0
0

БФП Canon PIXMA G3420 (4467C009)

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Canon
  • Код товару: 5980
  • Наявність: Є в наявності
6 562 грн.
  • Огляд товару
  • Інформація
  • Відгуків (0)
  • Питання (0)

БФП Canon Pixma G3420 (4467C009)

Друк, сканування та копіювання


Портативний та функціональний

Підготовка офісних документів у найкращій якості важко уявити без використання функціонального та надійного принтера. Цими стандартами дотримувалися творці пристрою CANON Pixma G3420, який відрізняється високою швидкістю обробки даних, а також можливістю друку з роздільною здатністю 4800 x 1200 dpi та сканування з роздільною здатністю 600 x 1200 dpi.

Особливості пристрою CANON Pixma G3420


Час для швидкого та ефективного принтера

Завдяки можливості друку чорно-білих документів зі швидкістю до 9,1 сторінок за хвилину, пристрій CANON Pixma G3420 забезпечує дуже хорошу продуктивність при роботі з типовими офісними документами. Але це не все! Для порівняння: це обладнання друкує кольорові документи зі швидкістю до 5 сторінок за хвилину, що також доводить його оптимальну продуктивність. Варто підкреслити, що кожен із цих документів (незалежно від версії) може бути надрукований з роздільною здатністю 4800 x 1200 dpi, що означає неймовірну точність оброблюваних матеріалів та чудову якість кольору. Вже одне це доводить, що ви маєте справу із пристойно спроектованим пристроєм.

Ресурс чорнила складає 12 000 сторінок з двома пляшками з чорним чорнилом або 7700 сторінок з одним набором пляшок з кольоровим чорнилом.

Пристрій CANON Pixma G3420 швидкий


Принтер – це ще не все! Адже фото можна сканувати.

Дуже важливим елементом пристрою CANON Pixma G3420 є реалізований у ньому сканер. Завдяки сканеру CIS він може обробляти зображення у надзвичайно широкому спектрі кольорів. Що важливо - максимальна роздільна здатність сканування в цьому випадку становить цілих 600 x 1200 dpi, чого достатньо для задоволення базових потреб «домашніх» користувачів.

Функціональність сканера також визначається розміром його матриці, що становить 210х297 мм. Це означає, що ви можете використовувати його для сканування найпопулярнішого формату документів, тобто популярного формату A4. І все це робиться з використанням 16-бітового кольору та глибини сірого.

Сканер CANON Pixma G3420


Декілька слів про копіювальний апарат

Дуже важливим елементом пристрою CANON Pixma G3420 є його копіювальний апарат, який завдяки своїм сенсаційним можливостям ідеально підійде як типове обладнання для домашнього використання. Відразу варто відзначити, що дозволяє зменшувати або збільшувати зображення в діапазоні від 25 до 400 разів, зберігаючи при цьому дуже високу швидкість копіювання. До речі, цей пристрій може копіювати документи лише за 28 секунд. Цей пристрій має ряд спеціальних функцій, таких як копіювання ID-карти, об'єднання (2 в 1 і 4 в 1), а також видалення непривабливих меж.

Копія пристрою CANON Pixma G3420


Деяка важлива технічна інформація

Функціональний пристрій CANON Pixma оснащений ємним податчиком, що містить до 100 аркушів паперу. Його вишуканий дизайн означає, що навіть тривалий друк виконується бездоганно та надійно.

Заслуговує на увагу також реалізація інтерфейсу WiFi, за допомогою якого ви можете керувати пристроєм по бездротовій мережі та використовувати хмарні сервіси за допомогою додатків Canon PRINT та PIXMA Cloud Link, а також друкувати прямо зі смарт-пристроїв завдяки AirPrint (iOS) та Mopria (Android). Наприклад, він може стати невід'ємною частиною внутрішньої мережі Wi-Fi. Достатньо кількох простих кроків, щоб підключити їх до внутрішньої мережі, і все готове!

Особливості пристрою CANON Pixma G3420


Ергономіка, безпека та екологія

Як і належить повністю доробленому обладнанню, пристрій CANON Pixma G3420 відповідає всім стандартам ергономіки та екології. У режимі очікування споживана потужність не перевищує 0,6 Вт, що означає практично нульові витрати на споживання електроенергії. Також варто відзначити безшумну роботу обладнання. Вбудовані виконавчі елементи генерують шум лише 49,5 дБ, що, безперечно, свідчить про високий рівень продуктивності цього пристрою. Зрозуміло, у корпусі апарата знайшлося місце і для класичного USB-роз'єму.

CANON Pixma G3420 ергономіка


Увімкнено

Принтер, шнур живлення, стартове чорнило та документація.

 

габаритні розміри
Вага 6.4 кг
Висота 167 мм
Ширина 445 мм
Глибина 30 мм
Основні атрибути
Виробник  Canon
Гарантійний термін  12 міс
Колір корпусу  Чорний
Країна виробник В'єтнам
Тип пристрою БФП
Ємність лотка  100 аркуш.
Формат паперу  А4, А6
Метод друку  Термічна струминна
Стан Нове
Інтерфейси USB, Wi-Fi
Клас пристрою Офісний
Тип принтера  Струменевий
Тип сканера Планшетний
Кольоровість друку Кольорова
Функції БФП Копір, Принтер, Сканер
Швидкість ч/б друку (A4)  9 ст./хв
Швидкість кольорового друку (A4)  5 ст./хв
Максимальна роздільна здатність друку 1200x4800 dpi
Можливості мобільного друку так
Дозвіл друку
Максимальна роздільна здатність ч/б друку по Х  4800 dpi
Максимальна роздільна здатність ч/б друку за У  1200 dpi
Максимальна роздільна здатність кольорового друку за Х 4800 dpi
Максимальна роздільна здатність кольорового друку за У 1200 dpi
 

 

БФП Canon PIXMA G3420 (4467C009)

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.