0
0

Навушники TWS Sony WF-1000XM5 Black (WF1000XM5B.CE7)

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Sony
  • Код товару: 5969
  • Наявність: Є в наявності
10 545 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Гарантія: 12 міс. від магазину
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Інформація
  • Відгуків (0)
  • Питання (0)
Навушники 

Sony WF-1000XM5

Відкрийте для себе особливості WF-1000XM5

Найкращі навушники з шумозаглушенням

WF-1000XM5

У WF-1000XM5 застосовані передові технології, що забезпечують чудову якість звуку та найкращі показники шумоподавлення на ринку. Аудіопроцесори реального часу та високопродуктивні мікрофони живлять спеціально розроблений драйвер для відтворення широких частот, глибоких басів та чистого вокалу. Вони створені для того, щоб занурити вас у настільки приємний звук, що створюється відчуття, ніби ви у студії зі своїми улюбленими виконавцями. Навушники WF-1000XM5 підвищують планку для прослуховування без відволікаючих факторів та з чіткістю.

Подивіться на навушники WF-1000XM5

 

 

Чудова якість звуку

Спеціально розроблений динамічний драйвер Dynamic Driver X забезпечує широке відтворення частот, забезпечуючи глибші баси, витончений вокал та покращену деталізацію, особливо на високих інструментах. Неперевершена продуктивність у всьому діапазоні частот забезпечує плавне та природне звучання незалежно від того, що ви слухаєте.
WF-1000XM5 з внутрішніми компонентами, розділеними на окремі частини, розташовані поруч один з одним
Найкраща якість дзвінків від Sony
Завдяки алгоритму шумозаглушення на основі штучного інтелекту, заснованому на обробці глибоких нейронних мереж (DNN) і датчиках кісткової провідності, ваш голос звучатиме чітко і природніше навіть у шумній обстановці. А якщо ви знаходитесь на вулиці, система шумозаглушення зведе до мінімуму будь-які пориви вітру, так що ви завжди будете впевнені, що вас почують.
 
Зображення людини, що відповідає на дзвінок, що стоїть на зупинці громадського транспорту в навушниках WF-100XM5
 
Маленькі та красиво оформлені
Завдяки покращеній глянсовій текстурі та більш розкішному відчуттю ці навушники зручно сидять у вухах, не допускаючи сторонніх звуків. Завдяки зменшенню розмірів корпусу навушників та оптимізації розміщення компонентів вкладиші тепер приблизно на 25% менше та на 20% легше, ніж WF-1000XM4. Ми також зменшили розмір чохла для зарядки, щоб він ще зручніше поміщався у вашій кишені.
 
Зображення навушників WF-1000XM5, розташованих усередині 3D-малюнку вуха

Шумопридушення

Зображення людини із закритими очима, що стоїть на платформі поїзда в навушниках WF-1000XM5

Найкраще шумозаглушення

WF-1000XM5 знижує рівень зовнішнього шуму у широкій смузі пропускання, від низьких до високих частот. Він містить два фірмові процесори, які пригнічують більше зовнішніх шумів, ніж будь-коли, новий високопродуктивний драйвер Dynamic Driver X, мікрофони з подвійним зворотним зв'язком та інноваційні шумоізоляційні вкладки для більш надійної посадки. Процес шумоподавлення в режимі реального часу може бути оптимізований для забезпечення найкращої продуктивності відповідно до ваших умов, тому ви чутимете велику різницю, особливо в літаках, поїздах чи автобусах.
 
Технологія мультишумових датчиків
Три мікрофони на кожному навушнику, включаючи мікрофони з подвійним зворотним зв'язком, покращують ефективність придушення низьких частот. Це наш найбільший крок уперед в області шумоподавлення, внаслідок чого навколишній звук уловлюється ще точніше. Таким чином, ви зможете насолоджуватися одним із наших найчистіших звуків.На зображенні навушників WF-1000XM5 показані внутрішні компоненти, датчики виділені помаранчевим.
Неперевершене шумозаглушення
Розроблений ексклюзивно Sony вбудований процесор V2 розкриває весь потенціал нашого процесора QN2e з шумом придушення високої чіткості. Ця унікальна комбінація технологій управляє шістьма мікрофонами в обох вухах, забезпечуючи безпрецедентну якість шумозаглушення, яка може бути адаптована для забезпечення найкращої продуктивності у вашому середовищі.
Зображення цифрового логотипу
Зображення двох процесорів на материнській платі, лівий - процесор з шумом придушення HD, а правий - вбудований процесор V2
 
