0
0

Наручний годинник Casio Pro Trek PRW-6600YB-3E

Original
Розпродано
Відгуки:
(0)
 • Виробник: Casio
 • Код товару: 6580
 • Наявність: Немає в наявності
0 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Вага: 80 г
Гарантія: 24 міс. від магазину
Діаметр / ширина: 52 мм
Застібка: класична (з пряжкою)
Захист від води WR: 100
 • Огляд товару
 • Характеристики
 • Інформація
 • Відгуків (0)
 • Питання (0)

PRW-6600YB-3ER

З ТЕХНОЛОГІЄЮ TOUGH SOLAR І МОЖЛИВОСТЮ ПРИЙОМУ РАДІОСИГНАЛУ

Ідеальний супутник у походах: годинник PRO TREK PRW-6600Y-1ER та PRW-6600YB-3ER поєднують у собі спортивний дизайн та інноваційні технології, включаючи барометр, висотомір, термометр, цифровий компас та прийом радіосигналу. Особливо практична система SMART ACCESS, що забезпечує швидкий та інтуїтивно зрозумілий доступ до всіх важливих функцій за допомогою електронної кнопки-головки.

ТРІЙНИЙ ДАТЧИК

Датчик 1: - Датчик орієнтації, (цифровий компас)

Датчик 2: - Датчик тиску, (барометр/висотомір)

Датчик 3: - температурний датчик (термометр)

 

ДРАЙВЕР ВАЖЛИВИХ ФУНКЦІЙ

Годинник PRO TREK, в якому була застосована новітня технологія потрійного датчика у версії 3, стали ще точнішими. Три високочутливі, надзвичайно мініатюрні датчики відрізняються абсолютною точністю вимірювань і негайно реагують на зміни в навколишньому середовищі: точність цифрового компаса, висотоміра, барометра або термометра може гарантувати лише технологія потрійного датчика. Водночас, розміри потрійного датчика зменшилися на 95%, а витрати енергії на його роботу — на 90%.
потрійний датчик
Центральний елемент годинника PRO TREK - потрійний датчик. Він складається з трьох міні-датчиків, які точніше реєструють напрямок, висоту, атмосферний тиск і температуру. Ця технологія дозволяє отримати найнадійніші дані про зміну умов навколишнього середовища та відобразити їх на екрані годинника. Новаторська розробка, що дозволила перейти від другого до третього покоління датчиків, було завершено CASIO у 2013 році.

ЖИВКА СОНЯЧНА

СИСТЕМА TOUGH SOLAR

Система Tough Solar від CASIO настільки прогресивна, що забезпечує роботу годинника навіть при найслабшому джерелі світла. Завдяки малим розмірам і непомітному дизайну сонячні батареї легко вписуються в циферблат будь-якої форми.
Продумана система збереження енергії
Накопичувальна батарея сонячного годинника зберігає "зайву" енергію і дозволяє використовувати її, коли годинник опиняється в темному приміщенні. Заряджання накопичувача відбувається автоматично і не вимагає активації вручну.

НАЛАШТУВАННЯ ПО РАДІОСИГНАЛУ

АВТОМАТИЧНА ТОЧНІСТЬ

Переваги годинника з радіоконтролем очевидні: після налаштування на цей часовий пояс вони постійно показують точний місцевий час. Всі годинники з радіоконтролем від CASIO приймають радіосигнал по всій Європі — окремі моделі також приймають радіосигнал у Північній Америці, деяких регіонах Канади та Мексики (сигнали радіовежі у Форт-Коллінзі приймаються в радіусі 3200 км), а також у Японії чи Китаї. У Європі переведення годинника з літнього на зимовий час відбувається повністю автоматично.
 
 

РОЗУМНИЙ ДОСТУП

ШВИДКИЙ ДОСТУП ДО ВАЖЛИВИХ ФУНКЦІЙ

 

 

Інноваційна система Smart Access за допомогою електронного штифта забезпечує інтуїтивне керування найважливішими функціями. Поверненням та натисканням електронного штифта можна перемикатися між функціями, наприклад, висотоміром та будильником, а також легко регулювати налаштування. Для запобігання випадковому перемиканню між функціями годинника система Smart Access захищена фіксатором електронного штифта.
 

ВИСОТОМІР

ДЛЯ ТИХ, ХТО ВИСОКО МІТИТЬ

 • Вбудований висотомір використовує датчик тиску вимірювання атмосферного тиску.
 • Результат вимірювання атмосферного тиску потім використовується для оцінки висоти, на якій ви зараз.
 • В електронну схему годинника закладені попередньо встановлені "параметри ISA" (International Standard Atmosphere), які можуть використовуватися для перетворення даних про тиск на дані про висоту.
 • При збільшенні висоти атмосферний тиск і температура зазвичай знижуються.
 • Ці параметри визначають взаємозв'язок між висотою, атмосферним тиском та температурою.

