0
0

Пральна машина Samsung WW80T504DAE

Відгуки:
(0)
 • Виробник: Samsung
 • Код товару: 8216
 • Наявність: Є в наявності
21 970 грн.
Знайшли дешевше?
Основні характеристики
Всі характеристики
Гарантія: 12 міс.
 • Огляд товару
 • Характеристики
 • Інформація
 • Відгуків (0)
 • Питання (0)

WW80T504DAE, пральна машина EcoBubble, 8 кг, Білий

WW80T504DAE/S6

 • Енергозберігаюче та ефективне прання при низькій температурі / EcoBubble
 • Гігієнічно чиста та продезінфікована білизна / гігієнічна пара
 • Інтелектуальне налаштування налаштувань та рекомендації програм / панель управління AI
 • Цифровий інвертор двигуна-20 років гарантії
 • Гігієнічно очистіть внутрішню частину барабана без використання миючих засобів
 • Немає відкладень та залишків миючих засобів у ящику для миючого засобу / ящик StayClean

Енергозберігаюче, ефективне прання

EcoBubble

Ефективне видалення стійких плям навіть за низьких температур завдяки технології EcoBubble. Вода, повітря та миючий засіб поєднуються ще до початку циклу прання, утворюючи активну піну. Піна, проникаючи у тканини, розчиняє забруднення, захищаючи колір та структуру матеріалу.

 • Тести за стандартом IEC 60456-2010 для завантаження 4 кг: програма прання Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. бавовна 40 ° C без EcoBubble ™ (WF0702WKU). Результати можуть бути різними.  На основі звіту про випробування лабораторії продуктивності, проведеного Springboard Engineering з використанням смуг EMPA, в якому досліджуються відмінності між розчином миючого засобу і технологією активної піни без механічного впливу.

Інтелектуальне налаштування налаштувань

Панель управління ШІ

Легке, зручне та ефективне прання з інтелектуальною панеллю управління AI. Дозволяє персоналізувати налаштування пральної машини, запам'ятовує переваги використання та пропонує програми сушіння залежно від вибраної програми прання. Крім того, програма SmartThings дозволяє віддалено вмикати пральну машину, спрощує планування прання та пропонує вирішення проблем.

Пральні машини Samsung, оснащені панеллю AI Control, мають можливість персоналізувати налаштування пристрою, а також запам'ятовувати улюблені уподобання
 • Автоматичний вибір програми сушіння доступний лише в тому випадку, якщо пральна машина та сушарка мають панель керування AI та підключені до Wi-Fi.
  Програма SmartThings доступна для пристроїв Android та iOS. Потрібне підключення пральної машини з Wi-Fi та наявність облікового запису Samsung.

Гігієнічно чиста білизна

Гігієнічна пара

Будьте впевнені, що забруднюючі речовини будуть ретельно видалені під час циклу прання, а ваш одяг буде гігієнічно чистим завдяки використанню пари. Програма з функцією пари забезпечує високу ефективність у видаленні забруднень, без необхідності використання функції попереднього прання. Він позбавляється навіть від плям, що важко видаляються, і до 99,9% бактерій і алергенів. Виберіть цю програму, і пральна машина випустить пару з нижньої частини барабана, насичуючи її тканинами.

На основі досліджень Intertek з використанням програми гігієнічна пара. Видаляє до 99,9% вибраних видів бактерій, включаючи бактерії Staphylococcus aureus та Escherichia coli. Результати можуть бути різними.
На основі досліджень Британського фонду алергії (BAF) з використанням програми гігієнічна пара. Видаляє алергени від кліщів домашнього пилу.

Довговічність, ефективність
та безшумність робота

Двигун Digital Inverter

У ньому використовуються потужні магніти для забезпечення більш тихої, ефективної та безперебійної роботи пристрою. Таким чином, він також пропонує найдовший термін служби на ринку та 20-річну гарантію .