Новий високоякісний драйвер для звуку та шумозаглушення
Спеціально розроблений динамічний драйвер Dynamic Driver X, здатний відтворювати нижчі частоти, був удосконалений за допомогою конструкції поділу купола по краях, в якій поєднуються різні матеріали, що дозволяє точніше генерувати хвилі придушення на нижчих частотах.На зображенні навушників WF-1000XM5 показані внутрішні компоненти, привід з шумозаглушенням виділений помаранчевим
Відчуйте більш стійку посадку вкладишів
Шумоізоляційні вкладки виготовлені з унікального пінополіуретанового матеріалу, який знижує рівень шуму у високочастотному діапазоні. М'які та еластичні, вони збільшують площу контакту між наконечником вкладиша та вушним каналом, ізолюючи звук та знижуючи рівень шуму. Воно також покращує зчеплення з вушним каналом для більш надійної та стабільної посадки.
Зображення розрізаного навпіл наконечника вкладки WF-1000XM5, на якому видно внутрішні компоненти
Дизайн та зручність носіння
 
Маленькі та красиво оформлені

Завдяки покращеній глянсовій текстурі та більш розкішному відчуттю ці навушники зручно сидять у вухах, не допускаючи сторонніх звуків.

Завдяки зменшенню розмірів корпусу навушників та оптимізації розміщення компонентів вкладиші тепер приблизно на 25% менше та на 20% легше, ніж WF-1000XM4. Ми також зменшили розмір чохла для заряджання, тому він буде ще зручніше лежати у вашій кишені.

Зображення навушників WF-1000XM5 усередині чохла з відкритою кришкоюЗображення навушників WF-1000XM5 усередині чохла з відкритою кришкою та одним навушником, що плаває над чохлом

Зручні та безпечні

Наші навушники WF-1000XM5 мають форму, яка ідеально підходить для людського вуха, та ергономічний дизайн для більш надійної посадки. При розробці WF-1000XM5 використовувалися великі дані про форму вух, зібрані з моменту випуску перших у світі навушників-вкладишів у 1982 році. Наша постійна оцінка різних форм вух та їхньої чутливості допомогла нам розробити навушники ідеальної форми, безпечні та зручні практично для всіх.
 
Зображення навушників WF-1000XM5, що розташовані всередині тривимірного малюнка вуха
 
Зручна посадка та найкраща звукоізоляція
Нові шумоізоляційні вкладиші виготовлені з ексклюзивного матеріалу, який покращує посадку та підвищує комфорт завдяки зменшеному тиску у вусі завдяки новій формі. Вкладки випускаються чотирьох розмірів, включаючи SS.
Пара наконечників WF-1000XM5.  Лівий наконечник цілісний, а правий частково обрізаний, щоб показати внутрішні компоненти
Розмовляйте та слухайте лише навколишній звук
Ви можете налаштувати функцію "Розмова в чаті" на паузу музики, як тільки починаєте з кимось розмовляти, щоб чути лише навколишній звук і розмовляти.
 
Миттєва пауза. Миттєве відтворення.

1. Просто вийміть навушники з вух, і музика припиниться - датчик наближення розпізнає, коли ви надягаєте один або обидва навушники.

2. Вставте навушники назад, і музика знову заграє.

