0
0

Пральна машина автоматична Samsung WW80T534DAE

Розпродано
Відгуки:
(0)
 • Виробник: Samsung
 • Код товару: 6146
 • Наявність: Немає в наявності
0 грн.
 • Огляд товару
 • Інформація
 • Відгуків (0)
 • Питання (0)

Пральна машина EcoBubble™, AI Control, 8 кг, білий

WW80T534DAE

 • Автодозування-економічна витрата миючих засобів та їх автоматичне дозування
 • EcoBubble™ - енергозберігаюче та ефективне прання за низької температури
 • Гігієнічна пара-гігієнічно чиста та продезінфікована білизна
 • Панель AI Control-інтелектуальна персоналізація налаштувань та рекомендації програм
 • Цифровий інвертор двигуна-20 років гарантії

Енергозберігаюче, ефективне прання

EcoBubble™

Ефективне видалення стійких плям навіть за низьких температур завдяки технології EcoBubble™. Вода, повітря та миючий засіб поєднуються ще до початку циклу прання, утворюючи активну піну. Піна, проникаючи у тканини, розчиняє забруднення, захищаючи колір та структуру матеріалу.

 • Тести за стандартом IEC 60456-2010 для завантаження 4 кг: програма прання Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. бавовна 40 ° C без EcoBubble ™ (WF0702WKU). Результати можуть бути різними. На основі звіту про випробування лабораторії продуктивності, проведеного Springboard Engineering з використанням смуг EMPA, в якому досліджуються відмінності між розчином миючого засобу і технологією активної піни без механічного впливу.

Інтелектуальне налаштування налаштувань

Панель управління ШІ

Легке, зручне та ефективне прання з інтелектуальною панеллю управління AI. Дозволяє персоналізувати налаштування пральної машини, запам'ятовує уподобання користувача та пропонує програми сушіння залежно від вибраної програми прання. Крім того, програма SmartThings дозволяє віддалено вмикати пральну машину, спрощує планування прання та пропонує вирішення проблем.

Інтелектуальне налаштування налаштувань
 
Доступно на Android та iOS, підключення до Wi-Fi та Samsung Account необхідні для роботи програми. Auto Cycle Link доступний, коли пральна машина та сушарка мають контроль AI. Демонстраційні фотографії можуть відрізнятись від фактичного зовнішнього вигляду продуктів.

Економічна витрата та автоматичне дозування миючих засобів

Функція автодозування

Зручність та економічне споживання миючих засобів з функцією автоматичного дозування, яка вимірює необхідну кількість миючого засобу та пом'якшувача для досягнення найкращих результатів прання. Одного поповнення резервуарів вистачить навіть на 1 місяць прання.

Економічна витрата та автоматичне дозування миючих засобів

Одного заповнення бака для миючих засобів достатньо терміном до 1 місяця (4 цикли прання на тиждень). Результати можуть змінюватись в залежності від налаштувань та завантаження білизни.

Гігієнічно чиста білизна

Гігієнічна пара

Будьте впевнені, що забруднюючі речовини будуть ретельно видалені під час циклу прання, а ваш одяг буде гігієнічно чистим завдяки використанню пари. Програма з функцією пари забезпечує високу ефективність у видаленні забруднень, без необхідності використання функції попереднього прання. Він позбавляється навіть від плям, що важко видаляються, і до 99,9% бактерій і алергенів. Виберіть цю програму, і пральна машина випустить пару з нижньої частини барабана, насичуючи її тканинами.

Гігієнічно чиста білизна

На основі досліджень Intertek з використанням програми гігієнічна пара. Видаляє до 99,9% вибраних видів бактерій, включаючи бактерії Staphylococcus aureus та Escherichia coli. Результати можуть бути різними. На основі досліджень Британського фонду алергії (BAF) з використанням програми гігієнічна пара. Видаляє алергени від кліщів домашнього пилу.

Довговічність, ефективність та безшумна робота

Двигун Digital Inverter™

У ньому використовуються потужні магніти для забезпечення більш тихої, ефективної та безперебійної роботи пристрою. Таким чином, він також пропонує найдовший термін служби на ринку.

