Найсучасніші технології для ідеальної насолоди

Інноваційна кавомолка Aroma завжди подрібнює свіжі зерна для приготування кожного напою до тонкості. Вона розроблена для забезпечення швидкості та точності за збереження повного аромату зерен. Процес імпульсної екстракції (PEP) забезпечує оптимальний час екстракції для коротких фірмових страв та забезпечує вибух смаку ристретто та еспресо. X8 оснащений подвійним носиком з регульованою висотою, що дозволяє готувати ідеальні фірмові страви з молоком та молочною пінкою завдяки технології fine foam. Всі елементи керування на X8 розташовані спереду, добре видно та доступні. Резервуар для води та контейнер для квасолі також можна доливати спереду. Для захисту від маніпуляцій резервуар для води та контейнер для квасолі у стандартній комплектації забезпечені замикаючим механізмом. Піддон для збору крапель та контейнер для кавової гущі мають ергономічну конструкцію та знімаються однією рукою, що дозволяє швидко та чисто їх спорожнити. Елементи керування демонструють чіткість концепції керування. Дисплей вертикального формату TFT у поєднанні з великими, легко впізнаваними кнопками підготовки роблять керування дуже простим навіть для користувачів-початківців. Кнопки підготовки та технічного обслуговування можна вимкнути, щоб запобігти небажаному перепрограмуванню або випадковому спрацюванню під час чищення машини.

 

Гігієнічна гарантія сертифікована TÜV

Технічне обслуговування X8 таке інтуїтивно зрозуміле, як і його експлуатація. Інтегровані програми полоскання та очищення, що використовуються разом із оригінальними засобами JURA maintenance, забезпечують гігієну та чистоту, сертифіковані TÜV. Навіть система очищення молока X8 автоматизована та запускається натисканням кнопки. Міцний подвійний носик легко демонтується. До носиків для молока, які розташовані в передній частині подвійного носика, є зручний доступ, і при необхідності їх можна легко замінити.

Все індивідуально відповідно до ваших вимог

X8 можна комбінувати з додатковими кавомашинами та елегантними аксесуарами, такими як підігрівач чашок, система контролю охолодження або обліку, що робить його ідеальною основою для комплексних рішень щодо приготування кави на замовлення у широкому спектрі областей.