Зниження шуму становить 5 дБА та 3 дБА відповідно для циклу прання та віджиму. Дані на основі етикетки ERP, 8 кг 1400 об. / хв./хв. WF80F5E5P4W з двигуном Digital Inverter 8 кг 1400 об/хв./хв WF1804WPC з універсальним двигуном.
Нагороджений сертифікатом" до 23 років роботи "Асоціацією електротехнічних, електронних та інформаційних технологій у Німеччині (Verband Deutscher Elektrotechniker - VDE). Фактичний термін служби може змінюватись в залежності від способу використання.
20-річна гарантія поширюється на двигун та діє для деяких моделей обладнання. Він надається лише на пристрої, придбані після 1 липня 2022 р., на пристрої, придбані до 1 липня 2022 р., надається 10-річна гарантія на двигун.

Цифровий інвертор двигуна-20 років гарантії

Тримайте пральну машину в чистоті

Очищення барабана

Подбайте про гігієнічну чистоту барабана, мембрани та дверцята пральної машини. Програма Очищення барабана видаляє до 99,9% бактерій , що викликають неприємний запах без використання миючих засобів. Сильний струмінь води та інтенсивне обертання очищають не тільки барабан, але й видаляють осад з мембрани та дверцят пральної машини. Пральна машина сама сигналізує, що внутрішня частина пральної машини потребує чищення.

Видаляє до 99,9% бактерій із пральної машини та забруднень із мембрани. На основі досліджень Intertek з використанням програми очищення барабана.
Попередження про необхідність увімкнення програми очищення барабана з'являється кожні 40 циклів.

Завдяки програмі очищення барабана в пральних машинах Samsung забезпечити чистоту барабана та його свіжий запах легко та без миючих засобів.

Без осаду та залишків миючих засобів

Скринька StayClean

Скринька StayClean забезпечує гігієнічну чистоту без необхідності ручного очищення. Спеціально розроблена система промивання водою ретельно видаляє залишки миючих засобів, залишаючи ящик для миючих засобів гігієнічно чистим, без відкладень.

Пральна машина Samsung з висувною скринькою stay Clean мати систему, яка промиває їх водою, щоб залишки засобів змивалися з них без необхідності мити їх вручну

Інтенсивне видалення плям

Активна піна

Ідеальна чистота одягу, навіть сильно забрудненого. Функція активної піни допомагає видалити різні плями m.in, що важко видаляються. з крові, чаю, вина, косметики чи трави. Одяг замочується в активній піні перед початком циклу прання, що дозволяє легко та ефективно видаляти забруднення з одягу.

На основі випробувань (відповідно до стандарту IEC60335-1 Cl.10.) для завантаження 8 кг: прання з використанням активної піни vs. Бавовна 40/60 ° C, синтетика 60 ° C, джинси 40 ° C без функції активної піни.

Завдяки функції активної піни пральні машини Samsung дозволяють видаляти навіть найстійкіші плями.
Цифровий інвертор двигуна-20 років гарантії
 
Виробник Samsung
Добрий  Автоматична, що окремо стоїть
Двигун  інверторний
Завантаження білизни  фронтальна до 8 кг
Ефективність роботи  клас віджиму B
Максимальна швидкість віджиму  1400 об/хв
Максимальна температура прання 90 °C
Барабан  пірамідальний
управління  електронне, віддалене керування, WiFi
Оснащення  дисплей LED
Програми та функції
Функції  подача пара, отложенный старт, самоочистка
Функції прання  бульбашкова, попереднє замочування, безшумна (нічна), інтенсивна, видалення плям, швидка 15 хвилин, економічна
Програми  дитячі речі, верхній одяг, спортивний одяг, бавовна, синтетика, змішані тканини, вовна/ручне прання, делікатне/шовк, своя програма
Додаткові програми  темні речі/джинси, сорочки/блузки, полоскання + віджимання, віджимання + злив
Захист та контроль  від дітей
Особливості бездостатнє використання порошку
Інше
Клас енергоспоживання (новий) Б
Клас шуму А
Споживання електроенергії 0,55 кВт/год
Витрати води  48 л/цикл
Рівень шуму  віджимання 72 дБ
Підключення до мережі 220 В
Колір білий, дверцята чорні
Розміри (ШхВхГ) 60x85x55 см
Вага  65 кг
УВАГА збирання здійснюється на заводах виробника в різних країнах, уточнюйте у продавця
Товар на сайті виробника

 

Пральна машина Samsung WW80T504DAE

Характеристики
Загальне
Гарантія 12 міс.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.