БАРОМЕТР

 • Барометр вимірює атмосферний тиск та відображає прогноз погоди.
 • При підйомі на височини (гірські схили, плоскогір'я) барометричний тиск падає.
 • Підвищення атмосферного тиску, як правило, передує ясній погоді.
 • Зниження атмосферного тиску, зазвичай, передує похмурій погоді.
 • Атмосферний тиск вказується з точністю до 1 гПа (гектопаскаль).
 • Барометр розрахований на вимірювання та відображення значень в діапазоні від 260 до 1100 гПа.

ЦИФРОВИЙ КОМПАС

ЗАВЖДИ НА ВІРНОМУ ШЛЯХУ

Цифровий компас PRO TREK відображає 16 напрямків щодо сторін світла. Напрямок магнітної півночі та відмінювання розраховуються датчиком орієнтації компаса. Датчик є дві прямокутні котушки, між якими магнітне поле землі створює невелику напругу. Інтенсивність напруги змінюється залежно від розташування та напряму. Між котушками є резистор, який уловлює мінімальні коливання напруги. У разі зміни положення змінюються параметри, які вимірюються резистором. Мікропроцесор обробляє дані та відображає на циферблаті годинника в доступній формі.

ТЕРМОМЕТР

ВЕЛИКИЙ ДІАПАЗОН ВИМІРЮВАНЬ

 • Термометр призначений для вимірювання температури навколишнього повітря.
 • Значення відображаються з точністю до 0,1 °C.
 • Термометр вимірює та відображає температури в діапазоні від –10,0 °C до 60,0 °C.

Водонепроникність

ПІДРАЗДІЛЯЄТЬСЯ НА РІЗНІ КЛАСИ

Водонепроникність годинника CASIO відповідає стандартам DIN 8310 та ISO 2281. Ці стандарти описують різні класи водонепроникності та методи перевірки водонепроникності виробів.
Зображення тиску під час випробування
Дані норми діють при стандартній експлуатації наручного годинника. Не слід занурювати годинник на вказану на годиннику глибину, оскільки при вказівці глибини йдеться про розмір водяного стовпа, статичний тиск якого може витримати годинник. Наручний годинник чинить опір статичному тиску води згідно з вказаним на годиннику (наприклад, 10 бар), і тиску при теоретичному зануренні у воду на вказану глибину.
 
Однак переміщення у воді, наприклад, активні плавальні рухи або удари по поверхні води, збільшують динамічний тиск у порівнянні зі статичним у кілька разів, що не може не позначитися на водонепроникності годинника негативно.
 

