергенів .

 

 За результатами тестування Intertek із використанням програми Hygienic Steam. Видаляє до 99,9% окремих видів бактерій, включаючи золотистий стафілокок та кишкову паличку. Результати можуть бути різними.

 На основі дослідження Британського фонду алергії (BAF) із використанням програми Hygienic Steam. Видаляє алергени від кліщів домашнього пилу.

 

Супер швидка програма 59 хвилин

Чистий одяг за 59 хвилин

Миття не повинно займати багато часу, щоб бути ефективним. З програмою «Супершвидка» ви отримаєте чистий одяг лише за 59 хвилин . Це можливо завдяки функції Speed ​​Spray, тобто інтенсивному струменю води та прискореному віджиму, що видаляє воду з одягу за більш короткий час.

 На основі випробувань із навантаженням 5 кг із використанням програми Super Fast.

Що ще пропонує пральна машина Samsung?

 

Усміхаючись жінка з дівчинкою, дитина грає вранці, пральна машина Samsung на задньому плані.

Пральна машина Samsung WW90T654DLH не тільки ефективна для прання та видалення навіть стійких плям, але також має безліч функцій, які полегшать ваші повсякденні обов'язки . Підтримувати чистоту зсередини стало ще простіше завдяки системі очищення барабана та ящика. Для цього не потрібно використовувати миючі засоби. Крім того, технологія Digital Inverter гарантує тиху роботу пральної машини завдяки використанню сильних магнітів. Споживання електроенергії також буде знижено в порівнянні з традиційними двигунами, що використовуються в інших пральних машинах.

 

 Зниження шуму становить 5 дБА та 3 дБА відповідно для циклу прання та віджиму. Дані засновані на етикетці ERP, F500 8 кг 1400 об/хв WF80F5E5P4W з двигуном з цифровим інвертором та Vistula 8 кг 1400 об/хв WF1804WPC з універсальним двигуном.

 Нагороджений сертифікатом «Навіть 23 роки експлуатації» Асоціації електричних, електронних та інформаційних технологій Німеччини (Verband Deutscher Elektrotechniker – VDE). Фактичний термін служби може змінюватись в залежності від використання.

Чистий барабан пральної машини

Очищення барабана +

Тепер підтримувати в чистоті барабан, мембрану та дверцята пральної машини стало ще простіше . Потужний струмінь води та інтенсивний віджимання видаляють забруднення і до 99,9% бактерій, відповідальних за утворення неприємних запахів усередині. Для цього не потрібні миючі засоби. А щоб полегшити завдання, пральна машина сама подає сигнал про необхідність чищення.

 За результатами тестування Intertek із використанням програми Drum Clean. Знищує до 99,9% бактерій усередині пральної машини.

 Попередження про чищення барабана з'являється кожні 40 циклів.

Кювета для миючих засобів завжди чиста.

Скринька StayClean

Спеціально розроблена система ополіскування ящика StayClean водою  видаляє залишки миючих засобів  . Він видаляє непривабливі відкладення із ящика та зберігає його гігієнічно чистим.

активна піна

Активна піна

Навіть сильно забруднений одяг можна повернути в ідеальну чистоту. Використовуйте функцію Active Foam, яка допоможе видалити найстійкіші плями від кави, вина та макіяжу . Перед початком циклу прання одяг просочиться активною піною, завдяки чому видалення забруднень більше не буде проблемою.

 На підставі випробувань (згідно з IEC60335-1 Cl.10.) Для завантаження 8 кг: прання Active Foam vs. Бавовна 40/60°C, синтетика 60°C, джинси 40°C без Active Foam.

Можливість завантаження до 9 кг білизни

Завантаження до 9 кг

Пральна машина має великий барабан місткістю 9 кг  . Ви можете прати більше речей і рідше або освіжити ковдри, пухові ковдри та фіранки.

Інформація про цифровий інверторний двигун у розрізі з 10-річною гарантією

Цифровий інвертор

Безщіткова конструкція двигуна з цифровим інвертором з 10-річною гарантією забезпечує  безшумну роботу та продовжує термін служби двигуна  .

Ромбоподібні отвори в барабані

Алмазний барабан

Барабан Diamond має спеціальні отвори у формі ромба, які  захищають тканини та запобігають витягуванню волокон  під час прання.

 

Основні
Виробник  Samsung
Тип управління  Електронне
Максимальне завантаження білизни для прання  9 кг
Клас прання  А
Клас енергоспоживання  А
Клас віджиму  А
Максимальна швидкість віджиму  1400 об/хв
Вибір температури прання  Так
Матеріал бака  Нержавіюча сталь
Колір корпусу  Білий
Тип завантаження  Фронтальна
Гарантійний термін  12 міс
Максимальне завантаження білизни для сушіння  9 кг
вбудована техніка Ні
Стан Нове
Додаткові функції та характеристики
Енергоспоживання  0,66 кВт-год/кг
Споживання води  50 л
Особливості Дисплей, Відстрочка старту, Вибір швидкості віджиму, Захист від протікання, Контроль піноутворення
Програми Економічна програма, Прання делікатних речей
габаритні розміри
Висота  850 мм
Ширина  600 мм
Глибина  550 мм

Пральна машина Samsung WW90T654DLH

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.