Зниження шуму становить 5 дБА та 3 дБА відповідно для циклу прання та віджиму. Дані на основі етикетки ERP, 8 кг 1400 об. / хв./хв. WF80F5E5P4W з двигуном Digital Inverter 8 кг 1400 об/хв./хв WF1804WPC з універсальним двигуном.
Нагороджений сертифікатом" до 23 років роботи "Асоціацією електротехнічних, електронних та інформаційних технологій у Німеччині (Verband Deutscher Elektrotechniker - VDE). Фактичний термін служби може змінюватись в залежності від способу використання.
Гарантія поширюється на двигун та діє для деяких моделей обладнання. Він надається лише на пристрої, придбані після 1 липня 2022 р., на пристрої, придбані до 1 липня 2022 р., надається 10-річна гарантія на двигун.

 
Надійна робота та тиха робота

Тримайте пральну машину в чистоті

Очищення барабана

Подбайте про гігієнічну чистоту барабана, мембрани та дверцята пральної машини. Програма Очищення барабана видаляє до 99,9% бактерій, що викликають неприємний запах без використання миючих засобів. Сильний струмінь води та інтенсивне обертання очищають не тільки барабан, але й видаляють осад з мембрани та дверцят пральної машини. Пральна машина сама сигналізує, що внутрішня частина пральної машини потребує чищення.

Видаляє до 99,9% бактерій із пральної машини та забруднень із мембрани. На основі досліджень Intertek з використанням програми очищення барабана. Попередження про необхідність увімкнення програми очищення барабана + з'являється кожні 40 циклів.

 
Тримайте пральну машину в чистоті

Інтенсивне видалення плям

Активна піна

Ідеальна чистота одягу, навіть сильно забрудненого. Функція активної піни допомагає видалити різні плями m.in, що важко видаляються. з крові, чаю, вина, косметики чи трави. Одяг замочується в активній піні перед початком циклу прання, що дозволяє легко та ефективно видаляти забруднення з одягу.

На основі випробувань (відповідно до стандарту IEC60335-1 Cl.10.) для завантаження 8 кг: прання з використанням активної піни vs. Бавовна 40/60 ° C, синтетика 60 ° C, джинси 40 ° C без функції активної піни.

 
Інтенсивне видалення плям

Вам подобаються практичні рішення?

Розглянемо комплект пральної машини та сушарки

Комплект пральної машини та сушарки Samsung – велика зручність у повсякденних справах. Вам більше не доведеться вішати білизну. З сушарки ви дістанете чистий і сухий одяг, готовий одягнути або покласти в шафу, і прасування буде легше. Смарт-пристрої також порадять налаштування, що підходять для вас.

 
Вам подобаються практичні рішення?
 • Цифровий інвертор двигуна-20 років гарантії

  Цифровий інвертор двигуна-20 років гарантії

Специфікація

загальні характеристики
Виробник Samsung
Вид  Автоматична, що окремо стоїть
Двигун  інверторний
Завантаження білизни  фронтальна до 8 кг
Ефективність роботи  клас прання A, клас віджиму A
Максимальна швидкість віджиму  1400 об/хв
Барабан  пірамідальний
Управління  електронне, віддалене керування, WiFi
Оснащення  дисплей
Програми та функції
Функції  подача пари, самоочищення, автодозування миючих засобів
Функції прання  пухирцева, безшумна (нічна), інтенсивна, швидка 15 хвилин, економічна
Програми  дитячі речі, верхній одяг, спортивний одяг, бавовна, синтетика, змішані тканини, вовна/ручне прання, делікатне/шовк, своя програма
Додаткові програми  темні речі/джинси, сорочки/блузки, полоскання + віджимання, віджимання + злив
Захист та контроль  від дітей
Інше
Клас енергоспоживання  A+++
Рівень шуму  прання 53 дБ, віджимання 74 дБ
Колір білий, дверцята чорні
Розміри (ШхВхГ) 60x85x55 см
Вага  68 кг
Попередження збирання здійснюється на заводах виробника в різних країнах, уточнюйте у продавця
Товар на сайті виробника

Пральна машина автоматична Samsung WW80T534DAE

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.