Ілюстрація голови зліва є значок паузи, а рука виймає навушник з вуха На малюнку зображено голову, зліва знаходиться значок відтворення, а рука вставляє навушники у вухо

Швидкий доступ до вашої улюбленої музики та звукових ландшафтів

Завдяки швидкому доступу ви можете налаштувати ці бездротові навушники так, щоб вони відновлювали музику Spotify або створювали персоналізовані звукові ландшафти Endel двома або трьома натисканнями – без необхідності торкатися смартфону.
Зображення логотипів Spotify та Spotify tap над логотипом Endel
Керуйте навушниками жестами голови
Ви можете керувати навушниками, використовуючи природні жести голови, наприклад, приймати або відхиляти дзвінки або запускати автоматичне відтворення, кивнувши або похитавши головою.
Зображення двох головок, ліва приймає виклик за допомогою стрілок вгору і вниз, права відхиляє виклик зі стрілками зліва направо
Все у вас під рукою
Торкніться лівого вкладиша, щоб переключитися з шумоподавлення на навколишній звук, тривале натискання для швидкої уваги або подвійне натискання праворуч, щоб перейти до наступного запису. Ви можете навіть збільшити або зменшити гучність, натиснувши чотири або більше разів поспіль. Завдяки простим налаштуванням, доступним у безкоштовному додатку Headphones Connect, ви можете призначити кожному навушнику свої власні функції.
 
Зображення людини, що одягає навушники WF-1000XM5 і постукує по них одним пальцем
 
Слухайте безпечно з Sony | Додаток Headphones Connect
Щоб захистити свої вуха, ви можете перевірити рівень гучності порівняно з даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ). Наприклад, при досягненні 80% від щотижневого стандарту звукового тиску ВООЗ гучність автоматично знизиться до рівня, що надає менший вплив на ваші вуха. Якщо ви хочете відстежувати переваги, ви можете візуалізувати час, протягом якого шумозаглушення захищало ваші вуха від звуків, які можуть завдати шкоди вашому слуху.
 
Зображення людини, що сидить у кафе в навушниках WF-100XM5 і дивиться у свій телефон
 
Як вам подобається слухати?
За допомогою програми Sony | Headphones Connect Функція керування навколишнім звуком дозволяє регулювати гучність фонового звуку та дозволяє фокусуватися на голосах. Завдяки новому налаштуванню еквалайзера ви можете налаштувати звук відповідно до ваших уподобань, прослухавши і порівнявши бажану якість звуку в програмі.
 
Зображення логотипу Headphones Connect
Керуйте голосом
Для отримання допомоги по гучномовному зв'язку скажіть “Ok Google” або “Alexa”, щоб активувати голосового помічника, який віддається перевагу. Потім слухайте музику, спілкуйтеся з друзями, отримуйте повідомлення, встановлюйте нагадування та багато іншого. Ви навіть можете керувати функціями своїх навушників, такими як шумозаглушення за допомогою voice.
 
Зображення логотипу Ok Google та вбудованого логотипу alexa
Знайдіть свої навушники за допомогою Fast Pair

Одним натисканням WF-1000XM5 забезпечує швидке та без зусиль сполучення по Bluetooth з вашими пристроями Android.

 

Підключення та конструкція
Конструкція внутрішньоканальні
Мікрофон вбудований у корпус
Тип підключення бездротові
Підключення Bluetooth v 5.3
Радіус дії 10 м
Характеристики
Звук стерео
Аудіо високої якості
Частотний діапазон 20 - 40000 Гц / тільки LDAC /
Діаметр динаміка 8.4 мм
Тип випромінювачів динамічні
Характеристики мікрофону
Шумопридушення мікрофона ENC
Функції та можливості
Автопауза
Шумопридушення ANC
Прозорий режим
Багатоточковий
Підтримка кодеків AAC
LDAC
SBC, LC3
Голосовий помічник Amazon Alexa
живлення
Джерело живлення акумулятор
Час зарядки 1,5 год
Час роботи (музика) 8 год
Час роботи (розмова) 6 год / 7 год без ANC /
Час роботи (без шумоподавлення) 12 год
Час роботи (з кейсом) 24 години
Швидка зарядка 3 хвилини на 1 годину роботи
Безпровідна зарядка
Роз'єм для заряджання USB C
Загальне
Сенсорне управління
Вологозахист IPX4
Комплектація поліуретанові насадки
кейс-зарядка
Офіційний сайт sony.co.uk

Навушники TWS Sony WF-1000XM5 Black (WF1000XM5B.CE7)

Характеристики
Загальне
Гарантія 12 міс. від магазину
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.