0
0

Сушильна машина Bosch WQG241AEPL

Розпродано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Bosch
  • Код товару: 7058
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Гарантія: 6 міс від магазину
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Інформація
  • Відгуків (0)
  • Питання (0)

Серія 6  ​​сушарка з тепловим насосом  9 кг

Технологія теплового насоса-Бережна та енергоефективна сушіння

Інноваційна технологія теплового насоса, що застосовується в сушарках Bosch, є гарантією обережного та енергоефективного сушіння. Завдяки використовуваним рішенням тканини сушаться при нижчій температурі порівняно із звичайними сушарками. Використання теплового насоса також дозволило значно знизити споживання електроенергії, що використовується у процесі сушіння. У сушарках Bosch із тепловим насосом одяг обробляється дуже делікатно, як і наш бюджет.

Сушарка класу A++ та фільтр EeasyClean

Турбота про природні ресурси завжди була у центрі уваги інженерів Bosch під час проектування побутової техніки. Завдяки використанню теплових насосів у наших сушарках, обладнання дуже економічне в експлуатації, а цикл сушіння відбувається виключно ефективно.

Видалення складок пором.

Обмежте кількість натискань натисканням однієї кнопки. За допомогою програми IronAssist пара м'яко розгладжує сухі речі, тому деякі з них більше не потребують прасування. Це ідеальний метод для піджаків, офісного гардеробу та навіть костюмів.

автоматично визначає, коли ваша білизна вже висохла належним чином.

Завантажте навіть повне завантаження білизни, і AutoDry висушить білизну так, як ви очікуєте – залежно від вибраного ефекту: прасувальна або суха і готова до складання. Датчики постійно вимірюють температуру та вологість для захисту білизни від перегріву та висихання. Насолоджуйтесь ідеальними ефектами сушіння щоразу, заощаджуючи для цього час та енергію.

Сушіння з особливою турботою про тканини.

Система SensitiveDrying дозволяє сушити білизну м'якими, поданими з усіх боків поривами теплого повітря, а також акуратно перемішувати одяг за допомогою м'яких вигнутих підносів у барабані з гладкою поверхнею. В результаті виходить акуратно висушена білизна, м'яка та пухнаста, без складок.

М'яка сушіння ніжна для тканин.

SensitiveDrying System відмінно захищає вашу білизну, м'яко забезпечуючи з усіх боків тепле повітря. Гнучкі вигнуті захоплення барабана змушують навантаження рухатися безперервно, щоб запобігти утворенню складок на текстилі, що лежить. Ефект: м'яко висушений, м'який та пухнастий одяг без складок.

Клімат-дружня сушарка

Наша сушарка з тепловим насосом містить новий екологічно чистий холодоагент R290. Це набагато екологічніше, ніж штучні гази, які використовуються в теплових насосах.

Варіант половинного завантаження

Варіант половинного завантаження: оптимізує налаштування сушіння (рекомендоване завантаження та тривалість) для невеликої кількості одягу.

Миттєве сушіння-програма Super 40'

Сушіння всього за 40 хвилин. Точна система контролю температури, моніторинг у реальному часі ступеня вологості одягу дозволяє одягти одяг одразу після завершення виділеного циклу. Програма призначена для близько 1 кг одягу із синтетичних волокон або тонких бавовняних тканин, які не вимагають делікатного сушіння. Поряд із пранням у програмі Super 15', ми вимили та висушили одяг менш ніж за годину!

Виробник Bosch
Серія Серія 6
Тип сушильна машина
Клас повнорозмірна
Вага білизни 9 кг
Тип сушіння тепловим насосом
Оснащення
Дисплей Дисплей
Старт з таймеру Старт з таймеру
Сушіння контроль вологості, з парою, антизминання
Захист від дітей
Дверцята кругла, прозора
Інше
Клас енергоспоживання A++
Рівень шуму 64 дБ
Розміри (ШхГхВ) 59.8x61.3x84.2 см
Товар на сайті виробника

Сушильна машина Bosch WQG241AEPL

Характеристики
Загальне
Гарантія 6 міс від магазину
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.