0
0

Холодильник Bosch KGN33NWEB

Розпродано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Bosch
  • Код товару: 4756
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.
  • Огляд товару
  • Інформація
  • Відгуків (0)
  • Питання (0)

Серія 2 KGN33NWEB

Два контури охолодження. Система обдування MultiAirflow. Висока продуктивність заморожування. Великий ящик для овочів та фруктів MultiBox XXL.

Повне припинення розморожування.

Забудьте про набридливе розморожування. Розморожування кулера вручну може бути дуже стомлюючим та трудомістким. Завдяки нашим холодильникам-морозильникам з функцією No Frost ви можете назавжди викреслити цю дію зі свого списку справ. Рівномірна циркуляція сухого холодного повітря запобігає утворенню льоду по всій внутрішній частині холодильника з морозильною камерою. В результаті на задній стінці холодильника не накопичується лід, а ящики морозильної камери завжди можна легко відкривати та закривати без шару льоду. Функція No Frost не тільки запобігає утворенню льоду, але й усуває необхідність розморожування вручну. Часи крижаного віку та обтяжливого розморожування йдуть у минуле.

 

 

Встановіть кулер де хочете.

З PerfectFit наш окремий холодильник з морозильною камерою може бути встановлений безпосередньо біля бічних стінок і меблів. Ширина морозильної камери відповідає розмірам порожнини. Усунення тріщин значно покращує естетику будівлі. Повний доступ до всіх ящиків забезпечується кутом відкриття дверей 90 °. Помістіть холодильник у будь-якому місці.

Система MultiAirflow: рівномірний розподіл повітря – це свіжість довше.

Нерівномірне охолодження може суттєво вплинути на смак і довговічність продуктів, що зберігаються. Наша система MultiAirflow з вентилятором забезпечує м'який та рівномірний розподіл холодного повітря на всіх рівнях, в зонах охолодження та заморожування. Це зводить до мінімуму коливання температури та скорочує час охолодження, щоб ваша їжа довше зберігала свіжість. Насолоджуйтесь свіжістю весь час.

Світлодіодне освітлення: дивіться вміст кулера в Новому Світі.

Використання світлодіодів - це абсолютно нова концепція внутрішнього освітлення холодильника, що забезпечує рівномірне розподілення світла всередині нього. Довговічні енергозберігаючі світлодіоди автоматично висвітлюють інтер'єр чудовим білим світлом та забезпечують комфортне яскраве, рівномірне та без відблисків внутрішнє освітлення. Світлодіодне освітлення допомагає стежити за всім у холодильнику.

KGN33NWEB

 

Сигналізація дверей та температури

Сигнал тривоги, коли двері не зачинені або виникає інша помилка. Наші холодильники-морозильники стежать за безпекою харчових продуктів, повідомляючи про зачинені двері або підвищення температури гучним сигналом тривоги або світлофором. Таким чином, ви можете негайно відреагувати, не допускаючи підвищення температури або розморожування продуктів, поміщених у пристрій.

 

Супер-заморожування: захист заморожених продуктів від розморожування

Поміщення нових продуктів у морозильну камеру підвищує температуру всередині неї, що може призвести до відтавання та втрати смаку їжі в ній. Функція супер-заморожування забезпечує швидке заморожування продуктів і запобігає розморожуванню вмісту морозильної камери. Пристрої з функцією автоматичного заморожування автоматично перемикаються в нормальний режим роботи при досягненні оптимальної температури, запобігаючи тим самим втрати енергії. В результаті заморожені продукти зберігають свій смак навіть при додаванні нових продуктів.

 

загальні характеристики
Виробник Bosch
Вид  Холодильник, 282 л, 2 двері, 2 камери
Морозильна камера  знизу, 89 л, 10 кг/добу
Компресор  1 шт
Управління  електронне керування
Оснащення
Пристрій  скляні полиці, двері, що перевішують, інтегровані ручки
Розморожування камер  No Frost холодильної, No Frost морозильної
Функції  швидка заморозка
Інше
Рівень шуму  42 дБ
Колір білий
Клас енергоспоживання (новий)  І
Клас шуму Д
Розміри (ШхВхГ)  60х176х66 см
Вага 59 кг

Холодильник Bosch KGN33NWEB

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.