0
0

Електробритва Xiaomi MiJia Mi Electric Shaver S700

Original
Відгуки:
(0)
  • Виробник: MiJia
  • Код товару: 5903
  • Наявність: Є в наявності
3 037 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Гарантія: 12 міс. від магазину
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Інформація
  • Відгуків (0)
  • Питання (0)

Електробритва Xiaomi S700

Перша електробритва Xiaomi з керамічними лезами
Інноваційне керамічне лезо Безшумний безщітковий мотор з прямим приводом Два способи заряджання | Високоміцний повністю алюмінієвий корпус 6-ї серії
 
 
Чотири основні інновації
Інноваційне керамічне лезо Перша бритва Xiaomi з керамічним лезом, що обертається, з цирконієвої кераміки, що широко застосовується в медицині. Бритва забезпечує гладке та дбайливе гоління, допомагаючи підтримувати охайний зовнішній вигляд.
Удосконалений антикорозійний захист, покращений захист шкіри. Завдяки стійкості до кислот і лугів та захисту від окиснення забезпечує м'яке та чисте гоління.
 
Електробритва Xiaomi S700 Електробритва Xiaomi S700
Гострі леза забезпечують швидше гоління. Більш гостре лезо з алмазним шліфуванням
Поліпшена твердість, щоб леза залишалися гострими якомога довше Звичайне сталеве лезо має твердість на рівні HV500-600, а керамічне лезо електробритви Xiaomi Electric Shaver S700 може досягати значення HV1200-1500, що значно підвищує знос.
 
Електробритва Xiaomi S700 Електробритва Xiaomi S700
 
Завдяки покращеному терміну служби бритва завжди забезпечуватиме відмінний результат гоління. Відсутність очевидного зношування після роботи протягом 240 годин.
Абсолютно нова система виявлення волосків, постійне керування швидкістю, гладке гоління на густих ділянках. Інтелектуальний контроль єдиної швидкості незалежно від густоти волосся забезпечується мотором з високим моментом, що крутить, 4,4 мН·м і алгоритмом PID-регулятора, який відновлює виміряну швидкість до бажаної з мінімальною затримкою за рахунок контрольованого збільшення вихідної потужності мотора для більш гладкого і комфортного гоління.
Інноваційна технологія з плаваючою голівкою для гоління (IFT) забезпечує ретельне і комфортне гоління без тиску на обличчя. Інноваційна плаваюча головка (IFT) з 3 лезами, що амортизують, які рухаються на 360 градусів і забезпечують ретельне і комфортне гоління завдяки плавному обгинання всіх контурів обличчя без зайвого тиску на бритву та обличчя.
 
Зниження рівня вібрації за вертикаллю
Переміщення на 360 ° під будь-яким кутом
незалежна плаваюча головка
Заряджайте за допомогою док-станції або порту Type-C, виберіть зручний спосіб. Можна голитися під час заряджання за допомогою порту Type-C. Акумулятор розряджений, але вам потрібно швидко поголитися? Не хвилюйтеся, що електробритва Xiaomi Electric Shaver S700 дозволяє голитися, паралельно заряджаючи пристрій за допомогою порту Type-C. Також доступна зарядка за допомогою док-станції. Вбудовані датчик температури та модуль керування забезпечують безпечну зарядку та зберігають термін служби акумулятора.
Швидка зарядка протягом двох годин.
Час роботи 60 хвилин
 
 
Інтелектуальне керування температурою
Висока продуктивність, гладке гоління
Безщітковий мотор із прямим приводом, миттєва потужність, чисте гоління за один раз Безшумний безщітковий мотор із прямим приводом забезпечує миттєву потужність та швидкість, плавне та швидке гоління без необхідності повторного гоління. Низький рівень шуму зробить гоління ще приємнішим.
Три режими швидкості, бритва запам'ятає ваш вибір Виберіть один із трьох режимів швидкості відповідно до уподобань або стану шкіри. Бритва автоматично запам'ятовує вибраний режим швидкості, тому вам не доведеться повторно вибирати його.
3100 об/хв
3300 об/хв
3500 об/хв
 
 
Рейтинг водонепроникності IPX7 Електробритва Xiaomi Electric Shaver S700 має рейтинг водонепроникності IPX7 та її можна мити водою. Внутрішній вихід води розташований знизу, що забезпечує швидше висихання. Підтримка сухого та вологого гоління. Керамічне лезо можна промити для очищення.
Сухе та вологе гоління.
Промивання для чищення.
 
 
Витончений дизайн у найдрібніших деталях
Мікротопологічний шар зменшує тертя та подразнення. На зовнішнє кільце нанесене гладке покриття. Конструкція мікротопологічної структури ефективно знижує тертя та подразнення шкіри.
Інтерфейс з лазерними мікроотворами та металевий корпус забезпечують підсвічування інформації. Xiaomi впроваджує технологію відображення лазерних мікроотворів, що застосовується в автомобільних панелях приладів і передових електронних пристроях, для своєї електробритви. Акумулятор, режим швидкості, блокування транспортування та інформація про видалення волосся відображаються на металевому корпусі.
Високоміцний повністю алюмінієвий корпус 6-ї серії – легкий, міцний та стильний. В даний час високоміцний алюміній 6-ї серії поступається тільки алюмінію 7-ї серії, що застосовується в авіації. Міцний легкий та глянсовий, він має антикорозійний захист та захист від окислення. Бритва, виготовлена ​​з цього алюмінію, відбиває надзвичайну чоловічу харизму.
 
 
 Значення твердості керамічного леза проти сталевим лезом. Інструмент для тестування відображає твердість, а сталеве лезо взяте з електробритви Xiaomi Electric Shaver S500.  Відсутність очевидного зношування після 240 годин роботи. Пристрій налаштований працювати протягом 10 хвилин і паузу протягом 10 хвилин; після роботи протягом 240 годин воно все ще добре зрізає волосся. На насадці не виявлено тріщин, а структура бритви не пошкоджена. Інтелектуальна технологія керування температурою. Температура поверхні відстежується як реального часу у процесі зарядки. Заряджання припиняється, коли температура поверхні акумулятора нижче 3 °C або вище 45 °C; сила струму для заряджання контролюється при 0,1 °C, коли температура вище 3 °C або нижче 10 °C; нормальна сила струму встановлюється для заряджання, коли температура вище 10 ℃ або нижче 45 ℃. Таким чином можна продовжити час роботи від акумулятора та забезпечити безпеку заряджання. Ступінь водонепроникності класу IPX7 для всієї бритви означає, що пристрій не буде пошкоджено у разі занурення під воду протягом 30 хвилин на глибину 1 метра.
 
 
загальні характеристики
Виробник Xiaomi
Система гоління  Ротарі
Вологе гоління Вологе гоління
Кількість головок/сіток 3
Плаваючі головки Плаваючі головки
Оснащення
Водонепроникний корпус Водонепроникний корпус
Інше
Система харчування від акумулятора
Час роботи від акумулятора 60 хв
Час зарядки 2 год
Тип акумулятора Літій-іонний
Вага 345 г
Офіційний сайт
miot-global.com

Електробритва Xiaomi MiJia Mi Electric Shaver S700

Характеристики
Загальне
Гарантія 12 міс. від магазину
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.