0
0

Інверторний бензиновий генератор EcoFlow Smart Generator (GasEB-EU)

Новинка 2022
Відгуки:
(0)
  • Виробник: EcoFlow
  • Код товару: 4591
  • Наявність: Є в наявності
56 896 грн.
  • Огляд товару
  • Інформація
  • Відгуків (0)
  • Питання (0)

Інтегрується з DELTA Pro / Max  для підключення до DELTA Pro або Max для заряджання під час тривалих вимкнень.

Ефективність  Насамперед У порівнянні з традиційними газовими генераторами, інтелектуальний генератор EcoFlow заряджається безпосередньо від постійного струму, що заощаджує паливо та час заряджання.

Функція Charge & Power  має вихід змінного струму, тому ви можете підключати пристрої під час надзвичайних ситуацій, поки електростанція заряджається.

Розумний, розумний  автоматичний запуск при заданому рівні заряду. Керуйте та контролюйте через програму. Автоматичне вимкнення. Це розумно.

Коли трапляються стихійні лиха, такі як тривалі відключення електроенергії та сильні шторми, кожен потребує надійного джерела живлення, щоб залишатися у безпеці. Інтелектуальний генератор EcoFlow служить як аварійний варіант, який інтегрується з вашим DELTA Pro або DELTA Max.

Аварійне резервне копіювання

Управління додатком

Більш ефективний

РК-дисплей

Створений для будь-якої надзвичайної ситуації.

У порівнянні з традиційним газовим генератором, інтелектуальний генератор EcoFlow забезпечує кращу паливну економічність і менші втрати енергії при зарядці DELTA Pro або DELTA Max. Це досягається за рахунок прямої зарядки вашої портативної електростанції за допомогою простого та ефективного процесу заряджання постійним струмом.

Заряджайте та живіть пристрої одночасно.

У надзвичайних ситуаціях іноді все йде за планом. Інтелектуальний генератор EcoFlow не тільки забезпечує безперебійне аварійне живлення, але й має вихід змінного струму для живлення інших пристроїв під час заряджання пристрою від додаткової батареї.

Чотири прості способи запуску.

Залишайтеся увімкненим у будь-який час, використовуючи чотири прості способи запуску інтелектуального генератора EcoFlow. Якщо ви знаходитесь поруч із пристроєм, ви можете увімкнути його за допомогою електричного або ручного запуску. У надзвичайних ситуаціях, коли ви не можете вийти на вулицю, ви можете увімкнути інтелектуальний генератор за допомогою програми EcoFlow. А для додаткового рівня енергозбереження та ефективності інтелектуальний генератор автоматично вмикається та вимикається, коли ваш пристрій досягає встановленої межі заряду батареї.

Керуйте та контролюйте за допомогою програми EcoFlow.

Програма EcoFlow дає вам повний контроль над інтелектуальним генератором EcoFlow одним натисканням кнопки. Ви можете керувати, контролювати та отримувати доступ до налаштувань інтелектуального генератора, наприклад, вибирати, коли він автоматично запускається під час надзвичайної ситуації.

Інтелектуальне аварійне харчування.

Інтелектуальний генератор EcoFlow спрощує подачу аварійного живлення завдяки РК-екрану, оповіщенню про викиди вуглекислого газу, паливу та автоматичному відключенню, надаючи вам все необхідне для забезпечення безпеки під час відключення електроенергії або надзвичайної ситуації.

Що в коробці

  1. Розумний генератор 2. Кабель для підключення додаткового акумулятора 3. Масляна воронка 4. Викрутка 5. Гніздо для свічки запалювання 6. Переривник 7. Двосторонній гайковий ключ 8. Посібник користувача та гарантійний талон

    * Адаптер EcoFlow DELTA Pro для Smart Generator , коли DELTA Pro підключено до Smart Generator.

 

загальні характеристики
Виробник EcoFlow
Вид  бензиновий, інверторний, 1-фазний
Потужність  активна – 1800 Вт, максимальна – 1900 Вт
Запуск  електричний
Двигун  79.7 куб.см, 4-тактний, 1 циліндр, повітряне охолодження
Генератор  синхронний, мідна обмотка
Час роботи, паливо  безперервний - 3.5 год
Пристрій та обладнання
Місткість паливного бака  4 л
Оснащення  захист від навантаження
Шумоізоляція звукоізолюючий кожух
Інше
Рівень шуму  67 дБ
Вага  29.3 кг
Розміри (ШхГхВ) 597x296x475 мм

Інверторний бензиновий генератор EcoFlow Smart Generator (GasEB-EU)

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.