Технічні характеристики

 • Повністю автоматичне світлодіодне підсвічування
  Поворот руки при недостатньому освітленні забезпечить автоматичне увімкнення підсвічування дисплея.
 • Стійкий до низьких температур (-10 °C)
  Навіть температура нижче -10 °C не впливає на цей годинник. 
 • Сонячна батарея
  Невидимі сонячні елементи в годиннику перетворюють світло на енергію і забезпечують роботу всіх функцій. Акумулятор забезпечує необхідну ємність для роботи в умовах поганого освітлення.
 • Прийом радіосигналу (Європа, США, Японія, Китай)
  У Європі чи Північній Америці, у багатьох частинах Канади та Центральної Америки, Японії та Китаї після налаштування годинника на місцевий часовий пояс, годинник отримуватиме радіо-сигнал калібрування, що гарантує, що вони завжди будуть показувати точний час. У більшості країн перехід літній та зимовий час також оновлюється автоматично. 
 • Неоновий дисплей
  Покриття, що світиться, забезпечує тривале підсвічування в темний час доби після короткого впливу світла. 
 • Барометр (260/1.100 гПа)
  Вбудований датчик вимірює місцевий атмосферний тиск та відображає його на дисплеї. Це може бути корисним, наприклад, у поході, для раннього розпізнавання погодних тенденцій.
 • Термометр (-10°C / +60°C)
  Вбудований датчик вимірює локальну температуру та відображає її на дисплеї.
 • Цифровий компас
  Датчик напряму вимірює північне магнітне поле та відображає на годиннику північ, а також напрямок, в якому ви рухаєтеся в даний момент.
 • Альтиметр 10000 м
  Вбудований датчик вимірює місцевий атмосферний тиск та розраховує поточну висоту над рівнем моря.
 • Графік набору висоти
  Графік набору висоти підсумовує кількість метрів, на яку Ви піднялися за один період часу таким чином, що Ви відразу зможете побачити загальний підйом, виконаний на одному відрізку шляху.
 • Пам'ять даних висотометра
  Залежно від моделі в пам'яті даних годинника можна зберегти до 40 записів про висотні точки рельєфу місцевості і отримати доступ до них у будь-який час. Кожен із цих записів складається з виміряної абсолютної висоти, а також дати та часу. На додаток до окремих абсолютних висот також зберігається максимальне та мінімальне значення абсолютної висоти за час вимірів. 
 • Функція світового часу
  Функція світового часу відображає місцевий час у 29 різних часових поясах.
 • Функція секундоміра-1/100 сек. - 24 години
  Час, що минув, вимірюється з точністю в 1/100 секунди. Межі виміру досягають 24 годин.
 • Таймер – 1/1 хв. - 1 година
  Для шанувальників точності: таймери зворотного відліку нагадають Вам про поточні чи особливі події, видавши звуковий сигнал у встановлений час. Час можна попередньо налаштувати від 1 хвилини до 1 години. Ідеальне рішення для людей, яким необхідно щодня приймати ліки чи виконувати проміжні вправи (тренування). 
 • 5 щоденних будильників
  Будильник нагадає Вам про події, що повторюються, за допомогою звукового сигналу, встановленого Вами на певний час. Ви також можете активувати погодинний сигнал часу, що повідомляє про кожну повну годину. Ця модель має п'ять незалежних будильників для сповіщення про важливі зустрічі.
 • Автоматичне ручне налаштування
  Функція автоматичного ручного налаштування перевіряє вихідне положення стрілок кожну годину і коригує його у разі потреби - зміна після удару або через вплив магнітного поля. 
 • Увімкнення/вимкнення звуку кнопок 
  Під час натискання кнопок можна вимкнути звук. Це означає, що годинник більше не видаватиме звуковий сигнал при перемиканні від однієї функції на іншу. Заздалегідь встановлені звукові сигнали або таймери зворотного звіту залишаються активними, якщо звук кнопок вимкнено.
 • Функція переміщення стрілок
  Натискання кнопки забезпечить переміщення стрілок у таке положення, яке дозволить Вам легко рахувати інформацію з маленьких цифрових дисплеїв – наприклад, дату або показники секундоміра.
 • Блокування коронки
  Фіксує коронки від ненавмисного переходу до іншого функціонального режиму.
 • Технологія Smart Access
  Завдяки системі Smart Access годинник швидко та інтуїтивно просто налаштовується за допомогою електронного штифта. Такі функції, як секундомір, таймер зворотного звіту, будильник або світовий час, просто налаштовуються натисканням і обертанням електронного штифта.
 • Автоматичний календар
  Після налаштування автоматичний календар завжди відображає точну дату. 
 • 12/24-годинний час
  Відображення часу можна в 12-годинному або 24-годинному форматі. 
 • Мінеральне скло
  Міцне, стійке до подряпин мінеральне скло захищає годинник від пошкоджень. 
 • Корпус із полімерного пластику
  Корпус смоли є ідеальним компаньйоном кожного дня. Це міцне, легке та відносно нечутливе до холоду, спеки чи інших зовнішніх впливів.
 • Безель з IP Finish
  Лицьова панель годинника ретельно покрита відповідно до так званого «процесу іонного покриття» і має перевагу підвищеної стійкості до подряпин.
 • Ремінець із тканини
  Стильний ремінець із тканини робить годинник зручним при носінні.
 • пряжка
  Браслет оснащений застібкою.
 • Індикатор заряду батареї
  Цей індикатор відображає поточний рівень заряду батареї.
 • Водонепроникність (10 Бар)
  Ідеально підходить для плавання з маскою та трубкою: годинник є водонепроникним до 10 Бар (ISO 2281).
 • Габарити (Ш x В x Г)
  51,6 мм x 51,5 мм x 13,6 мм
 • Вага
  Приблизно 67 г

 

Наручний годинник Casio Pro Trek PRW-6600YB-3E

Характеристики
Основне
Гарантія 24 міс. від магазину
Основні характеристики годинника
Тип годинника чоловічий
Колекція Pro Trek
Механізм
Калібр модуль 5571
Точність хода +/-15 с/міс
Тип механізму кварцові
Циферблат
Тип циферблата змішаний
Розмітка циферблата арабські
Підсвічування люмінесцентне покриття/електронна
Секундна стрілка +
Корпус та ремінець
Застібка класична (з пряжкою)
Колір ремінця зелений
Матеріал корпуса пластик / сталь /
Ремінець ремінець нейлон
Форма корпуса кругла
Матеріал скла мінеральне
Джерело ходу (живлення) сонячна батарея
Додаткові характеристики
Захист від води WR 100
Функції та можливості будильниксекундоміртаймердень тижнядата (число місяця)дата (місяць року)світовий часкомпасальтиметр (висотомір)термометрбарометрсинхронізація по радіоканалуКорпус та ремінець
Характеристики
Вага 80 г
Вага та габарити
Діаметр / ширина 52 мм
Товщина 14 мм
Загальне
Колір корпуса чорний
Країна походження бренду Японія
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.