0
0

Інверторний бензиновий генератор Mar-Pol QL 3500 IG (M82482)

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Mar-Pol
  • Код товару: 4601
  • Наявність: Є в наявності
20 950 грн.
Знайшли дешевше?
  • Огляд товару
  • Інформація
  • Відгуків (0)
  • Питання (0)

Mar-Pol QL 3500 IG

 

Портативний інвертор чилер

Новий дизайн, створений з урахуванням продуктивності та універсальності додатків.

 

 

Інверторна генераторна установка QL3500ig-це ефективний пристрій для генерації електричного струму. Він працюватиме скрізь, де немає доступу до електричної мережі чи немає її тимчасової відсутності.

Генератор виробляє електричний струм з чистою згладженою синусоїдою, що робить його оптимальним і не заміненим рішенням для забезпечення стабільної роботи вимогливих пристроїв, таких як: контролери печей CO, газові печі, контролери сонячних батарей, пульти управління розумними будинками.

Ідеально підходить для аварійного харчування: в автофургонах, вантажівках, голландських котеджах, на човнах, яхтах, а також у домашніх господарствах або будівельних компаніях
Продукт для професіоналів та майстрів.

Новий, потужніший, потужніший

Генератор із системою стабілізації напруги та традиційний генератор з AVR:

 

 

У традиційному генераторі можуть спостерігатися падіння напруги-світло потемніло, після чого знову спалахнуло на повну потужність. Ці коливання енергії небезпечні для багатьох сучасних і тендітних пристроїв. Раптові коливання потужності часто можуть бути фатальними для багатьох пристроїв. Ви не зазнаєте коливань напруги при використанні QL3500ig, як в агрегатах зі звичайним AVR. наш агрегат має перетворювачі, які з частотою сотень Гц перевіряють напругу, струм і частоту, дбаючи про безпеку та ефективність приймачів, що підключаються. Пристрій також має датчики навантаження та низького рівня масла для запобігання пошкодженню двигуна.

Технічні характеристики:

Потужність Макс. (В): 3500
Номінальна частота (Гц): 50
Номінальна напруга (в): 230
Гармонічні спотворення: ~ 3%
Паливний бак: 13л
Витрата палива (г/к*х): 400
Час безперервної роботи 70% навантаження (h) ± 8
Час безперервної роботи 50% навантаження (h) ± 12
Коефіцієнт потужності: 1 Cosφ
Шум дБ(а): 69 / 7м
Тип двигуна: 4-тактний
Ємність 212 КК
Оберти двигуна (об/хв): 2600-3800
Тип стартера:
Паливо: чистий бензин 95 або 98
Регулювання обертів двигуна
Вбудований на подушки, що амортизують
Стабілізація струму-напруги і частоти
Зручна панель управління-інверторний генератор оснащений індикатором напруги, індикатором навантаження та індикатором рівня олії. Завдяки наявності цих індикаторів, а також кнопки, що включає економічний режим роботи, генератор дуже простий в експлуатації, а також захищений від можливих поломок та пошкоджень.

 

 

1 х ЕКО перемикач
1 x перемикач запалювання
2 x 230V / 16A роз'єм
1 x 12V / 8A роз'єм ( випрямляч ) 1
х термік 12 В
щоб струм з'явився в розетках

Агрегат оснащений ефективним бензиновим двигуном OHV. Кожен двигун має унікальний серійний номер, що дозволяє контролювати якість виробництва та обслуговування. Двигуни відповідають усім міжнародним та європейським стандартам якості.

Карбюратор з електроприводом - електричний карбюратор був випущений ринку, переважно через швидкість роботи. Завдяки електричній системі він набагато швидше реагує на кермо, ніж традиційний карбюратор на тягу. Завдяки впровадженню електроніки в карбюратор, там також було встановлено датчики для вимірювання параметрів двигуна, які впливають на роботу карбюратора.

Інверторний бензиновий генератор Mar-Pol QL 3500 IG (M82482)

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.