0
0

Варильна поверхня індукційна Bosch PVQ651FC5E

Розпродано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Bosch
  • Код товару: 3710
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.
Знайшли дешевше?
  • Огляд товару
  • Інформація
  • Відгуків (0)
  • Питання (0)
Індукційні варильні панелі генерують тепло там, де воно необхідне - в основі посуду. Що це означає для тебе? Більше безпеки та зручності! Низька температура варильного панелі захищає як дорослих, так і дітей. Більш того, завдяки індукційній плиті ви можете закип'ятити 2 літри води вдвічі швидше, ніж на склокерамічній плиті, що також заощаджує багато енергії.
 
PVQ651FC5EКерувати варильною панеллю стало простіше.PVQ651FC5E
 

Завдяки інтуїтивно зрозумілій панелі керування DirectSelect дозволяє швидко та легко вибирати зони приготування та встановлювати потрібний рівень потужності.

Варильна поверхня електрична Bosch PVQ651FC5E, фото 2

Прямий вибір

 

Управління DirectSelect Premium: прямий та інтуїтивно зрозумілий вибір конфорки, потужності та додаткових функцій.

 

Прямий вибір

 

Управління DirectSelect Premium: прямий та інтуїтивно зрозумілий вибір конфорки, потужності та додаткових функцій.

Швидкий старт

 

Завдяки функції QuickStart вам не потрібно щоразу активувати конфорку, на яку ви щойно поставили посуд. Достатньо включити варильну панель і функція відразу розпізнає положення каструлі, сковороди та автоматично активує відповідне поле. 

 

 

Почати спочатку

 

Функція ReStart використовується для збереження вибраних налаштувань у разі автоматичного вимкнення варильної панелі через затоплення зони керування. У вас є 4 секунди, щоб повернутися до налаштувань - за цей час достатньо знову увімкнути варильну панель. 

MoveMode Плюс

 

Цікавим рішенням є функція PowerMove Plus, що дозволяє змінити потужність нагріву заданої страви після переміщення страви на наступне поле. Так, після того, як воно швидко замерзне при високій температурі, ми можемо пересунути сковороду, щоб їжа тушкувалася на нижчому рівні потужності в сусідньому полі або відставити убік, щоб страва залишалася теплою до моменту подачі.

 

 

PerfectFry

 

Ідеальна температура має вирішальне значення під час смаження. Занадто високий рівень призведе до того, що навіть найкращий стейк засмажиться занадто швидко або підгорить. Неважливо, що ми любимо – легке, середнє чи добре прожарене – приготування м'яса не може бути простіше. Датчик PerfectFry постійно контролює температуру під час смаження та точно регулює її, коли це необхідно.

 

 

Прискорення

 

Додаткова потужність: покращена функція PowerBoost, доступна на наших індукційних панелях, забезпечує ще більшу потужність для прискорення приготування. Наприклад, 2 літри води тепер можна закип'ятити майже втричі швидше, ніж на звичайній керамічній плиті.

Індикатор енергоспоживання

 

Індикатор енергоспоживання дозволяє контролювати споживання електроенергії з моменту початку приготування до моменту вимкнення варильної панелі. Це формує позитивні звички економічного використання варильного панелі, наприклад, за рахунок використання кришок або встановлення стабільної температури протягом всього процесу приготування.

 

 

Індикатор залишкового тепла

 

Окремо для кожної конфорки

 

Таймер

 

Таймер: вимикає відповідну конфорку після досягнення встановленого часу приготування.

 

 

 

Цифровий дисплей

 

В індукційних плитах цифровий функціональний екран є центром інформації про роботу плати. Один погляд дозволяє оцінити його поточний стан та всі вибрані налаштування. Проте весь процес смаження контролюється спеціальними датчиками: датчиком смаження.

 

 

 

загальні характеристики
Виробник Bosch
Серія Серія 6
Вид  Варильна поверхня електрична
Тип нагрівального елемента  індукційний
Встановлення  незалежна
Кількість конфорок  4
Вид поверхні  класична
Матеріал  склокераміка
Управління  сенсорне
Оснащення та функції
Безпека  блокування керування, індикатор залишкового тепла
Оснащення  таймер
Інше
Колір чорний
Розміри (ШхГхВ)  59.2x52.2x5.1 см
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.